Nelíbí se mi, když prodávající nemluví pravdu. Napsal jsem na Lucedu dotaz, do kdy na produkt platí sleva. Odpověděli - týden. Přitom cena ve slevě je i nyní. Dodané zboží jsem rozbalil až po dovolené, je v pořádku.

Reakce obchodu Luceda.cz

děkujeme za Vaši recenzi, která nás potěšila tím, že Vám dorazilo zboží v pořádku a také nám je líto, že došlo k nedorozumění s dobou trvání slevy.
    Naše slevy a slevové kupóny mají vždy přesně udanou dobu trvání, avšak v případě, že má daná sleva velký úspěch a oblibu mezi našimi zákazníky, tak ji jsme schopni prodloužit, a to se stalo i v případě slevy, na kterou jste se dotazoval.
    Během dnešního dne Vás bude kontaktovat naše zákaznická péče a danou záležitost s Vámi ještě probere, abychom mohli dojít ke kladnému závěru.

• Výběr produktů
    • Popis produktů
    • Dlouhá dodací doba
    • Cena dopravy

Schválně jsem vybírala pouze zboží skladem, protože jsem zásilku potřebovala co nejdřív. Na webu bylo uvedeno 27. 6., tj. dodání do 5 dnů. Do 4. 7. stále nebylo zboží ještě ani odesláno, takže dojde nejdříve 10. 7., což bude nakonec ke 3 týdnům...

Reakce obchodu Luceda.cz

velice nás mrzí, že byla u Vaší objednávky komplikace s dodací lhůtou.
    Jako omluvu Vám do emailu zasíláme alespoň malou pozornost za vzniklé komplikace a nepříjemnosti, které bohužel vznikly.

S omluvou a přáním hezkého dne Lucie z Luceda.cz

• Ani po týdnu zboží nebylo doručeno
    • Špatná komunikace obchodu

Reakce obchodu Luceda.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.

Zboží Vám nebylo doručeno po týdnu, jelikož jste si objednal zboží s dostupností 14 dní, tudíž Vám bude doručováno do 14ti dní po vytvoření objednávky, tak jak bylo zmiňováno u samotného produktu a v informačním emailu.

Tým Luceda.cz

• Objednávku mám zaplacenou přes týden a zatím se nikdo neozval ani zboží nedorazilo......

Reakce obchodu Luceda.cz

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši recenzi.
    Nikdo se Vám neozval, jelikož se nám automatické emaily vrací z důvodu nesprávně zadané emailové adresy. Zakoupila jste si více zboží, kde u jednoho je dostupnost až 14 dní. Každopádně naskladnění tohoto produktu proběhne zítra 28.6.2023 a v tento den také budeme expedovat, tak aby byla Vaše objednávka co nejdříve u Vás doma.

Tým Luceda.cz

• Již týden čekám na zásilku
    • Nefunguje jim Apple Pay brána

Reakce obchodu Luceda.cz

děkujeme za informaci, již jsme kontrolovali zásilku a dnes je na doručení na Vaši adresu.

Také jsme kontaktovali zprostředkovatele platební brány, aby prověřil funkčnost platby přes Apple Pay.

S pozdravem Lucie z Luceda.cz

zbozi bylo slepene po lakovani,desky sukate,popraskane-asi3 trida

Reakce obchodu Luceda.cz

děkujeme informaci. V případě, že se zbožím je něco v nepořádku, tak nás můžete kontaktovat na e-mail, kde spolu vše vyřešíme .

S pozdravem Petra z Luceda.cz

• Dobrý den s obojkem jsem velice zklamaná jelikož na klíšťata nefunguje

Reakce obchodu Luceda.cz

děkujeme Vám za informaci. V případě, že je se zbožím cokoliv v nepořádku můžete se nám samozřejmě ozvat na e-mail, kde spolu vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

