objednávala jsem zde poprvé

• rýchlo a pohodlne

Rychlé dodání

• Tovar mal byť na oredfakturu, ktorú som po zistení konzistencie výrobku neuhradí i napriek tomu tovar poslali

Reakce obchodu LOUIE.pet

napište nám prosím na email [email protected] a vše vyřešíme. Nikol

• Zatím chutná máme teprve 3den

Tovar prisiel v poriadku, kvalita konzerv je myslim vyborna. Nasej fenke americkeho pitbull teriera chutia vsetky druhy.

• Rychle doruceni

První nákup, spokojenost

• Super.❤️

• Velmi rychlé dodání

• konzervy psíkovi chutia

len čo prišiel balík, otvorili sme a ochutnali, konzervy boli veľmi chutné, odporúčam

Objednávka byla přijata s obchodem dobrá komunikace obchod doporučuji. Pejskovi maso moc chutná zatím zkoušíme která mu bude víc chutnat určitě budu objednávat dál

Nakupuji u LOUIE už poněkolikáté a jsem maximálně spokojen. Stejně tak je nadšena i peruánka Esterka. :-)

Vyborne krmivo pre mášho psieho alergikaKedze je alergicky na väčšinu potravín ktore nie su alergenom pre ostatne psi Vase krmivo bez škrobu ryze obilinovin nam vyhovuje najviac

Zajímavá nabídka, uvidíme jak bude pejsek spokojený. Bezproblémové vyřízení objednávky.

Super, naší mlsné psí tmamičce moc chutná...musím pochválit i včasné dodání....minule jsme čekali, protože konzervy byly ještě ve výrobě.

Otevřela jsem 8 konzerv, 2 byly , ale kockam se nlibili, zbytek explodoval a smrděl jako hniloba , na plechovkách rez je zjevně špatně skladován, všechny konzervy jsou 2 roky staré a na některých usarkan je datum použitelnosti a nálepka s novým, chci za to vrátit peníze

Reakce obchodu LOUIE.pet

Dobrý den, napište nám prosím na email [email protected] a vše vyřešíme. Nikol

• Rychlost.

• Jsem velice příjemně překvapená, určitě budu dále využívat vašich služeb. Moc děkuji

Rychlé dodání, dobře zabalené a mému mazlíčkovi moc chutná. Výborná kvalita!!!