• Rychlé dodání, zboží hezky zabaleno, komunikace s obchodem bez komplikací

• rychlost, spolehlivost, dobrá komunikace

Dobrá komunikace, rychlá reakce na dotaz k produktu

• zboží dorazilo abnormálně rychle
    • Po slušné žádosti, aby mi zboží nebalili do zbytečných plastů, jsem obdržela obrovskou krabici, z níž necelou třetinu zaujímalo zboží a zbytek krabice byl napěchován plasty.

Pokud obchod nemá v plánu zohledňovat požadavky zákazníka vyplněné v poznámkách, nemá dávat zákazníkovi k dispozici možnost poznámku napsat.
    Touto cestou existence "poznámky" a její hrubé nerespektování působí jen jako výsměch platícímu zákazníkovi.

Vážený zákazníku,
    velice vám děkujeme za vaši objednávku. Objednala jste si u nás velký plastový traktor a velké plastové sklápěcí auto - hračky pro děti. Zboží bylo zabaleno v originálních krabicích výrobce a následně vloženo do velké kartonové krabice (jedná se o objemné zboží), ve které bylo obaleno a chráněno proti poškození během přepravy bublinkovou folií. Pokud bychom zboží obalily do papíru, nebylo by dostatečně chráněno proti promáčknutí a následnému poškození během přepravy. Zboží nebylo baleno do zbytečných plastů dle vašeho požadavku, výplň zásilky byla pouze nezbytně nutná. Velice nás proto mrzí vaše negativní hodnocení.
    Likvidaceskladueu.cz

• Rychlé, splehlivé dodání zboží.

Rychlé dodání.
    Obdržel jsem, co jsem objednal

rychlost

S obchodem nejsem moc spokojena
    Objednala jsem si dětské hodinky dvoje
    Podle všeho mi přišli jedny správné a druhé už použité
    Hned jak jsem to zjistila jsem vyplnila formulář aby se to začlo řešit
    Komunikace s obchodem jde pouze přes e-mail a tím pádem je velice zdlouhavá
    Takže pokud by jste měli jakýkoliv problém s objednávkou obrňte se trpělivostí

Vážený zákazníku,
    obdržela jste 2 druhy hodinek, z toho byl 1 ks omylem zabalený jiný druh - nový, nikoli používaný. Po rozbalení jste tento omyl nereklamovala, ale hodinky jste začala párovat s aplikací, což se vám nedařilo a napsala jste nám pouze požadavek, že vám hodinky nejdou spárovat s aplikací. Okamžitě jsme s vámi situaci začali řešit a chtěli vám hodinky spárovat, dle fotografií hodinek, které jste nám zaslala, jsme zjistili, že se jedná o jiný druh hodinek než které máte na objednávce. Situace byla vyřešena k vaší spokojenosti v rámci jednoho pracovního dne. Velice nás vaše recenze mrzí.
    Likvidaceskladueu.cz

Dobrá cena i kvalita provedení výrobku, rychlé vyřízení objednávky.

• Objednala jsem dceři hodinky SNR LT 25 4G , v hodinách nefunguje SIM. Psala jsem do obchodu co s tím a zatím se mi nikdo neozval.

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

v naší firmě byla dovolená, informace o dovolené byla uvedena na našich webových stránkách a informaci jste obdržela automatickou odpovědí na váš dotaz. Z tohoto důvodu jsme nereagovali ihned na váš požadavek. V současné chvíli jsme s vámi váš požadavek vyřešili a hodinky jsou plně funkční.
    Měla jste chybně zasunutou SIM kartu v hodinkách.
    Likvidaceskladueu.cz

Velmi dobrá spolupráce a rychlé doručení. Děkuji

• Rychlost dodání.

• Při prvním focení z vody přestal fotoaparát fungovat .Má být vodotěsný , ale to není pravda.

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

nastalá situace nás velice mrzí. Reklamaci uplatněte na emailu [email protected] , následně vám budou zaslány veškeré pokyny spojené s odesláním reklamace.
    Tento prostor je určený pro hodnocení obchodu. Vaši přijatou objednávku jsme ihned odeslali a byla vám doručena následující pracovní den. K dnešnímu dni jste nás neinformovali o žádném problému ani zboží nereklamovali.

• Velmi rychlé dodání

• Rychlé dodání a přibalený návod v češtině.

• Rychlé vyřízení objednávky.

• Zboží objednané 24.4.2023 do 1.5.2023 ještě nedorazilo

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

velice nás to mrzí, ale z naší strany nedošlo k žádné prodlevě z odesláním vaší zásilky na dobírku. Po dnešní kontrole leží vaše zásilka od 27/4/2023 na depu Nušice. V emailu máte od přepravce také záznam jejího pohybu. Budeme kontaktovat přepravce z jakého důvodu nebyla doručena včas na výdejní místo a následně vás informovat. V případě, že vám nebyla zásilka doručena do dvou pracovních dní, jak je uvedeno na našem webu, měl jste nás nebo přepravce ihned kontaktovat. Rádi bychom vám pomohli.
    Likvidaceskladueu.cz

Zboží naprosto neodpovídá uvedeným parametrům prodejce,
    uvedená pamět prodejcem 64G v reálu 16G ... Menu a ovládání v češtině,česky je tam tak 15 procent věcí...
    A tak je to na hodinkách se vším..
    Vracím zpět.

Reakce obchodu LikvidaceSkladuEU.cz

velice nás mrzí vaše nespokojenost se zakoupeným produktem. Kontaktujte nás na emailu [email protected], kde s vámi vše vyřešíme k vaší spokojenosti.
    Vámi zakoupené zboží má paměť 16G, tak jak je uvedeno na webu, obalu i návodu produktu. Na tento druh zboží zatím neevidujeme žádné reklamace.

• Rychle a v pořádku