Obchod nedrží dodací termíny, nezaslal číslo zásilky u dpd, a to i přes urgenci, stav zásilky i přes slib neprověřil.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Vaši objednávku i stav zásilky jsme ověřovali. Dle našeho názoru měla být v den Vašeho termínu dodávána. Krásný den.

• Zboží došlo pozdě, je mně už k ničemu, došly úplně jiné šaty objednané číslo M, přišlo číslo 48, šaty, které přišly vůbec nesedí s cenou ani je nikde nelze najít v nabídce. Mohla jsem se uklepnout i já, ale bohužel nemůžu to porovnat, protože nepřišel žádný mail, který mi moji objednávku potvrdil. Telefon nikdo nebere. Je to beznadějnél

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Zboží skutečně došlo pozdě z důvodů počasí, zákazníky jsme varovali dopředu. Co se týče Vaší objednávky, objednala jste velikost 48, tu jsme zaslali. Zároveň jste zadala špatný email do objednávky a my nemůžeme verifikovat, kdo zapíše správný email a kdo ne. Co se týče telefonu, máme napsáno na spousty místech, že momentálně není obsluhován. Viz. úvodní strana, kontakty, emaily atd. Nám přijde nám naprosto bizarní skutečnost objednat si kostým velikosti 48, zadat špatný email a pak psát kritické recenze na to, že skutečně přišel kostým velikosti 48 a že nedorazil žádný email. Nezlobte se, ale to opravdu nemáme jak ovlivnit a vůbec to o nás nic nevypovídá. Samozřejmě, pokud Vám zboží nevyhovuje, vždy je možnost je vrátit nebo si šaty stáhneme na své náklady a vrátíme Vám peníze. Nashledanou.

Objednala jsem si 7 stejných červených čepic - mám to na trpaslíky. Bez nějaké konzultace se mnou mi přišlo 6 správných čepic a 1 jiná, úplně jinak ušitá. Pokud bych to věděla, tak bych objednávku zrušila. Do teď jsem neměla s obchodem problém, objednávám již po několikáté, ale teď jsem hodně zklamaná.

Dobrý den.
    Tak to nás velmi mrzí, zároveň i velmi špatné hodnocení. Jako zákazníka si Vás vážíme a musíme apelovat na skutečnost, že jsme Vám odepsali, hned v den Vašeho avíza, že můžete tu jednu čepici zaslat nazpět (nebo si ji stáhneme na své náklady) a že Vám zašleme správnou. Nerozumíme této reakci a to nás velmi mrzí. Krásný den. Nashledanou.

• Nebyli schopni do týdne dodat zboží, které bylo skladem. Zatim nic nepřišlo a už ani objednané zboží nepotrebuji, poradila jsem si jinak.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Zboží jsme odeslali včas, nevíme, proč ještě nebylo doručeno. Krásný den přejeme. Nashledanou.

Objednala jsem si masku, která se zobrazovala jako dostupná, bohužel mi obchod po pár dnech napsal, že zboží nemají a objednávku stornují

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Paneí Jano u výrobku byla ale uvedena rezervace, čili, nebylo garantováno dodání.Budeme toto řešit. Krásný den přejeme.

objednáno a fakturováno jiné zboží, vracím

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Paní, zřejmě jste si spletla obchody a nás hodnotíte špatně na základě objednávky z jiného eshopu. Prosíme o úpravu hodnocení. Děkujeme. Nashledanou.

• nemožnost dodání zboží v požadovaném termínu
    • nemožnost osobního vyzvednutí

Nabízejí termín, který nedokáží dodržet. Sami doporučili objednávku zrušit. Nebyla možnost si zboží osobně odebrat.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Děkujeme za hodnocení. Osobní odběry ale neposkytujeme. Nikde ani nemáme informaci o tom, že bychom je poskytovali. Naopak. Co se týče dodací lhůty, u výrobku byla rezervace pro jiného zákazníka a my Vás informovali, že to nestihneme, což jste zmínil. Hezký den, nashledanou.

• vymlouvají se na něco, co není pravda

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Děkujeme Vám za reakci, chápeme Vaše rozhořčení, ale v ničem jsme nelhali nebo se nevymlouvali. Zboží, které jste objednal, bylo v opravdu hojném počtu a nebylo možné jej zajistit. Náhradu bychom skutečně nestihli našít. Nikdo v ČR (a dle našeho informování ani na evropském trhu) jej v takovémto množství nemá. Ještě jednou nás to velmi mrzí. Nashledanou. Hezký den.

• Dorazilo jiné zboží a ještě špinavé

Dobrý den.
    Mrzí nás to.
    My ale nemáme jinou možnost řešení. Buď si zboží stáhneme na své nákladdy nazpět a vrátíme kompletně peníze anebo si jej ponecháte a zašleme kompenzační částku a slevu na příští objednávku.
    Ještě jednou se omlouváme.
    Pokud máte nějaký návrh, jak lze tuto situaci řešit jinak, napište prosím. Určitě se dohodneme.
    Hezký den.

• Neodpovídají na email.

Objednala jsem si elfské uši ale přišli mi ve stavu kdy jedno z uší nejde použít. Chci je reklamovat, ale na email nereagují.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Na email jsme reagovali, nabídli možnosti jak zboží vrátit.

• S obchodem dobra komunikace, ale nikoliv s dopravce. Zbozi dovezl ale nemel pri platbe 1000 kc 400kc zpet.kuryr odjel bez jakekoliv dalsi informace. Netusim zda zbozi dostanu.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Děkujeme, ale musíme se ohradit proti tomuto hodnocení. Nemáme absolutně žádný vliv na to, zda řidič veze dostatečně rozměněno na drobnější peníze či nikoliv.

