• žádná
    • dlouhá dodací lhůta

jsou to zžejmě překupníci. zboží deklarované jako skladem zřejmě vůbec nemají a objednávají si ho jinde a čekají až jim přijde. Aby ho mokli poslat.
    po objednání mi napsali že zboží bude axpedovéno až za pět dní po mé objednávce. Jsem absolutně nespokojen.

• levnější ceny než u konkurence
    • Mobil má problém, který v rámci záruky řeším. Zjistila jsem, že jelikož je telefon odkoupen od Polského operátora nelze jeho opravu řešit přímo u společnosti Apple, která by záležitost vyřešila během dvou tří dnů ale přes prodejce, u něhož oprava trvá měsíc! Náhradní iPhone na toto období prodejce zákazníkům nenabízí (jako společnost Apple). Komunikace není ideální - na email prakticky prodejce neodpovídá.

Pokud s vaším mobilem chcete mít co nejvíce radosti a co nejméně starostí, pak si zaplaťte o pár tisíc navíc a kupte si ho u autorizovaného prodejce společnosti Apple. To udělám při příští příležitosti já.

• Komunikaci.byla jsem na cestě do obchodu a napadlo me tam zavolat zda si mohu již mobil vyzvednout a bylo mi řečeno, že právě poslední kus prodali.

Špatná komunikace. ObjednávAť si když si zboží chcete osobne vyzvednout je zbytecna. Prodají to stejne tomu kdo přijde dřív a ještě vam řeknou jak je to normální

• Zboží mně poslali s paragonem, oraženym paragrafem 90 (což je použité zboží) a tak se na něj nevztahuje žádná záruka. Na fakturu jsem čekal 3 dní a to vyhrožoval že vrátím zboží. Ochota... 0!

• komunikácia a ochota. Požadoval som vyvetlenie, ktoré som nedostal...

nedoporučujem

• Dobrý den
    • Omlouváme se ale vámi objednané zboží je vyprodané proto jsme nuceni vaši objednávku stornovat.
    • S pozdravem Zdeněk Schied LSmobil

• Dobré ceny
    • Rychlé dodání zboží
    • Nepříliš přehledný web
    • Některé zboží je prodáváno ve zvláštním režimu

S komunikací obchodu jsem velmi spokojen. Odpovědi před nákupem přišly vždy velmi rychle. Taktéž dodací lhůta byla perfektní. Jeden den objednáno a druhý den doma. Co se mi však nelíbí je, že na webu není nijak označeno, které zboží je prodáváno běžným způsobem a které ve zvláštním režimu. Objednával jsem úmyslně CZ distribuci abych se vyhnul případným komplikacím při případné reklamaci přes prodejce. Po dodání zboží jsem však zjistil, že mi byl telefon prodán ve zvláštním režimu, tzn. bez možnosti odpočtu DPH a vlastně jako použité, bez jakéhokoli předchozího upozornění. Jednalo se o telefon pro operátora Vodafone, to se však zákazník také nedozví. K telefonu je pak přiložen pouze záruční list prodejce a ne originál a účtenka s poznámkou o prodeji ve zvláštním režimu. Netvrdím, že by s tímto prodejcem měly být v případě reklamace nějaké problémy, ale toto chování mi nepřijde úplně fér. Osobně zde už pravděpodobně nenakoupím, ale pokud někdo hledá pouze nízkou cenu tak proč ne.

• rychlost dodání
    • Nebyl dán automaticky daňový doklad. Dostala jsem ho až na vyžádání. Nedodán český návod, přestože byl uveden, že je v obsahu balíčku s telefonem - pravděpodobně nebyl telefon určen pro český trh - když u toho nebyl český návod a majitel nereaguje na prosbu o jeho dodání.

Než jsem koupila telefon, tak jsem koukala na recenze obchodu. Byly vesměs kladné. Když jsem hledala teď ke koupi jiný telefon pro dceru, již jsem tam objevila i velmi špatné recenze - začala jsem víc pátrat a zjistila jsem, že zvažovali i hromadnou žalobu na tento obchod. Musím tedy doufat, že můj telefon bude fungovat a já nebudu muset řešit nějakou reklamaci.

