• Pozdní dodání
    • Nedodržení termínu
    • Neprofesionální přístup k zákazníkovi
    • Nezájem situaci řešit
    • Neomluvili se
    • Pracovník logistiky dokonce zákazníky uráží

Dobrý den pane Vladimíre,

velice se omlouváme za komplikace a mrzí nás, že došlo k nepochopení mezi Vámi a logistickým oddělením. Kolegyně, která Vás následně kontaktovala se snažila najít řešení nastalé situace, bohužel bez zájmu z Vaší strany. Ještě jednou se omlouváme za případné nepříjemnosti.

Lumax nábytek

S obchodem je velmi špatná komunikace. Nejdříve dlouze visíte na záznamníku a čekáte až se na vás dostane řada, a když už to konečně někdo vezme tak tedy pracovníci logistikého oddělení nejsou moc vstřícní. Reklamace na tom nejsou o moc líp. Velmi rádi vám slíbí, že daný problém zjistí a pak se ozvou, což se ale velmi často nestane. Zásilka mi dosud nebyla doručena kompletní, chybí polštáře. Peníze chtějí do 2-3 týdnů, všechny, ale když pak chcete něco vy, tak to už tak super není. Jediné co chválím je paní v showroomu v Liberci, ta byla super.

Dobrý den paní Renato,

co se týče našich pracovníků na telefonu, vždy když mají zmeškaný hovor, volají zpátky jak nejdříve je to možné. Polštáře šije ručně naše švadlena a tak se může stát, že nepřijdou zároveň se sedací soupravou. Polštáře vždy doposíláme v co nejkratším termínu. Věřím tedy, že polštáře už dávno máte doma a celkový dojem z Vašeho nákupu je nakonec pozitivní.

• sortiment
    • ceny
    • filtry
    • showroom

Těžko hodnotit kvalitu sedačky po týdnu, chtělo by to za 2 3 roky aspoň. Výroba je samozřejmě z Polska, to asi těžko překvapí. Tak uvidíme, snad se brzo neprosedí. Provedení vypadá ale kvalitně. Objednáno 21.12., dodáno 26.2., takže pohoda, v termínu, nespěchal jsem. Zatím jsem velmi spokojený.

Nikomu nedoporučuji tento obchod!!! Dodana špatná barva potahu a o kvalitě ani nemluvím reklamace neuznaná

Reakce obchodu Nábytek Lumax

je nám líto Vaší recenze. Reklamace byla řádně prozkoumána, byl u Vás technik se vzorníkem k prověření a sedací souprava byla vyrobena tak, jak jste si objednal.

Lumax nábytek

Obchod absolutně nedoporučuji. Vůbec nemají pod kontrolou dodací lhůty a výrobu zboží. Po 3 měsících čekání jsem se informoval co je s mojí objednávkou a bylo mi sděleno že se musí čekat další 2 měsíce z důvodu nějakých výpadků o kterých nás dosud nikdo nebyl schopný informovat.

Reakce obchodu Nábytek Lumax

velice se omlouváme za vzniklou situaci. Co se týče termínu doručení, jsme bohužel závislý na výrobci. O zpoždění jste byl následně informován a také bylo kompenzováno.

Lumax nábytek

• Produkty suoer, jsme naprosto spokojeni jak se sedačkou, tak s přípravkem na nečistoty. Moc děkujeme za dodržení termínu.
  • Na začátku ledna jsem objednala, od té doby jsem nedostala žádnou zprávu,
    Pošlete zboří či ne:?
    Děkuji
    Macháčková

• vstřícné jednání

dodáno bez problémů a v pořádku

Zbozi jeste nedorazilo, tudiz nemam co prozatim hodnotit..

• Příjemné prostředí obchodu.
    • Ochota personálu.

Zadne informace
    Zmena dodaci lhuty ihned po objednani

Dobrý den pane Pavle,

termín doručení je vždy v potvrzovacím e-mailu. Vaše objednávka byla včas a řádně doručena.

Lumax nábyte

• Ochota a vstřícnost

• Ochota, prijemne jednani

Profesionální přístup, velká ochota a trpělivost.

Komunikace velice dobrá, sjednání dopravy domluveno obchodem dostatečně dopředu,vše bez problémů.

• Kvalita komunikace, kvalita výrobku

Profesionální přístup

• Jako nevýhodu vidím v tom pokud se rozhodnu platit z bankovního účtu, tak musím zalatit ihned a zboží obdržím cca za 3 měsíce, takže mají moje peníze po celou dobu. Nemůžu platit kartou při převzetí zboží tedy dodávce.
    To vidím jako zcela nevyhovující!

• Rychlá doba dodání
    • Šikovní dopravci