• zboží přišlo poškozené a i jiná velikost takže reklamuji ,v pátek mi nikdo nebral telefon tak snad v pondělí budu mít štěstí
    • ve čtvrtek mi paní slíbila že se ozvou v pátek ,v pátek mi nikdo nebral telefon tak snad v pondělí

• 2 týdny od objednávky a přepravce ještě nedostal zásilku

Obchod bez udani duvodu objednavku zrusil, absolutne nekorektni

Reakce obchodu Luceda.cz

dle kontroly Vaši objednávky jsme přišli na to, že objednávka Vám nebyla stornována, ale byla Vámi odmítnuta, když se Vám ji snažil doručovat dopravce.
    Během zítřejšího dne se Vám ozve někdo z našeho týmu abychom dali celou záležitost do pořádku a případně zboží doručovali znovu.

Hezký den
    Tým Luceda.cz

• Zboží neodpovídá popisu ani obrázku.
    • Místo krémového prostěradla přišlo žluté prostěradlo

• Zboží bylo v 20cm×20cm a pytel měl tak 20ml a né 200L

Postel neobsahovala žádné spojovací materiály! Měl to být dárek k Vánocům a bohuzel ani obchod nereaguje

Reakce obchodu Luceda.cz

velice nám mrzí tato situace a dle emailu vidíme, že se vše vyřešilo k Vaší spokojenosti.

Omlouváme se za nekomunikaci, bohužel během svátku jsme měli linku mimo provoz a tedy mohlo dojít k řešení ihned po novém roce.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme hezký den Eduard z Luceda.cz

V sobotu zaslána objednávka a teprve v úterý mi bylo sděleno, že zboží je vyprodáno a nemohou mi zaručit, kdy bude zase na skladě.

Reakce obchodu Luceda.cz

děkujeme Vám za recenzi, tuto situaci jsme prověřili.
    Vaši objednávku jsme přijali 17.12.2022 a v úterý Vám bylo sděleno, že nejsme schopni zboží doručit do vánoc a že Vám tedy zásilku můžeme doručit až po novém roce.

Z tohoto důvodu také z Vaší strany došlo ke stornu objednávky.

S pozdravem Eduard z Luceda.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednávka 24.11. v odpoledních hodinách, den nato přišlo info, že je předána dopravci. Potud vše v pořádku. Od té doby se ale nic neděje, dopravce v trasování zásilku dosud nemá přijatou. Dovolat se e-shopu téměř nelze, 1.12. po x předchozích pokusech konečně telefonát s milou paní, která mi sdělila, že zásilka dopravci určitě předána byla a že vše zjistí a ozve se nejpozději druhý den. Od té doby opět ticho, dovolat se nelze, buď obsazeno nebo nikdo nezvedá. Dnes je 7.12., zásilka obsahovala dárek dítěti do adventního kalendáře, což jaksi nyní ztrácí smysl. Moje první a poslední objednávka v tomto obchodě.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Po 11ti dnech moje objednávka stále nedorazila! A nikdo se mi ani neozval.

Reakce obchodu Luceda.cz

Dobrý den, zboží Vám nedorazilo jelikož jste si zakoupila zboží s dostupností 14 dní. Vaši objednávku tedy budeme expedovat dnes aby bylo na Vámi zvolené Balíkovně již zítra a tak bude zboží doručeno ještě před udanou dostupností.

Hezký den
    Tým Luceda.cz

• Nespolehlivý.

Zboží bylo doručeno bez českého návodu, pouze v polštině.
    I přes trojí vyžádání českého, nebylo dostud doručeno.

• Zkušenost je nulová jelikož jsem si objednala zboří a dodneška nedorazilo a žádná zpráva z obchodu co je se zbožím nebo kdy ho pošlou není. Měl to být dárek ale jelikož se nenamáhali aspoň informovat tak i kdyby teď zboží dorazilo už ho nepřijmu. Ale takovéhle chování jsem ještě nezažila.

• Perfektní komunikace.

Objednaná barva odpovídá pouze číslem. Barevná nabídka neodpovídá
    skutečnosti.

Reakce obchodu Luceda.cz

děkujeme Vám za recenzi. Barva látky se může lišit dle kontrastu barev monitoru případně telefonu.

S pozdravem Jan z Luceda.cz

• Neoriginal ,Čína, kvalita špatná

Reakce obchodu Luceda.cz

děkujeme Vám za recenzi, jestliže nejste spokojen s výrobkem, máte samozřejmě možnost odstoupit od smlouvy a zboží tedy vrátit do 14-ti dnů.

S pozdravem Lucie z Luceda.cz

Kvalita je naprosto otřesná, postele nešli ani složit, nic nepasovalo

Reakce obchodu Luceda.cz

velice nás mrzí Vaše nespokojenost, v případě, že byl se zbožím problém ozvěte se nám na emailovou adresu a samozřejmě vše vyřešíme.

S pozdravem Jan z Luceda.cz

• Zboží zatím stále nedorazilo :( ani nemám informace, kdy teda dorazí.

Reakce obchodu Luceda.cz

bohužel u Vaší objednávky evidujeme produkty, které bohužel mají dostupnost a z tohoto důvodu ještě nebylo zboží odesláno.

Děkujeme, s pozdravem Petra z Luceda.cz

• Postel dorazila s návodem, který nebyl určený k danému typu postele.
    • K posteli jsme obdrželi podpěrnou příčku, která však byla určená pro větší rozměr postele (160x200), tudíž jsme příčku museli zkracovat.
    • Nemá kovové madlo pro zvedání roštu k přístupu do úložného prostoru, ale pouze plastovou úchytku přicvaknutou sešívačkou.
    • Za dopravu s VÝNOSEM jsme zaplatili 2999 Kč. Řidič Toptrans nás ovšem informoval, že takovou částku si rozhodně neúčtují (500 Kč) a že se jedná o službu "Výnos s pomocí".
    • Luceda je zlodějský obchod!

Reakce obchodu Luceda.cz

velice nás mrzí Vaše nespokojenost.
    Jestliže jste měla chybný návod k posteli stačilo nás kontaktovat telefonicky nebo emailem a vše bychom dali do pořádku.

- Podpěrná příčka v posteli má být svisle od čela a vždy tedy musí mít 2 metry, jelikož veškeré postele, které máme v nabídce mají délku dva metry a menší by bohužel do postele neseděla.

- Kovové madlo k posteli není dodáváno, součástí postele je standardní textilní madlo, kterým se zvedne úložný prostor.

- Ještě tedy k výnosu od přepravní společnosti, měla jste požadavek, že si přejete vynést postel do bytu a to znamená, že přijedou dva řidiči a vynesou Vám postel, bez toho, aniž byste jim musela pomoci.
    V případě, že jste ochotna pomoci s výnosem čalouněné postele je možnost zvolit jak píšete Výnos s pomocí.
    U těchto dvou služeb je samozřejmě cena rozdílná.

S pozdravem Lucie z Luceda.cz

• Plenky označené jako 100%bavlna je možno prát jen na 45stupnu,jsou řídké,nesaji,zřejmě jsou s nějakou umelotinou.

• Rychle dodaní