• Naprostá Spokojenost Doporučuji

S obchodem jsem maximálně spokojená. Určitě jsem neobjednala naposledy. Balíček dorazil brzy a oblečení je krásný.

Jako vždy perfektní!

• Spokojenost
    • Rychlé doručení

Spokojenost, rychlé doručení do druhého dne, doporučuji obchod
    Zboží odpovídá popisu.

Nevypadá tak hezky jak na fotce

Reakce obchodu Lolies

Mrzí nás, že zboží nesplnilo vaše očekávání. Samozřejmě zboží lze jednoduše vrátit. Informace k vrácení najdete na našem webu. Krásný den ❤️.

Krásné zboží. Rychlost dodání a milá komunikace. Krásně zabaleno. Mohu jenom doporučit.

Reakce obchodu Lolies

Děkujeme velice. ❤️ Budeme se těšit na příště ❤️.

• rychlost dodání, výborný popis zboží (materiál, rozměry)

Reakce obchodu Lolies

Děkujeme moc ❤️. Jsme rády, že jste spokojená ❤️.

• Zboží dorazilo svázané krásnou mašličkou a k tomu nádherně vonělo. Materiál teplákové soupravy kterou jsem si objednala je strašně příjemný, kvalitní, barva podle obrázku sedí perfektně, včetně velikosti. Rozhodně se chystám v e-shopu Lolies znovu nakoupit. Oceňuji rychlost doručení a skvělý online chat v případě otázek ohledně zboží. Doporučuji všemi deseti.

Reakce obchodu Lolies

Děkujeme za nádherné hodnocení a moc si toho vážíme. Budeme se těšit na příště ❤️!

skvělá nabídka zboží, rychlost doručení

Reakce obchodu Lolies

Děkujeme moc a budeme se těšit na příště ❤️.

Obleceni nevypada tak hezky jako na fotkach a ve skutecnosti to neni kvalita jakou jsem ocekavala ale vcelku dobry

Reakce obchodu Lolies

Dobrý den, kvalita je jedna z věcí, na kterých si zakládáme - ověření dodavatelé a látky, které prochází testem přímo u nás "v terénu". V případě, že si kvalitou nejsme jisté zboží vracíme dodavateli případně vyřazujeme z prodeje. Pokud nejste spokojená, tak nás to opravdu mrzí. Samozřejmě možnost vrácení zboží máte do 14 dnů, ale zboží zpět akceptujeme i po delším časovém intervalu, vše záleží na dohodě. Prosím kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a vše dořešíme. Krásný den, Adéla, Lolies

• Komunikace obchodu i o víkendu
    • Objednané zboží obratem odeslané
    • Zboží odpovídá popisu
    • Nic jsem nenašla

Reakce obchodu Lolies

Dobrý den, velice děkujeme a jsme rády, že jste spokojená :-) Krásný den, Adéla, Lolies

• Možnost sbírat body za provedené objednávky, které mohu využít jako slevu při dalším nákupu.
    • Skvělá komunikace s obchodem.
    • Atraktivní zboží za příjemné ceny.
    • Rychlost doručení.

Jsem celkově spokojená s nákupem na eshopu a ráda opět nakoupím.

Reakce obchodu Lolies

Děkujeme za krásné hodnocení a jsme moc nadšené, že jste spokojená :-) Krásný den, Adéla, Lolies

• rychla dodací lhůta

vše skvěle …super

Moc děkujeme :-) Krásný den, Adéla, Lolies

• Super komunikace

Jsem nadmíru spokojená! Objednavala jsem teplakovku, bala jsem se kratkych rukavu, jak u mikiny, tak u kalhot delky. Zbozi dorazilo s malym dareckem, krasne zabalene. Prekvapil material , velice prijemny, i velikost sedi suprove :)

Reakce obchodu Lolies

Děkujeme velice a jsme nadšené, že jste spokojená :-) Budeme se těšit na příště :-) Adéla, Lolies

• Rychlé vyřízení objednávky

Děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na příště :-) Adéla, Lolies

• Za mě TOP obchudek! Krasne a kvalitni věci, rychle dodání, vše bez problému.

Doporučuji :) Pravidelně zde nakupuji, ani jednou jsem nevracela.

Děkujeme, moc si toho vážíme :-) Adéla, Lolies

Moc doporučuji krásné a kvalitní oblečení

Děkujeme, máme velkou radost :-) Krásný den, Adéla, Lolies

Perfektní komunikace

Děkujeme, na komunikaci si zakládáme :-) Mějte se krásně, Adéla, Lolies

Děkujeme :-) Adéla, Lolies

• Krásný e-shop s kvalitními věcmi, které odpovídají popisu a fotografiím. Nakoupila jsem několikrát a stále a furt se vracím. Doporučuji :)
    • Žádná.

Reakce obchodu Lolies

Děkujeme, na kvalitě materiálů, přesném popisu a detailních fotkách si zakládáme. Krásný den, Adéla, Lolies