• možnost zaslání vzorků pro výběr potahové látky, dobrá komunikace a ochota pracovníků, kvalitní doprava vlastními vozy se zkušenými a ochotnými pracovníky s možností zajištění kompletního výnosu, dodržení sjednaného termínu doručení

• Již showroom v Praze

• Rychlé dodání, zboží v pořádku

Dodaný nábytek je výborně zabalený a po rozbalení vše funguje, jak má. Nic nedoděláváte.

• Prodejna v Praze
    • Doprava
    • Kvalita zboží

Lumax má jen výhody, vše bylo skvělé. Výběr v Praze v obchodě, celková komunikace, skvělí dopravci a dokonce kratší termín než bylo dohodnuto. Lepší zkušenost jsem dlouho neměl.

Po téměř dvou měsících dorazil stolek úplně jiné barvě dekoru. A faktura je vystavená na úplně cizí adresu. Na reklamaci zatím neproběhla žádná reakce.

• Rychlost, ochota, kvalita materiálu

• Neobvykle vstřícná paní v pražské vzorkové prodejně, která pozná vzorek látky od pohledu
    • Možnost nechat taburety potáhnout látkou i mimo nabízený vzorník
    • Přeci jen doba dodání byla cca. 9 týdnů

Jak píšu výše, na taburety jsme čekali sice poměrně dlouho, ale jedná se o kvalitní výrobky a jsme rádi, že je máme potaženy úplně stejnou látkou, jakou má náš gauč, ačkoliv ten je od jiné firmy. Tímto bych tedy ještě jednou chtěl poděkovat za ochotu vyjít vstříc zákazníkovi a zařídit potah i mimo oficiální vzorník, bez jakéhokoliv doplatku.

• příjemná paní v showroomu
    • zajímavé sedačky
    • dodání ve stanovené době
    • komunikace obchodu-1. na telefonu přes čtvrt hodiny
    • čekám na vyjádření k nespokojenosti s kvalitou zpracování sedačky

v Olomouci jsme byli opravdu spokojení s přístupem i výběrem. Bohužel když mi úplně nevyhovoval den příjezdu dovolat se zpět takřka nemožné a změna termínu vlastně ani nešla. Po smontování sedačky je každý kus jinak vysoký. (doufám, že to s firmou nějak vyřešíme ke spokojenosti obou stran). Jinak je sedačka opravdu pěkná a pohodlná.

• Velmi milá a ochotná obsluha na prodejně v Olomouci

Doporučuji, vše v pořádku, nábytek je opravdu kvalitní

Zboží, objednané 17. 10. 2022 stále nedorazilo. Dnes je 2. 12. 2022. Pravděpodobně bude dodržena nejzazší lhůta dodání, což je osm týdnů. Při objednávce kupující doufá, že zboží dorazil spíše okolo že spodní hranice, což jsou čtyři týdny. Ale v té době má pouze dva dotazníky spokojenosti. Na email mi bylo odpovězeno, že zboží bude na skladě 1. 12. 2022 a poté dojde k domluvě ohledně dodání. Tak uvidíme.

• Krásný show room Olomouc
    • Velký výběr materiálů a barev
    • Velký výběr sedacích souprav

S obchodem jsem zatím nad míru spokojená.
    Sedací soupravu, kterou jsem si objednala budeme hodnotit až po delší době používání.

Za tu cenu je nábytek krásný, navíc doba doručení měla být 6-8 týdnů a dorazilo za 3 týdny.

• Jsem spokojen doprava zdarma a domluvený výnos do druhého patra zajištěn posádka vozu super

Doprava zdarma a možnost výnosu do patra

• výborně vyškolený a ochotný personál, který dokáže poradit a pomoci při výběru nábytku. Platí to pro Olomouc i pro Prahu. Navštívili jsme obě prodejny.

vše super

• Nekomunikují, nespolehlvost, dlouhé čekání

• Objednaná postel i matrace bez problémů doručena
    • Rychle reagují

• Nábytek jsem našla moc pěkný, každý mi ho doma chválí

• Vybavení do jídelny jsem vybrala jako ze zámku. Vypadá to fakt dobře