• prodává co nemá
    • v nabídce je stále to co nemají

Obchod mi zrušil objednávku, protože prý je kostým dlouhodobě nedostupný. Ale stále ho mají v nabídce eshopu skladem?!

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. V nabidce jej máme, to je pravda, ale nabízíme jinou velikost, než tu, co jste si vybrala. Nashledanou.

• Doručená objednávka nebyla kompletni
    • Obchod neupozornil, že zasílá nekompletní objednávku

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. My jsme Vám ale psali, že objednávka nebude kompletní. Je možné, že email Vám spadl do spamu. Hezký den. Nashledanou.

Zboží skladem nedorazilo ještě za 8 dní. Slibovali že zítra pošlou a nic, pak slibovali že to prověří a nic.
    A je po maškarním.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Jak jsme měli uvedeno v tu dobu na eshopu, docházelo vinou dodavatele ke zpoždění expedice. Přesto se Vám ještě jednou omlouváme. Nashledanou.

• Poslali mi úplně jiná andělská křídla, než která jsem si objednala a zaplatila. Na reklamaci zatím nikdo nereagoval (tři dny).

Jsem velmi zklamaná.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Za chybu se Vám samozřejmě omlouváme, mrzí nás to. Křídla vyměníme. Jen Vás žádáme o ztrpení, již od 15.12.2022 je na obchodě uvedena dovolená. Nashledanou.

• 1.12. Jsem si objednala kostým s dodáním do dvou dnů. Dnes je 8.12. A kostým stále nemám.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Velmi se omlouváme, DPD pozdrželo dodání zásilky o den na depu. Nezlobte se. Dnes již bude expedován, pokud je to pozdě, prosím nepřijímejte ji. Jako kompenzaci Vám nabízíme na příští objednávku slevu dvacet procent a neúčtování poštovného. Nashledanou. Hezký den.

V podmínkách dodací lhůty, obchodník uvádí, že do dvou dní jsou schopni balík dovézt, že i třeba v sobotu a když objednávka příjde do 12h - zasílají ještě ten den. Bohužel to není pravda - spoléhala jsem na tyto informace a díky tomu mé děti málem přišli o párty ( na poslední chvíli v neděli jsme sháněli jinou alternativu). Tedy vyhozené peníze jak za kostýmy, které jsou nyní k ničemu tak za poštovné!!!! Zboží jsem objednala a zaplatila online cca v 7h ráno v úterý a kostýmy přišly až následující pondělí......

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Děkujeme Vám za recenzi. Upřesníme ale informace, které uvádíte. V obchodních podmínkách máme tuto možnost dodání, ale rovněž tam máme informaci, že je třeba takový termín s námi zkonzultovat, což jste neudělala a my bychom Vám jej ani nemohli potvrdit. Počet objednávek byl extrémní a nebylo možné toto zajistit. Hezký den.

• velký výběr
    • dlouhá doba doručení
    • odfláknuté balení

Obchod se pyšní rychlým dodáním. Zásilka mi byla odeslána až po 12 dnech od objednání. Balení bylo absolutně odfláknuté, krabice polorozpadlá a uvnitř pouze poházené kousky novin.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Velice se Vám omlouváme za prodlouženo dobu dodání. Situaci jsme revidovali, chyba nastala na straně DPD a jejich přístupu k této zásilce. Byla zapomenuta na depu a stejně tak s ní bylo zacházeno. Nabízíme Vám slevu na příští objednávku, v případě zájmu napište.

Kvalita zboží odpovídá ceně.
    Jedna paruka dorazila správně, druhá místo blond byla černá. Firma komunikuje pouze prostřednictvím mailu. Omluvili se za záměnu. Chtěla jsem zboží vyměnit, napsali, že bude dodání zase do týdne. Ptala jsem se na expresní dodání do druhého dne, které nabízí, jelikož jsem paruku potřebovala do tři dnů. Tak mi napsali, že blond paruka není skladem. Tak nevím jestli to byl cíl nebo náhoda poslat jinou barvu paruky. Když na stránkách stále měli, že blond je skladem.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Ano, komunikace je omezena, nikoliv ale jen na email, ale i na chat, který je dostupný na našich stránkách. Na tuto skutečnost upozorňujeme na čtyřech různých, z našeho pohledu velmi viditelných, místech (úvodní strana obchodu, záložka kontakty, jako úvodní hláška chatu anebo v patičce každého emailu, který odešleme). Reklamace bývá obvykle řešena do 14 dní, není technicky možné ji zpracovat v rámci jednoho či dvou dní (stáhnout zboží nazpět a zaslat nové). Za chybu se omlouváme ještě jednou nyní, expedice pochybila, nicméně blond verze paruky byla obratem stažena. Respektivně jí nelze od té doby vložit do košíku. Hezký den. Nashledanou.

• zboží, které je skladem, nedoručili ani týden od objednávky

Určitě nakupte jinde, objednávala jsem před týdnem kostým čarodějnice, který měl být skladem, dotazovala jsem se i emailem, kdy budou zásilku odesílat a do teď mi nic nepřišlo a předpokládám, že ani nepřijde, naštěstí jsem to neplatila předem.
    Určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Velice Vám děkujeme za reakci. Zboží jsme zaslali včas, nicméně k Vám nebylo doručeno. Důvod, jestli jste odmítla anebo pochybilo DPD, nám nebyl sdělen. Pokud byste měla uhrazeno dopředu a zboží neobdržela, vrátili bychom Vám peníze obratem. Nashledanou.