• zboží, které je skladem, nedoručili ani týden od objednávky

Určitě nakupte jinde, objednávala jsem před týdnem kostým čarodějnice, který měl být skladem, dotazovala jsem se i emailem, kdy budou zásilku odesílat a do teď mi nic nepřišlo a předpokládám, že ani nepřijde, naštěstí jsem to neplatila předem.
    Určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Velice Vám děkujeme za reakci. Zboží jsme zaslali včas, nicméně k Vám nebylo doručeno. Důvod, jestli jste odmítla anebo pochybilo DPD, nám nebyl sdělen. Pokud byste měla uhrazeno dopředu a zboží neobdržela, vrátili bychom Vám peníze obratem. Nashledanou.

• snaha napravit komplikace
    • pomalá komunikace
    • pozdní dodání
    • vysoké ceny (dalo by se přejít, pokud by ostatní služby byly vyhovující)

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Děkujeme Vám za reakci. Pokud dodání bylo pozdní, bylo by určitě lepší, abyste zboží nepřijímala, vrátila by se nám zpět a my bychom Vám vrátili peníze, pokud jste hradila předem - obratem. Co se týče dodání, chyba byla na straně DPD, zásilku jsme jim podali včas. Jejich dodání, souhlasíme, bylo velmi pomalé. Budeme řešit. Vysoké ceny zásadně odmítáme, ceny držíme původní již od roku 2016, což je, i vzhledem k dnešním inflacím, naprostý atyp. Hezký den. Nashledanou.

Objednala jsem 2 kostýmy. Jeden byl v pořádku, ale druhý kostým přišel v jiném barevném provedení. Synovi to naštěstí nevadilo.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. O jaký kostým se prosím jednalo? Samozřejmě sjednáme nápravu, napište prosím. Nashledanou.

• Быстрый ответ через электронную почту
    • Долгая доставка, несмотря на наличие товара на складе
    • Невозможность оформить заказ онлайн

Попыталась оформить заказ онлайн 22 октября, не получилось. Связалась через электронную почту. Оформили заказ, но только 29 октября получила ответ, что посылка будет доставлена 1го ноября. Естественно заказ мне уже не нужен, поэтому я его отменила.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Mohla byste prosím recenzi napsat v anglickém jazyku? Takto nejsme schopni reagovat. Děkujeme.
    Hello. Could you write review in English language? We are not able to respond now. Thank you.

Objednávku jsem vytvořil v pondělí 20.9….zboží stále nemám.

Dobrý den.
    Děkujeme za zpětnou vazbu. Konkrétně Vaší objednávku jsme konzultovali a dohodli se s Vámi na pozdější dodací termín (na Váš návrh). Proto nás velmi zarazila tato Vaše reakce. Nashledanou.

Rychlost vyřízení v pořádku, jen za ty peníze mohlo být zboží kvalitnější a to, že mám objednávku nad 4.000,- a platím za dopravu mi přijde dost hrozné

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Velice děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Zboží, které jste objednali jako organizace, odpovídá ceně výrobku. Daný typ zboží nabízíme nejlevněji na českém trhu. Dopravu jste skutečně platila, nicméně je třeba být fér a také zmínit, že jsme automaticky zaslali zboží na fakturu, bez jakékoliv předchozí, alespoň částečné, úhrady i jakékoliv komunikace ohledně této možnosti. To považujeme za velmi dobrou službu. Nashledanou. Hezký den.

Přestože na e-shopu byly oba klobouky vedeny jako dostupné, obchod mi oznámil, že je doddat nemůže. Ztartl jsem důvěru.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Může se stát, že položka v eshopu je skladem, my ji skladem máme, ale rovněž je třeba hlídat políčko "rezervace", v tomto případě byla položka zarezervována pro jiného (předchozího) zájemce. Tomu byla rovněž prodána. Nashledanou.

