• Pozoruhodne chutne krmivo pre mojho psa. Zalizuje sa az za usami. Pokrm travi bez jedineho problemu.
    • Nepochopitelne zla navigacia do miesta vyzdvihnutia tovaru. Naviac s fatalnou chybou v adrese.
    • Zakupil som ochutnavkovy balicek. Vsetko je ok az...na to, ze na niektorych konzervach je zbruseny datum spotreby a vyrazeny novy datum. Na toto nikde na strankach nie je ziadne upozornenie! Takze zvazujem dalsi nakup. Svojmu psovi nemienim davat zradlo po datume spotreby.

Reakce obchodu LOUIE.pet

Zcela vyjímečně se ve výrobě stane, že je výrobek označen inkjetem jiným kódem výrobku na dně kvůli selhání lidského faktoru.. Tato informace je součástí tištěné informace, které součástí je i datum expirace. V takovém případě se již chybně označené kusy přelepí speciální nálepkou označující autenticitu s registračním číslem provozu, která po odstranění zanechává certifikační vodotisk, který kód výrobku neobsahuje. Je to proto, aby se nestala následně záměna při etiketování. Na kvalitu to však samozřejmě nemá vliv.

Za chybu v adrese se omlouváme. Rádi vám tuto nepříjemnost vynahradíme a nebojte se nás kontaktovat na našem Facebooku, emailu [email protected] nebo našem telefonu.

Hezký den, Nikol.

• Ťažko posúdiť, keď tovar ešte nedorazil

Reakce obchodu LOUIE.pet

Dobrý den, kontaktujte nás prosím na email [email protected] a zjistíme kde se stala chyba. Omlouváme se za čekání. Nikol

super obchod :)

Rychlé dodání. Pejskovi chutnají

• Jak
    • Jak jsem objednal, tak jsem obdržel,, komunikace bez problémů a dovoz zboží druhý den.

Vyhovuje nám jak kvalita, tak výběr konzerv pro malá plemena.

Konzervy pejskovi moc chutnají a víčko na konzervy je super potřeba

moje kočka a pes se o ně poprala a moc jim chutnala dík

rýchle dodanie

Jsem spokojená s produktem i dodáním. Hlavně chutná mému psovi.

Boli zamenené objednané konzervy od iného dodávateľa. Uvidíme, či to bude zodpovedajúce, ako sa uvádzalo v sprievodnej informácii.

• Rychlé dodání objednaného, příznivá cena
    • Nevím o žádné

Objednala jsem poprvé. Zatím spokojenost.

• Hlavně chutná

Som spokojná, no najväčšiu radosť má môj hafánek.Som Vašou vernou zákazníčkou..

• Zboží přišlo brzy

Velký výběr,rychlí dodání

• Dodací lhůta 3 dny

Reakce obchodu LOUIE.pet

Dobrý den, děkujeme za reakci. V tuto chvíli pracujeme na zrychlení dodací lhůty. Věříme, že příští objednávka již bude odbavena včas. Omlouváme se za čekání. Nikol

vše vždy rychle vyřízeno a rychle dodáno

dobré ceny,kvalitní konzervy,rychlé dodání,přehledné nabídky