• rychlost dodání
    • příjemná komunikace

• Doporučuji pokračování v kurzu francouzštiny 0

Velmi dobry

• cena zboží,pro mě to byla jasná volba

Jsem spokojený,obchod proběhnul přesně tak, jak jsem se dopředu dohodnul.

• Ste jednička
    • Škoda,že neviem nåjst na Slovensku možnost dat opravit čiastočne poškodeny displej na prekladači
    • Ten zakúpil som na Slovensku dávnejšie

Ste jednička,vrele doporučuju.

Jsem velmi spokojená.

• "garážová firma"

Reakce obchodu ls.cz

Garažová firma??? My tomu říkáme podnikání v bytě a v případě osobního vyzvednutí v Praze předávka před domem ve Vršovicích na Bajkalské 14.

S nízkým hodnocením rychlosti vyřízení objednávky nemáte pravdu. Objednal jste si produkt ve čtvrtek večer, ještě ten den jsme Vám poslali email s požadavkem na upřesnění osobního vyzvednutí, nabídli jsme Vám možnosti vyzvednutí kdykoliv po domluvě, včetně večerních hodin a víkendů. Vámi objednaný kurz "Landi Angličtina 15 Ultimate" máme vždy skladem. Telefonicky a ani emailem jste nás nekontaktoval, tak jsme Vám v úterý poslali další email. Až poté jsme se domluvili na vyzvednutí ve středu.

Moc jsme nepochopili, jestli tímto hodnocením Vašeho nákupu v našem internetovém obchodě jste chtěl varovat případné zájemce, nebo nás upozornit, že se máme zlepšit?

• širokou nabídku produktů

rychlost a spolehlivost,
    různé způsoby platby

• rychlost, spolehlivost

Jsem spokojen, vše proběhlo bez problému

• sortiment
    • rychlost doručení

• žádné jen rychlost s jakou Vás prodejce obere o peníze
    • Koupil jsem si ovlivněn podvodnou reklamou podvodné zboží,které nejde uvést do provozu. Musím psát na Českou obchodní inspekci a jít k soudu., abych se domohl vrácení poeněz za něco co nejde zprovoznit.

Nic si tady nekupujte , jedná se o profesionálního "vykuka" , který z vás vytáhne "opravdické peníze "
    a za svoje nezfalšované peníze dostanete zboží, které nejde ani uvést do provozu a má podvodná a neexistující telefonní čísla
    a při reklamaci dostanete informaci v tom smyslu že oni jsou jen prodejci a ne výrobci a co nám /jako prodejcům/ je do toho že jsi si koupil zboží , které nefunguje za mizerných 4,650 Kč Meuvěřitelná arogance.Jako když si koupíte auto,které nejde nastartovat a máte jít do Mladé Boleslavi k výrobci a u toho to reklamovat. neboť prodejce vám přece zboží dodal a vyinkasoval peníze

• Zboží dodáno obratem.

V obchodě jsem již nakupoval vícekrát, vždy jase byl maximálně spokojený. Zboží je oproti výrobcům levnější a vždy v pořádku dodáno.
    Doporučuji všem.

• po internetu dostanu zboží,které nemusím vidět osobně za nejnižší cenu
    • nemožnost vyzkoušet velikost výrobku,který je třeba vyzkoušet

doporučuji u vybraných výrobků

Absolutní spokojenost, na žádné problémy jsem nenarazil. Doporučuji.

• Hlavní předností je, že poštovné je zdarma.
    • Nenalezl jsem žádné slabiny.

Velký výběr zboží, přehlednost webových stránek, slevy, rychlé vyřízení objednávky.