• Ozdoba nezodpovedá vyobrazeniu

Dobrý den.
    Pokud podle Vašeho názoru výrobek neodpovídá obrázku (prezentaci), měla jste jej prosím nafotit a reklamovat ihned po doručení k Vám (kontaktovat nás třeba emailem nebo chatem). Jistě bychom s Vámi danou věc obratem řešili. Ačkoliv nás velmi mrzí, že nejste spokojena, jsme přesvědčení, že výrobek zodpovídá internetové prezentaci. Bohužel, momentálně již může býti (po cca měsíci používání) foto ne až tak věrohodné. Nashledanou.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obchod nabízel dodání do druhého dne za příplatek pokud si objednáte do 12h.zbozi jsem obj ve čt odpoledne s tim ze do pátku dopoledne si obj převezmou a doručí teda v sobotu. Obchod nabizel možnost doručení i v sobotu. Dovolat se nedalo zvonilo a pak tel vyp. Pak přišel email že doručí v pondělí ale cena zůstala stejná jak za doručení do druhého dne tedy s priplatkem.

Dobrý den.
    Děkujeme za názor. Momentálně si troufáme tvrdit, že žádný eshop není schopen garantovat dodání následující den, či v sobotu. Stejně tak i u nás je informace o tom, že je třeba DOPŘEDU konzultovat tento termín dodání. Což rozhodně neproběhlo. Telefon momentálně, z úsporných (kapacitních) důvodů, není obsluhován - informace o tom jsou uvedeny v kontaktech, na úvodní straně i v každém emailu, který od nás obdržíte. Co se týče ceny doručení, pokud byste si balík skutečně převzala, rozdílovou částku bychom Vám vrátili. Takto jsme byli my, kdo musel dvakrát platit poštovné (tam a za vrácení nazpět) a ještě navíc máme rozhořčeného zákazníka. Škoda, že jste nenapsala email nebo na chatbox, jistě bychom se domluvili. Hezký den.

• Zbožíbylo objednáno včas, ale nestihlo k nám dorazit včas. Na stránkách mají, že odešlou nejpozději následující pracovní den, ale odeslali ho až po 4 dnech a tak jsme museli nakoupit jinde.

Dobrý den.
    Ano, odesíláme následující den, pokud je zboží uvedeno skladem. Pokud je tam čekací lhůta - u konkrétního výrobku, je třeba vyčkat konkrétní počet dní a poté zboží obdržíte. Hezký den.

• Na webu bylo napsáno, že je zboží skladem a nakonec mi byla objednávka zrušena, protože zboží nebylo. Což mi nepřijde od obchodu zrovna moc férové. Ale na druhou stranu mi byli obratem zaslány peníze.
    • Zvolila jsem jiný obchod a musím říct, že byla mnohem lepší komunikace s zákazníkem.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Objednávka byla zrušena, neboť nebylo dostatečné množství skladem, ne, že by konkrétní zboží nebylo. V tomto případě jsme se dohodli o stornu a ještě ten den vrátili peníze. Na samotné komunikaci nebylo nic závadného. Pokud ano, poprosíme o citaci či zaslání konkrétních informací. Hezký den.

• Zboží neodpovídá obrázkům, vypadá na nich podstatně kvalitněji a v detailech dokonce jinak, než co potom doma vybalíte z krabice (pochválit lze šikovného fotografa).
    • Vzhledem k nekvalitě, chatrnosti a odbytosti zboží opravdu nejde o "levné ptákoviny", zcela naopak. Předražené zboží pouťové/tržnicové "kvality". Podle mé zkušenosti najdete na českém trhu o dost lepší možnosti. Jsem zklamaná a mám pocit, že jsem se nechala nachytat a většinu svých peněz při tomto nákupu hloupě vyhodila.
    • Když si kupujete zboží na párty, dodací doba deset dní (sedm pracovních) je podle mého soudu trochu dlouhá (šlo přitom o zboží uváděné jako skladem).