S pozdravem Eduard z Luceda.cz

• Nic horšího jsme zatím nezažila!!!
    • Lež na webu, měli u prosťadla napínacího hnědého, že se jedná o 100% organickou bavlnu, což byla lež, ale ja mam stale printscreen obrazovky, ktery mluví jinak. Oni tuto informaci již naštěstí smazali - asi na základě naší vleklé komunikace.
    • Vyměnili jsme si celkem 9 emailů. Ve 4 jsem řešila složení výrobků (napínací prosťadla froté), ani jednou mi neodpověděli, kde najdu složení vyrobků, prorože nebylo uvedeno jak na produktu samotném, tak na obale, což dle zakona musí být!!!!
    • Žádná omluva ani jednou, ani se nesnažili. Neuznali chybu v popisu a ani chybu v komunikaci nebo zanedbání povinnosti oznámit složení.
    • Když jsem napsala, že to teda předávám ČOI, najednou mi zavolali, zase ani se neomluvili, to bylo to jedinné co jsem chtěla. Hrozný eshop, opravdu za ty roky nejhorší Zušenost.
    • Pani v tel, že pošle kurýa, když produkty nechci, no jasně že nechci, když mi nejsou schopni odpovědět na složení. Navíc jedno prostťadlo (uvedena gramáž 180 g/m) neodpovidala, dle mého, prostadlo bylo jak zaclona. Teď koukám, už gramáž smazali :) komedianti. Nicméně opravdu mám prnscreeny, které jsem i zaslala ČOI.
    • Do dnešního dne NEMÁM VRACENÉ a nic zatím na učet nepřišlo (kurýr vyzvedl zboží 14.3.2023 dnes je 24.4. 2023) ze zákona maji na to 30 dní, takže si jdu zase stěžvat, jako bych neměla jinou praci, ale evidentně to s některýma prostě nejde.
    • Paní v tel. mi řekla, že se nikdo nikdy na složení neptal a že prodali STOVKY prosťadel, to znamená stovky PODVEDENÝCH lidí. :/ no když se tim někdo musí chlubit a nepřemýšlí nad tím....ať už tím, že produkt nemá potřebné informace, nebo tím, že lhali, že jde o organickou 100% bavlnu nebo gramáží, kterou tedy také už stahli. Škoda, že zde nejsou nahrát fotky.

par vykopirovaných komentařů z emailu:
    jeden z mých dotazů na složení: Kde prosím na výrobku vidíte napsáno organická bavlna? Ja nikde a tudíž to pro méně není věrohodné. Prosím uvedeni, kde to tedy na obalu vidíte.
    Odpověď z Luceda: v objednávce jste měli froté prostěradla a toto je na štítku uvedeno.
    - Odpověď uplně mimo i jako ostatní odpovědi. Koukám, že konečně i popis o organické bavlně smazali, alespoň že tak.

Reakce obchodu Luceda.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost s námi. Každopádně jak píšete měli jsme špatně uvedenou informaci u Vámi zakoupeného produktu, za což jsme se Vám omluvili i telefonicky a mylný popisek ihned na webu opravili, jelikož nám určitě nejde o klamání zákazníka, ale vždy předávat maximální možné informace a detailní fotografie jednotlivých produktů.
    Z toho důvodu, že se jednalo o nešťastnou chybu na webu, jste tuto informaci nenalezla napsanou na přebalu daného produktu.
    Naše reakce byla samozřejmě taková, že jsme Vám nabídli okamžité vyzvednutí na Vaši adrese a vrácení celkové peněžní částky na Váš bankovní účet, na základě přiloženého a vyplněného formuláře o odstoupení od kupní smlouvy do 14ti dní, i přes to že zboží bylo již bez původního obalu. Jednalo se o naši chybu takže jsme samozřejmě vše brali k naši tíži.
    Peníze za vrácené zboží standardně vracíme do 14ti dní od obdržení a překontrolování vráceného zboží, ale ve Vašem případě nebyl v balíčku, který nám dorazil přiložen vyplněný formulář o odstoupení od kupní smlouvy s číslem bankovního účtu, a tak na expedici nemohli zboží přiřadit k objednávce která byla vrácena, abychom Vám za ni mohli vrátit peníze, číslo bankovního účtu jste nám zaslala až dnes 25.4.2023 po naši emailové komunikaci. ČOI tedy jistě vše prošetří a uvede na pravou míru.

Eduard z Luceda.cz

• Nekvalitní zboží
    • Poškozené zboží

Dětská postel přišla poškozená, na každém dílů byli díry do dřeva a vrypy. Obchod zaslal výměnu, postel sice byla v lepším stavu ale na díry tam byli také. Obchod poškození postele svaloval na přepravce, ale tohle přepravou nemohlo vzniknout. Za prvé nebyla poškozena krabice, obal byl v pořádku, a čela postele byla u sebe a na té vnitřní straně byli díry do dřeva jak od nějaké bodce. Jelikož jsme postel pro dítě už potřebovali, nechali jsme si dát slevu. Ale tento obchod nedoporučuji a už v něm nikdy nenakoupím.Nekvalitni zboží.

