• žádné divím se že vůbec něco nabízejí
    • Nejsou schopny zaslat objednané zboží v termínu i přes to že ho mají skladem

Nedoporučuji tento obchod. Objednal jsem si u nich vestičku na svatbu, po několika dnech jsem se musel telefonicky ozvat sám abych vůbec zjistil co je s mou objednávkou. Nedovolal jsem se pan J. Fišer byl nedostupny. Nakonec mi napsal mail že dodací lhůtu kterou jsem vyžadoval určitě stihne. Nakonec vestička kterou jsem si objednal na den 22.2.2017 dorazila 23.2.2017 a to po 11 ti dnech objednávky. Balík jsem nepřebral a nechal ho poštou odeslat zpět. Teď si vestičku může klidně nosit p. Fišer

Reakce obchodu Luxusní pánská móda

Dobrý den všem. Pánovi.....se omlouváme, ano termín svatby se nestihl, respektive bylo doručováno v den svatby. Více asi psát nebudu, bylo by to zbytečné. Přeji všem našim spokojeným zákazníkům hezký víkend. J. Fišer

• Určitý sortiment zboží jsem jinde nenalezla
    • Velmi pohotové a vstřícné a ochotné jednání
    • barevnost askotu odpovídá to co je na stránkách
    • nevím.

• Vstřícné jednání
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • žádné zápory

Všem bych obchod určitě doporučila.

• Super komunikace
    • 5

• Kvalita
    • Neznam

• Přehlednost a pece o zákazníka
    • Žádné

Velmi spokojena i s kvalitou zboží

Velmi rychlé dodání, zboží pěkné

Kvalita zboží s odpovídající cenou, dobrá komunikace, platba předem a doručení balíčku bez problémů.Doporučuji

rychle a prijemne jednani.

Opravdu hodně kvalitní zboží za hodně dobrou cenu

• kvalitní zboží

skvělá komunikace a luxusní zboží

• Jasný, přehledný, hezké vzory a velký výběr. Nebudu vracet celý nákup,ale jen část, přeci jen na netu nelze zcea přesně odhadnout odstín barvy a to se přesně stalo u jednoho z výrobků.
    • Doprava, netušil jsem, že je možné překonat kvality České pošty, ale DPD se to povedlo. Uznávám, že prvnímu doručení jsem nebyl přítomen (12. 5.)a informace, aby se spojili s mou ženou jim zjevn nedorazila, nicméně i když jsem následně změnil termín doručení na 17.5. a bylo mi to od nich mailem potvrzeno, bylo "doručeno" až 18. 5., kdy jsem kupodivu doma nebyl. Naštěstí mi (poprvé od zahájení doručování) doručovatel volal a dohodli jsme se na pátek 20.5, což následně bylo naštěstí dodrženo, byť mi mezi tím dorazila od DPD zpráva, že po třetím neúspěšném doručení posílají balíček zpět k vám /zjevně jim poněkud vázne komunikace mezi doručovateli a systémem a často i klientem/.

Jsem spokojen moc, až na dopravu, příště dám asi šanci přeci jen České poště. Na osobní vyzvednutí je bohužel obchod mimo mé pracovní trasy.

• velký výběr
    • jednoduchá orientace
    • přesný popis nabízeného zboží
    • komunikace a jednání se zákazníkem

Po dlouhé době obchod, ve kterém se zákazník dobře orientuje a komunikace je na vysoké úrovni. V případě, že zboží není skladem, obdivuhodná komunikace se zákazníkem. Maximální spokojenost, vysoká kvalita zboží, vstřícné jednání.

Obchod bleskurychle odpovida na dotazy, coz me presvedcilo, ze se na nej spolehnu i pri dalsi objednavce. Urcite doporucuji.

Doporučuji.

• kvalitu za rozumnou cenu

byla jsem velice spokojena i s komunikací z Vaší strany.

Byla jsem velmi překvapena rychlostí.
    Jsem velmi spokojena.

• Špatná komunikace