Nabízí telefony z Polska. Krabička s telefonem má porušenou ochrannou nálepku.

• žadné

vyhnout obloukem

• Nízka cena
    • Problémy S reklama
    • reklamaciou

Reakce obchodu LSmobil.eu

Dobrý den
    Nic jste si od nás nekoupil a píšete že máte problém z reklamací,měl by jste se zamyslet než napíšete negativní recenzi.
    S pozdravem Zdeněk Schied LSmobil

• Zadne
    • Nekomunikace se zakazniky, lhani

V zadnem pripade nedoporucuji, prisla mi z tohoto obchodu SMS, ze zbozi je k vyzvednuti, ovsem na miste mi "prodavac" sdelel, ze tomu tak neni, ze je na poste (ktera to zdrzela). Po dvou dnech prisla SMS, ze zbozi bude nasledujici den na vydejnim miste. Nasledujici den jsem pred vyjezdem radeji telefonicky kontaktoval obchod, je-li vse OK. A kupodivu mi sdelili, ze zbozi na vydejnim miste neni a bude za dva dny a jeste meli tu drzost se omluvit za nedodani v prvnim pripade...kdy uvedli naprosto odlisne duvody nez jsem dostal na miste. Podle meho nazoru zbozi shani az dle objednavek a vubec bych se nedivil, ze tato "firma" bude prodavat pouzite kusy jako nove. Již jsem poucen a rozhodne od malych, levnych e_shopu nic porizovat nebudu.... Reklamaci si u tetio firmy vubec nedovedu predstavit.

V objednávce se jasně rozlišuje, zda je o nákup pro spotřebitele nebo pro firmu. Při vyzvednutí zboží na pražských Vinohradech jsem byl opět tázán, zda je to na IČO či nikoliv. Nebylo. Přesto se na prodejním dokladu objevilo, že "zboží bylo nakoupeno na IČO, vztah Prodávajícího a Kupujícího je řízen Obchodním zákoníkem". Na reklamace zaslané emailem nikdo nereaguje. Nemohu doporučit.

• zboží mi ani po 10 dnech od objednání nedorazilo

• munikace, na celém webu jsem našel jenom jedno telefoní číslo a to bylo buď nedostupné, obsazené nebo mi to nezvedalo.
    • Na mé emaili mi nebylo třeba odpovězeno vůbec.

Nic moc, cena celkem ušla ale ve výsledku se to dost prodražilo. A komunikace stála také za nic, zboží přišlo poškozené a odezva téměř žádná. Takže nedoporučuji

• dodací lhůta

za ty nervy se vyplatí si připlatit a případny produkt zakoupit na kfalitnější stránce.

• sem tam ceny, pokud nestornuji objednavku
    • nabizi neco, co nemaji
    • zbozi uvadene jako skladem taktez nemaji
    • komunikace stroha, na dotazy nereaguji

Objednal jsem Huawei Honor 6, ktery byl uvaden jako skladem. Po 3 dnech mi doslo oznameni, ze o odeslani budu informovan. Na dotaz ohledne blizsiho upresneni nulova reakce. Za tyden dosel dalsi mail, v nem mi vsak bylo sdeleno, ze objednavka je stornovana a to z duvodu nedodani zbozi dodavatelem.
    Tudiz "skladem" zde u tohoto prodejce zrejme neznamena to, co jinde.

Po objednání zboží mi za tři dny přišel email s tím, že za další tři dny mi zdělí podrobnosti o doručení, jenže místo toho mi přišlo storno objednávky(prý nedodání dodavatelem, přitom na stránkách bylo, že je zboží skladem.

Mobil měli mít údajně skladem, po 10ti dnech nedorazil, už není ani v nabídce a nepřišel jeden jediný mail nebo informace o stavu objednávky. Takže zbytečné čekání, mohla jsem ho objednat už od někoho jiného...

• nedoporučuji
    • nedoporučuji