Mrzí mě to, třeba má někdo jiný jinou zkušenost a já měla pouze smůlu, ale za sebe nedoporučuji.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Zásadně nesouhlasíme s Vaší kritikou. Pokud lze nalézt na českém trhu společnost, která Vám zajistí historické kostýmy a doplňky za ceny nižší než máme my, prosím, pošlete nám odkaz. Historické vesty, fiží atd., které jsou v ceně několika set korun, nemůžou logicky nabízet kvalitu typu výrobků za X tisíc. Peníze jste určitě hloupě nevyhodila, zboží samozřejmě (pokud je nepoškozené) můžete vrátit v dané lhůtě, vrátíme Vám všechny peníze, tak jak se to standardně děje v případech nespokojenosti zákazníka. Nashledanou.

• Rychlá komunikace obchodu
    • Nedoručené zboží
    • Nedodržení dodací lhůty

Zboží jsem objednala záměrně v předstihu 14 dní před akcí, bohužel mi nebylo ani po dvou týdnech - 10 pracovních dnech doručeno, i když jsem se opakovaně ptala, zda stihnou doručit do konání akce a obchod odpovídal, že to stihnou. V den dodání jsem dostala zprávu, že "DPD nás informovalo, že zásilku nám dnes vrací, neboť ztratilo odesílací data." Tak doufám, že alespoň dostanu zpět peníze. Jediná kladná věc je, že alespoň obchod komunikoval po e-mailu, ale příště už opravdu neobjednám.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Velice se omlouváme, bylo to ale přesně tak, jak jsme Vám napsali. Jsme si vědomi pochybení, byť ne naší vinnou, nabízíme Vám na příští objednávku slevu. Nashledanou.

Přišlo mi jiné zboží a v jiném počtu než bylo objednáno. Při telefonické komunikaci mi bylo oznámeno, že " poslali to co jim dodali". Tečka.

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Upřímně, tato reakce k nám nesedí. Poprosíme Vás o vrácení zboží, vyměníme. Nashledanou.

Zboží jsem musel dvakrát urgovat, protože dopravní agentura DPD ho vždy vrátila s informací, že jsme ho nepřebrali! Paní majitelka velmi arogatně prohlásila, že je to naše chyba, že jsme neschopní zajistit přebrání. (máme otevřeno od 8.00 do 18.00 a na recepci sedí člověk, který o objednávce věděl). Nakonec se ukázalo, že společnost se vymlouvala na zrušení emailem! Nedostal jsem ani sms, ani telefon a ani email! Vše bylo velmi nepříjemné a již nikdy toto nechci zažít! Reakce majitelky z Třebíče, která nebyla ani schopna zabalit celkovou objednávku najednou a posílala to na dvakrát, pak nás osočovala, že nejsme schopni vyzvednou zásilku a že si z ní děláme legraci - mě tak pobouřila, že jsem se rozhodl uzavřít tento nákup i veškerou spolupráci! Nikomu nepřeji její ton hlasu v telefonu! Proto na to upozorňuji! Poud bych nepotřeboval kostým, ihned ukončuji komunikaci. Doporučuji si nejdříve zavolat a domluvit se......a pak uvidíte! :-) Tedy lépe, hledejte kostýmy jinde! :-)

