• mrtvý obchod

• ŽÁDNÉ
    • TO, ŽE JSOU

NIC SI TAM NEKUPUJTE

Objednala jsem telefon, který nabízeli za cenu mnohokrát nižší než jiné obchody. Pak jsem přečetla recenze a raději objednávku zrušila. Druhý den mi přišel z obchodu email, ve které nestálo "nic", až pod čarou bylo slabě napsáno, že objednávku ruší, protože špatně napsali cenu.

• nevím o výhodách
    • Je to obchod, který nemohu doporučit, objednal jsem mobil za 1500,- Kč napsali, že udělali chybu při nacenění, ale potvrzení přišlo, když jsem jim zaslal fotodokumentaci, napsali, že je zboží vyprodáno...

Na tomto obchodě je něco špatně. Nejspíš to bude nějaký pochybný amatér, který nerozumí obchodování. Musí mu přeci být jasné, že pokud nebude dodržovat slušné chování, nebude patřit k oblíbeným, tím pádem se k němu zákazníci nepohrnou, tržby klesnou a může jít k šípku...

• -cena
    • -rychlost dodání
    • ...

Objednala jsem mob. tel., měl to být dárek pod stromeček. Bohužel "dárek" byl nefunkční a bez českého návodu. Hned jsem ho vrátila a odstoupila od smlouvy. Penízky mi byli vráceny i komunikace byla po prvotních obavách z dodatečně přečtených recenzích celkem ok. Nevím, třeba jsem zrovna já narazila na vadný kus. Těžko soudit. Já osobně už tady nakupovat nebudu (jednou a stačí). Při vyplňování jsem byla tázána, zda bych obchod doporučila známým..nejspíš ne..i když jsem vybrala možnost druhou. To proto, že je každého věc, zda se tady rozhodne nakoupit či nikoliv.

• za tydny mne neozvali,co mnely,takze jsem sehnal jinde a uz je mam!

Nikomu nedoporučuji. Z mého pohledu to zavání podvodem

Reakce obchodu LSmobil.eu

Dobrý den
    To že vámi objednané zboží bylo vyprodáno 9 dnů před vánocemi zavání podvodem tak nevím jestli je tato recenze objektivní.
    Zdeněk Schied LSmobil

• Na internetu uvádêli, že je zboží skladem. Po objednání přišel e-mail, že tomu tak není a že nové zboží přijde začátkem týdne. Pak se už neozvali.

Vřele doporučuji

• Obchod nabízí něco co ve skutečnosti nemá na skladě. Po provedení objednávky následuje storno ze strany obchodu.

• Dobrá cena, telefon byl hned připraven.
    • Horší parkování.

Byl to můj první nákup v tomto obchodě.
    Telefon byl ihned a v pořádku připraven.
    Cena dobrá.

Vse probehlo v poradku

Vřele doporučuji

Mužu doporučit

• doporučuji

• nízké ceny, solidní výběr
    • ....

Reakce obchodu LSmobil.eu

Děkuji za kladnou recenzi

• Nekomunikativní neuznava reklamace

Minus 10 hvezdiček

• Mobil mě přišel, ale neměl český návod k použití a nemá českou klávesnici. Česky se v tomto mobilu vůbec psát nedá. Připadá mně to, jako by to bylo koupený v Polsku, dokonce mně tam přišla nějaká polsky psaná zpráva, ale nevím přesně co mně tam radí.

Dejte si pozor, jak to objednáváte; protože jsem si myslel, že dostanu automaticky telefon s českou abecedou a klávesnicí.