• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 2 měsíci

Zdravim, nepochopil jsem kapesnicky, které byli součástí dodávky. Když už tak by měli být stejné barvy a vzoru k objednané kravatě???...

Reakce obchodu Luxusní pánská móda

právě probíhala akce Kapesníček zdarma k objednané kravatě. Proto jste také dostal tyto kapesníčky zdarma.

Barevné ladění je u kapesníčků celkem volné, drží se zásada, že by barva neměla být stejná jako barva kravaty. Můžou se však spojovat méně obsaženými barevnými prvky, např. Kravata má úzký modrý proužek, tak kapesníček může být modrý. Nebo se dá ladit k barvě saka, košile, bot, ponožek... Každopádně je vždy lepší mít kapesníček nějaký, než žádný!!:-)

• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 4 měsíci

• velký výběr
  • nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 4 měsíci

Vše perfektní,rychlé dodáni, kvalitně zabaleno. Doporučuji

• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 5 měsíci

• Kvalita
    • Sortiment

Jsem spokojen s průběhem nákupu s nabídkou i s produktem. Dnes je velkým trendem nahrazovat klasické vázací motýlky šitými verzemi, které jsou sice jednodušší na nasazení, bohužel ale neudělají tak dobrý estetický dojem jako právě zde nabízené klasické vázací motýlky. Naučit se jej vázat není až zas takový problém a proto doporučuji všem pánům aby při koupi motýlku sáhli po nějakém klasickém vázacím. Sortiment je zde široký.

• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 6 měsíci

• Hezke zboží, dobra přehlednost obchodu
    • Malé zásoby zboží, kravatu kterou jsem chtěly byla vyprodaná
  • nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 6 měsíci

Maximalna ustretovost. Nakup prebehol absolutne bez problemov. Doporucujem!!!!!

• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 6 měsíci

• super jednání, starají se perfektně o své zákazníky
    • poradily s výběrem
  • nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 7 měsíci

• Přehledné web stránky
    • Kvalita materiálu i způsob zpracování je výborný
    • Je luxusní opravdu luxusní? Podle ceny bych očekávala dodání alespoň v jednoduché dárkové krabičce. Nečekala jsem, že mi přijde ve stejném igelitovém obalu (i stejnou polepkou) jako z obchodu, kde jsem kvalitavně zakoupila podobný výrobek (o polovinu levněji).
  • nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 8 měsíci

• Osobní jednání, rychlá reakce , velmi korektní přístup při řešení vzniklé situace.

• Velký výběr
    • Přiměřené ceny
    • Výborná komunikace
    • Nelze platit kartou

Nákup proběhl naprosto v pořádku, jedinou nevýhodou je nemožnost platit kartou, což v případě platby na účet prodlužuje dodací lhůtu.

• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 2 lety

• kvalitní zboží za přiměřené ceny
    • v nabídce nejsou velké velikosti

rozhodně doporuručuji :-)

• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 2 lety

• Perfektní komunikace, možnost vyzkoušení zboží, jen v jiné barevné kombinaci
    • Chybí platba kartou online

Pokud si nejste jisti výběrem, určitě si nechte poradit, nikdo mi nic nevnucoval, velmi vstřícné jednání ohledně dopravy

• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 2 lety

• žádné divím se že vůbec něco nabízejí
    • Nejsou schopny zaslat objednané zboží v termínu i přes to že ho mají skladem

Nedoporučuji tento obchod. Objednal jsem si u nich vestičku na svatbu, po několika dnech jsem se musel telefonicky ozvat sám abych vůbec zjistil co je s mou objednávkou. Nedovolal jsem se pan J. Fišer byl nedostupny. Nakonec mi napsal mail že dodací lhůtu kterou jsem vyžadoval určitě stihne. Nakonec vestička kterou jsem si objednal na den 22.2.2017 dorazila 23.2.2017 a to po 11 ti dnech objednávky. Balík jsem nepřebral a nechal ho poštou odeslat zpět. Teď si vestičku může klidně nosit p. Fišer

Reakce obchodu Luxusní pánská móda

Dobrý den všem. Pánovi.....se omlouváme, ano termín svatby se nestihl, respektive bylo doručováno v den svatby. Více asi psát nebudu, bylo by to zbytečné. Přeji všem našim spokojeným zákazníkům hezký víkend. J. Fišer

• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 2 lety

• Určitý sortiment zboží jsem jinde nenalezla
    • Velmi pohotové a vstřícné a ochotné jednání
  • nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 2 lety

• barevnost askotu odpovídá to co je na stránkách
    • nevím.

• Vstřícné jednání
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • žádné zápory

Všem bych obchod určitě doporučila.

• Super komunikace
    • 5

• Kvalita
    • Neznam
  • nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 2 lety

• Přehlednost a pece o zákazníka
    • Žádné

Velmi spokojena i s kvalitou zboží

• nakoupil v obchodě Luxusní pánská móda před 2 lety

Velmi rychlé dodání, zboží pěkné