• mrtvý obchod

• ŽÁDNÉ
    • TO, ŽE JSOU

NIC SI TAM NEKUPUJTE

Objednala jsem telefon, který nabízeli za cenu mnohokrát nižší než jiné obchody. Pak jsem přečetla recenze a raději objednávku zrušila. Druhý den mi přišel z obchodu email, ve které nestálo "nic", až pod čarou bylo slabě napsáno, že objednávku ruší, protože špatně napsali cenu.

• nevím o výhodách
    • Je to obchod, který nemohu doporučit, objednal jsem mobil za 1500,- Kč napsali, že udělali chybu při nacenění, ale potvrzení přišlo, když jsem jim zaslal fotodokumentaci, napsali, že je zboží vyprodáno...

Na tomto obchodě je něco špatně. Nejspíš to bude nějaký pochybný amatér, který nerozumí obchodování. Musí mu přeci být jasné, že pokud nebude dodržovat slušné chování, nebude patřit k oblíbeným, tím pádem se k němu zákazníci nepohrnou, tržby klesnou a může jít k šípku...

Nikomu nedoporučuji. Z mého pohledu to zavání podvodem

Dobrý den
    To že vámi objednané zboží bylo vyprodáno 9 dnů před vánocemi zavání podvodem tak nevím jestli je tato recenze objektivní.
    Zdeněk Schied LSmobil

• Na internetu uvádêli, že je zboží skladem. Po objednání přišel e-mail, že tomu tak není a že nové zboží přijde začátkem týdne. Pak se už neozvali.

• Obchod nabízí něco co ve skutečnosti nemá na skladě. Po provedení objednávky následuje storno ze strany obchodu.
    • Nekomunikativní neuznava reklamace

Minus 10 hvezdiček

• Mobil mě přišel, ale neměl český návod k použití a nemá českou klávesnici. Česky se v tomto mobilu vůbec psát nedá. Připadá mně to, jako by to bylo koupený v Polsku, dokonce mně tam přišla nějaká polsky psaná zpráva, ale nevím přesně co mně tam radí.

Dejte si pozor, jak to objednáváte; protože jsem si myslel, že dostanu automaticky telefon s českou abecedou a klávesnicí.

Provedl jsem objednání mobilu přes stránky, přičemž u produktu byla informace "Stav skladem: 1". Po týdnu jsem se sám musel ozvat, proč ještě nebyla objednávka splněna, kde mi bylo slíbeno, že se někdo do 15 minut ozve, což se nestalo. Ještě ten den odpoledne (pátek) kolem 16. hediny jsem poslal mail s žádostí o vysvětlení a opět se nikdo neozval. V pondělí jsem volal a bylo mi přislíbeno dodání do konce týdne a dle mého očekávání se nic nestalo. Objednávku aktuálně ruším.
    Obchod zcela NEDOPORUČUJI; jsem jen rád, že jsem nic neplatil předem!

• Nekomunikuji

Rozhodně nedoporučuji. Sice mě nalákali na nejnižší cenu, ale recenze nemají vůbec dobré a z osobní zkušenosti se jen přidávám.
    Při objednávce jsem zadala doručení poštou- protože to tam měli zdarma. Samozřejmě to zdarma nemají, komunikovali obden. Ve finále jsem si mobila koupila jinde, od nich mi ještě nedorazil a samozřejmě jej už ani nechci.

Vážená paní Senftová
    Zboží jste objednala na dobírku českou poštou,a já jsem vám osobně volal zdali si ho chcete osobně výzvednout protože je to zdarma a jste z města kde máme pobočku vy jste souhlasila nechápu tedy vaši recenzi!Poštovné je za 120Kč což máme uvedeno v ceně dopravy.

Zboží sice došlo v krátké dodací době, ale zaslána jiná barva mobilu. při upozornění obchod nekomunikuje.
    Nakupoval jsem zde naposled a nedoporučuji.

Dobrý den
    Tak to se omlouváme chyba je na naši straně,pokud nejste spokojen zboží nám můžete vratít ve 14 denní lhútě.
    S pozdravem Zdeněk Schied

• uvádí zboží skladem, i když to tak není

přesvědčit se, zda opravdu nabízené zboží je skladem

• Zboží skoro po 14-ti dnech stále nedorazilo. Obchod absolutně nekomunikuje, na emaily neodepisují, telefon je nedostupný.

• Možná výhodná cena, ale zboží nikdy neobdržíte
    • Žádná komunikace

Nedoporučuji

• zbozi prodava aniz by bylo na sklade

je hodne co zlepsovat...kdo muze otevrit e-shop a automaticky neupdatovat mnozstvi na sklade?????

• nikdo se neozval ani po urgenci

• zbozi jsem nedostal nikdo se neozval po dotazu sdelili ze to nemaji

• Komunikace nula.
    • Tak pokud chcete koupit mobil rozhodně se vyhněte tomuto obchodu.Normálně používaný mobil,dokonce v něm majitel zanechal kontakty.Ubozí zloději.