• Skvělé ceny
    • Výborná komunikace

Koupila jsem si iMac a vlastně jsem až do poslední chvíle byla na vážkách, jestli to nebyl podvod, protože cena za tu konfiguraci byla opravdu skvělá. :D Ale brala jsem to s humorem a počítač dorazil v pořádku. Oceňuji komunikaci obchodu a ráda nakoupím v budoucnu znovu.

Dobrý den Báro,

děkujeme za pozitivní recenzi našeho e-shopu. Specializujeme se na ukončené produkty Apple a proto můžeme nabídnout nejlepší cenu :-)

Za Mac-outlet , Marek

dobry popis vyrobku - skvela komunikace

• Nejlepsi ceny
    • Rychle reakce obchodu

Záruka Apple na prodávané produkty (Apple ExChange produkty jsou nejvýhodnější) a zde dokonce např u MacBooků s možností CZ klávesnice.
    Vyplatí se hlídat položky skladem.

• Ceny
    • Nabídka
    • Kamenné prodejny
    • Ochota a rychlé doručení zboží na prodejnu

Vše v pořádku, doporučuji. Ochotný a milý personál na prodejně.

• bombový obchod!
    • nechápem jak sa im podarilo doručiť objednávku z Kladna na Slovensko za 16 hodín od expedovania
    • repas macbook som dostal v stave nového kusu
    • ešte mi zavolali, či si neželám miesto CZ klávesnice, SK klávesnicu, ktorú som aj dostal. Cool obchod!

Normálne nepíšem recenzie, ale toto som musel. O obchode som sa dozvedel 3 dni pred tým ako mi doručili macbook a naprostá spokojnosť!! Chvalabohu som kúpil Intel verziu Macbook Pro, namiesto príšerného M1. Tento repas šlape lepšie jak funglovka s M1. Všetko 100% vyladené. Do M1-ky pôjdem najskôr o 5 rokov

Dobrý den Dušane,
    děkujeme za Váš čas a udělení recenze na náš e-shop. Jsme rádi, že jste s objednávkou spokojený a děkujeme za hezkou a rozsáhlou recenzi ;)

• perfektní cena
    • skvělý servis

Ze dne na den mi odešel MacBook a já potřeboval hned jiný a nechtěl jsem hned kupovat nutně nový. Tohle bylo řešení přesně pro mě. Vše bylo připraveno velmi rychle.

Za Mac-outlet , Marek

objednávka rychle a bez problému doručena

Reakce obchodu mac-outlet.cz

jsme rádi, že jste s objednávkou spokojená a děkujeme za hezkou recenzi.
    Za Mac-outlet , Marek

• rychle a spolehlive jednani

Dobrý den Vladimíre,

Za Mac-outlet , Marek

• Nové zboží v perfektním stavu, starší modely,ale stim se počítá

Za Mac-outlet , Marek

Vyskytl se zádrhel, kvůli kterému se zkomplikovalo a zdrželo dodání. Komunikace však byla skvělá a náprava rychlá a navíc mi jako omluvu poslali dárek, který mě opravdu potěšil, takže nemůžu nic vytknout. Nebýt tohoto, tak by dodání bylo rychlé a zboží bylo také v pořádku.

Dobrý den Jirko,

děkujeme za hezkou recenzi. Občas se stane chyba na straně dopravce, kterou nejsme schopni ovlivnit :-).
    Jsem rád, že se dárek líbil, včetně nového zařízení.

Kvalitní zboží, dobré ceny

Dobrý den Jirko,

Za Mac-outlet , Marek

Krásný notebook a ještě krásnější cena.Kdo chce ušetřit několik tisíc a nevadí mu, že je notebook starší typ tak doporučuji tento e-shop, rychlé dodání.A přišel opravdu úplně nový.U produktu to mají vždycky vypsané jestli je nový a nebo zánovní(použitý) Ten můj starší notebook z roku 2015 jsem za něj dávala o 15 000kč víc.Určitě ještě v budoucnu navštívím tento e-shop.

Dobrý den Petro,

jsme rádi, že jste s novým MacBookem spokojená a děkujeme za hezkou recenzi.

• Super domluva
    • Bleskové dodání zboží
    • Dárek zdarma k objednávce
    • Nejlepší cena na trhu

Tento obchod můžu jen doporučit.

Za Mac-outlet , Marek

• nejlevnější cena za nové zboží
    • překvapila mě rychlost doručení a vyzvednutí ve stejný den
    • zdarma hadřík na lcd displej
    • profesionální přístup a odborné poradenství

Byl to můj první nákup s vyzvednutím osobně na prodejně v Kladně. Prodejce zná svůj sortiment a pomohl s nastavením MacBooku. Profesionální a osobní přístup, který se málo kde vidí. Rád znovu nakoupím, až budu potřebovat.

Dobrý den Tomáši,

děkujeme za Vaše hodnocení a těší nás celková Vaše spokojenost :-)

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu mac-outlet.cz

děkujeme za pozitivní recenzi na náše e-shop.

Za Mac-outlet, Marek

• Odmitli prijmout zbozi zpet ve vypovedni lhute 14 dnu, provadeli obstrukce, strhli mi penize 4000+ CZK za "rozbaleni" atd

Vážený zákazníku,

nechápeme Vaší negativní reakci a rádi bychom upřesnili situaci. Tento komentář se nezakládá zcela na pravdě. Zboží jsme Vám umožnili bez jakého problému vrátit. Bohužel jste nám vrátil zboží v rozbaleném a poškozeném stavu. Macbook byl silně znečištěný s oděrky a fleky na displeji včetně šasi. Zařízení nebylo uvedeno do továrního nastavení a bylo aktivováno. Krabice byla znehodnocena Vašim písmem. Zboží jsme Vám zaslali zcela nové. Jistě chápete, že není možné vrátit plnou částku za znehodnocení a používání zboží během 14 dnů. Tímto nám vznikl náklad, který jsme Vám oprávněně naúčtovali. Všech zákazníku si velice vážíme a vždy hledáme nejlepší řešení ke spokojenosti obou stran.

Za Mac-outlet, Marek

• Hadřík na display zdarma :)

Bál jsem se že nový macbook bude mít už několik cyklů baterie za sebou, nakonec ale opravdu přišel nový a nepoužitý. Super obchod.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a plný počet hvězdiček ;-) Těší nás Vaše celková spokojenost.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Možnost dobírky

• V balení nebyl návod, info. Jen prázdná obálka od Apple

S nákupem jsem byla spokojena, pouze mě zarazilo ze ač měl byt MacBook nový, zabaleny, měl již 20cyklu nabytí? také v balení chybělo klasické letacky, návod od Apple. Ale to mi vcelku bylo jedno. Za tu cenu super stroj :) šlape jak hodinky. Doporučuji. Krchovová

Dobrý den Kristýno,

děkujeme za Váš čas a udělení recenze. Vámi objednaný model byl zánovní. Tyto modely můžou mít již nějaké cykly, jinak stav zařízení odpovídá novému kusu. Záruka platí dva roky od data nákupu a těší nás, že jste celkově spokojená :-).

Návod zasíláme zde: https://support.apple.com/cs-cz/guide/macbook-pro/apd2182293a1/2021/mac/12

• Komunikace, rychlá doprava

Kupovala jsem zde ipad, jsem zatím moc spokojená, stav A odpovídá víceméně novému zboží, tedy alespoň já jsem zatím nezaznamenala rozdíl. Jediné, co bych navíc ocenila, kdyby prodávali i tvrzená skla a folie a rovnou i s nalepením před odesláním.

Za Mac-outlet - Marek