Zklamání!!! Zakoupil jsem si tell me more ANGLIČTINU zboží přišlo rychle to ano, ale když jsem zboží rozbalil z obálky nebylo zabaleno do originální folie ale pouze do potravinářské folie, to bych ještě přehlédnul ale když jsem se kontaktoval z prodejcem, že chci zboží vrátit jelikož mi nevyhovuje styl výuky! Odmítavě mi napsal, že to nelze i když mám nárok ze zákona na vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu! Důvod jsem ale ve vší slušnosti uvedl ale opět jsem dostal zamítavou odpověd abych se obrátil na dodavatele! Ale toto by měl řešit obchod a ne ja jako zákazník takže opravdu s tímto přístupem NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu ls.cz

Pokud si přečtete všechny recenze na náš internetový obchod, tak tato je pro nás nejhorší, proto musíme na toto zhodnocení nákupu reagovat.

Jakékoliv případné nedostatky bychom rádi odstranili, protože takto nízké hodnocení nám v očích potenciálních zákazníků moc nepomáhá.

Jenomže bohužel v tomto případě jsme neudělali vůbec nic špatně.

Zákazníkovi jsme poslali nový originální produkt Tell me More Angličtina verze 8.0 (sada 1–3). Produkt byl zabalen (zataven) do originální fólie přímo výrobcem. Všechny kurzy Tell me More (angličtina, němčina, francouzština, for kids...) dostáváme na sklad takto zabalené. Neřekli bychom, že se jedná o potravinovou fólii. Každopádně zákazníkovi jsme předali kontakt na výrobce, kde si způsob originálních balení těchto kurzů může ověřit.

Po nainstalování programu se zákazník rozhodl produkt vrátit s uvedením, že mu nevyhovuje.

U všech audio produktů a softwaru je podmínkou pro vrácení peněz, že zboží bude vráceno naprosto neporušené, zabalené v originálním obalu.

Podle §53 odst. 8 občanského zákoníku: Spotřebitel nemůže odstoupit od smluv na dodávku audio, video nahrávek a počítačových programů, poruší-li spotřebitel ochranný obal.

Zákazníkovi jsme doporučili, aby požadavek na vrácení probral s výrobcem, který je našim přímým dodavatelem. Nejsme si jisti, jak k tomu přistoupí, protože jsme zatím něco podobného nemuseli řešit. Pokud nám výrobce produkt nevymění za úplně nový, bohužel na vrácení nemůžeme přistoupit.

Takto postupuje každý internetový obchod. Pokud si zákazník u nás objedná např. kapesní překladač, tak samozřejmě na vrácení zboží bez udání důvodu má právo a bez problémů všem zákazníkům to umožňujeme. A ani důvod znát nepotřebujeme. Peníze vracíme obratem na účet včetně poštovného.

Na všechny produkty mají zákazníci standardní záruku 24 měsíců, technickou podporu (včetně případné pomoci s instalací) zajišťují výrobci. Pokud je disk (CD, DVD) vadný, obratem zasíláme nový.

Velice nás také překvapila zákazníkova nespokojenost s multimediálním kurzem Tell me More. Tento program je určitě tím nejlepším interaktivním kurzem na českém trhu. Kurz obsahuje několik stovek studijních hodin a velké množství různých studijních činností. Od našich zákazníků máme kladné reakce.

Zákazníkovi přejeme hodně štěstí při studiu angličtiny a těšíme se na spokojené zákazníky, kteří nám toto špatné hodnocení vylepší.

• Přehlednost stránek, přístup k zákazníku, rychlost dodání
    • Zatím jsem na žádné nenarazil

Spokojenost s péčí o zákazníka a rychlost dodání.
    Nárok na reklamaci ani na vrácení zboží jsem neuplatňoval, takže nemohu sdělit zkušenost. Ovšem právě při potřebě pomoci s problémem se ukáže kvalita obchodu.
    Každopádně z mé zkušenosti doporučuji.

• Velmi svědomitý přístup k zákazníkovi. Obchod zákazníka upozorňuje na možné problémy užívání a teprve po poučení zákazníka a jeho opětovném potvrzení zašle zboží.Je to obchod kde opravdu je zákazníknad ziskem za každou cenu
    • Nezjistil jsem

Velmi nadstandatní internetový obchod.Perfektní chování k zákazníkovi

• rychlost, cena
    • nevím

doporučuji, dodání přesné rych=, dobrá cena.