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Vážený pane, DPD Vám před posledním a konečně úspěšným (třetím) doručením dvakrát tuto zásilku již skutečně vezla. U předchozích pokusů o dodání jste nebral telefon a ani jste nezajistil odběr na recepci, kterou výše zmiňujete. Přitom vše lze jednoduše dokázat elektronickým výpisem z webu DPD pomocí čísel zásilek - třeba to, že Vám zboží bylo skutečně doručováno a nebylo Vámi přijato. Zároveň lze doložit i výpisy z emailů o expedici zásilky směrem k Vám, které jsme Vám pokaždé zaslali, tak jako všem našim klientům. Nesetkali jsme se nikdy s tím (a to už podnikáme cca 14 let a odbavujeme stovky objednávek týdně), aby zákazník, který nás potřetí(!) žádá o stejnou zásilku (veškerá poštovná tam i zpět přitom šli na náš vrub), byl tak arogantní, povýšený a nepříjemný jako jste byl Vy. Kdybychom zveřejnili Vaše emaily, což neuděláme nejen z hlediska zákonu, ale i naší etiky, bylo by patrné, kdo se jak vyjadřoval. Nebyli jsme to tedy my, kdo způsobil celkovou situaci a ani DPD, nýbrž Vy. Pouze jsme se bránili a věřte, že jednání, s Vámi konkrétně, nebylo vůbec jednoduché. Absolovali jsme jej jenom proto, abychom celou věc vyřešili ke spokojenosti nakupujícího. V telefonu s Vámi nikdo nikdy hrubě nejednal, tady se jedná jen o další osočení. Jsme rádi, že se už budete obracet na konkurenci - z naší strany kvitujeme, že spolupráce je ukončena. Nashledanou.

Nic moc

Reakce obchodu Levné Ptákoviny

Dobrý den. Poprosíme Vás o konkrétní specifikaci, co se Vám nelíbilo. Děkujeme a nashledanou.

vždyť některé zboží i když je zaplaceno úplně chybí

Dobrý den.
    Pokud Vám nějaké zboží chybí, kontaktujte nás emailem či telefonicky. Zboží dopošleme nebo vrátíme peníze. Určitě není naším záměrem někoho materiálně či finančně poškodit a překvapuje nás, že jste se neozval a že jste volil tuto formu stížnosti. Takto jsme doposud neměli žádné možnosti věc řešit k Vaší spokojenosti. Omlouváme se. Očekáváme tedy Váš kontakt. Nashledanou.

vôbec nedošiel výrobok, ktorý sme si objednali a ani ste nás neinformovali, že výrobok ktorý máme objednaný už nemáte tak zasielate náhradu, čo by sme ani nechceli.

Dobrý den.
    Pokud vznikne chyba v expedici, je lepší nás kontaktovat emailem či telefonicky, abychom ji mohli napravit, než aby ji zákazník řešil jen tímto způsobem - negativní recenzí na tomto srovnávači. Omlouváme se. Na druhou stranu je potřeba zmínit, že jste zaplatila poštovné dovozu pouze pro ČR a přitom si nechala zásilku zaslat na Slovensko (poštovné by Vás takto přišlo o 100 Kč více). To ovšem nezmiňujete a my si toho všimli nyní.

• rychlé vyřízení
    • neposlali přesně, co jsem chtěla. ze dvou sametových motýlků, je jeden sametový, druhý nějaký obyčejný a samozřejmě za cenu sametového

Dobrý den.
    Bohužel se stala lidská chyba (došlo k záměně při expedici), nicméně každému zákazníkovi je jasné, že existuje reklamační řád. V případě pochybení ze strany prodejce by se dotyčného prodejce měl obrátit (ať už písemně nebo telefonicky či emailem) a postupovat dle tohoto řádu. Vy jste toto neudělala a chybu se dozvídáme až nyní - z Vašeho hodnocení. Tudíž jsme nemohli vůbec reagovat a obratem celou věc vyřešit. Věřte, že bychom ji řešili expresně. Rozdíl mezi cenami motýlků v řádu korun bychom vrátili nebo vyměnili zboží za správné. Velice nás mrzí Vaše hodnocení. Určitě není náš cíl se obohacovat tímto způsobem na úkor zákazníka v řádu korun a ani v jiných částkách. Doufáme, že teď už při reklamacích (i samozřejmě v jiných e-shopech, nejen u nás) berete na vědomí fakt, že existuje reklamační řád a dle něj se postupuje. Nashledanou.