• komunikace
    • rychlost dodani
    • neuvadeji zdroj produktu, na webu je napsano, ze prodavaji ceske vyrobky, ale dorazily nam produkty z Polska
    • nedostatecny popis produktu
    • kupovali jsme detskou matraci, byla zabalena prehnuta napul v hodne upnutem igelitu, takze bylo slozitejsi ji vybalit, aby se matrace neponicila. prehnuti je bohuzel na kokosove vrstve matrace trochu znat i po vybaleni a nekolikadenim odlezeni na rovnem povrchu, nemame silu to ted reklamovat.

děkujeme Vám za recenzi.

Na webové stránce je vždy označení produktu - vyrobeno v Česku v případě, že je produkt z České republiky.

U matrace jsou v popisu uvedeny veškeré detailní a potřebné informace o zboží. Můžete nám do emailu případně napsat jaká informace Vám u produktu chyběla a překvapila Vás.

Matrace balíme do fólie, aby nedošlo k poškození při přepravě. Kokosová vrstva by neměla být přeložením poškozená, jelikož doba přepravy by nijak neměla přeložené matraci s kokosovou vrstvou uškodit.

V případě, že je s matrací něco v nepořádku určitě nás kontaktuje do emailu a vše vyřešíme.

S pozdravem Eduard z Luceda.cz

• Sedačka udávaná skladem skladem není! Platba dávno proběhla a sedačka nikde!

Reakce obchodu Luceda.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.
    Objednávala jste si sedací soupravu, u které máme dostupnost 6 - 8 týdnů, skladem, byla jiná barevná varianta.

Tým Luceda.cz

Po 6 týdnech obchod objednávku zrušil..najednou po mém urgování zjistili,že se nábytek přestal vyrábět..fakt děs..

děkujeme za recenzi.

Rádi bychom se Vám ještě jednou omluvili i touto cestou, bohužel zprávu z výroby jsme neměli dříve jinak bychom Vám samozřejmě informace podali dříve.

Děkujeme Vám ještě jednou za pochopení,
    s pozdravem Lucie z Luceda.cz

• Balení objednávek

E-shop balík zboží do tuny plastu, na stížnosti neodpovídá.

děkujeme za recenzi.
    Zboží, u kterého může ( máme zkušenosti ) dojít k poškození, jelikož je křehké využijeme pro jistotu bublinkovou fólii, aby nedošlo k poškození zásilky.
    Po kontrole emailové schránky vidím v historii, že jste zprávu s odpovědí dostala zpět za 5 minut od doručení emailu k nám.

Děkujeme Vám tedy za pochopení.
    s pozdravem Petra z Luceda.cz

• Zobrazené zboží na webu (fotky) neodpovídá popisu zboží a tím pádem ani dorucenemu zboží

Objednal jsem z eshopu zboží na základě fotografie zboží, doručeno mi bylo něco úplně jiného. Vrácení je na náklady kupujícího... po stížnosti, že mi bylo zasláno něco jiného než mají vyobrazeno mi bylo oznámeno, že pokud nechci platit dopravu na vrácení, tak to můžu vrátit u nich na pobočce v Havířově (super rada, když jsem z Prahy).
    Celkově je zboží nevalné kvality, něco je očividně i přeprodej z Polska a Číny.
    Nikdy víc.

• rychlé odeslání
    • zavádějící fotografie u chrániče matrace, přišel v podstatě tenký igelit
    • prostěradlo tenké, že je přes něj bez problémů vidět, hrozná kvalita

Bohužel z výše uvedených důvodů nemůžu obchod doporučit a už u nich nejspíš nikdy nenakoupím. Momentálně jsem poučená, že nízká cena je podezřelá...

Zboží jsem se nedočkala, neustále mi tvrdili, že bude "naskladněno příští týden". Absurdní.

Chránič matrace je tak slabý,a není přesně co ukazují na obrázku příště si priplatim a podívám se jinde

Reakce obchodu Luceda.cz

děkujeme za recenzi. Mrzí nás Vaše nespokojenost, zboží je možné samozřejmě vrátit do 14-ti dnů od převzetí zásilky.

S pozdravem Eduard z Luceda.cz

Objednané prostěradlo neodpovídalo obrázku na e-shopu,barva i materiál jiný.Po prvním vyprání se udělala hned díra ,materiál je velmi nekvalitní asi staré střele zboží. Vůbec nedoporučuji.
    Tady už nenakoupím

Reakce obchodu Luceda.cz

děkujeme za recenzi. Mrzí nás Vaše nespokojenost, můžete se nám ozvat na e-mail kde spolu můžeme vyřešit reklamaci.

Nemá kabel . Je malá a ptřestala fungovat
    Asi po 3 dnech . Nyní je v koši .
    Ps: a nebylo to levné

• obchod nekomunikuje, jeto již tři týdny a nic se nekoná, nemám lavici ani peníze !!!!!!