Vysypala jsem celý kyblík po zahradě,ale krtonožka ryje i v tom
    posypaném.

• Naprosto spokojen

• Zboží přišlo prošlé

S přístupem obchodu jsem byla spokojena, ale produkt, který jsem zakoupil vůbec nefunguje. Holubi mi dále hyzdí balkon a na postřik nereagují.

• Reklamace se musí poslat zpět až na Slovensko

• dodaní za dva dny
    • výrobek nefunguje jak by měl

dýmovnice vůbec neúčinkují, krtek se klidně druhý den vrtá dál a zvětšuje krtince

Obchod je v pořádku, ale jsem použil 10 dýmovnic a efekt byl nulový

Chemie přišla otevřená, resp. s roztrženou bezpečnostní objímkou uzávěru. Chybí český návod, resp. přiložen návod na 15kg balení produktu, tj. bez doporučeného ředění pro zahradní potřeby..

• Nepravdivé informace o produktu. Nabízený Marvik F2 dodaný Marvik.
    • V eshopu v popisu vlastností, penetrace postřiku do rostliny a nesmyvatelnost. Jeden si říká no výborně systémový prostředek. V originálním návodu zaslaného prostředku je zcela jiný údaj. Prostředek je nesystémový.

Jde s Slovenký eshop. Kupuji prostředky které ČR neseženu.

• s porovnáním jiných produktů hrozně drahé. Koupila jsem to jen proto, že tento postřikovač má na konci trychtýřek, který zabraňuje postřiku do okolí. Jinde jsem jej nesehnala.

Vubec to nefunguje, bud je lepidlo staré nebo špatné

Bohužel mi do dnešního dne NEBYLO zboží doručeno a ani netuším kde je nebo není.

Kromě toho, že není přípravek na hryzce, bylo vše v pořádku. V nabídce byl přípravek určený na hryzce.

• na webové stránce je psaná koncentrace 5-6x nižší než v návodu doručeného prostředku, tudíž předraženo

• Objednání, dodávka, platební podmínky - velmi slušné
    • vyšší cena nežli u konkurence

Objednávka byla zrušena, protože jsem neobdržel potvrzovací email, asi chyba software

Dlouha doba dodání, tudíž jsem nepřevzal zásilku.

Reakce obchodu Levnepostriky.cz

Dobry den,
    Dakujeme za Vase hodnotenie. Vasu zasielku sme prijali 4.11. 13:00 vo stvrtok a tovar bol doruceny na vydajnu 9.11. v utorok.
    V info o doruceni mame napisane ze dorucenie moze trvat 96 hodin pri volbe vydajni Ulozenka.

Mame v ponuke aj rychlejsie dodania a to do 24 hodin kuryrem PPL alebo Ceskou postou.

• Zboží přišlo poškozené

• Za zboží jsem zaplatil 907,- Kč a přišla mi faktura na 756,- Kč

Nesolidní jednání, platba byla 907,- Kč a faktura přišla na 756,- Kč. *** editováno***

Reakce obchodu Levnepostriky.cz

Dobry den, kedze po overeni fakturacnych udajov sme zistili ze ste platcom DPH v CZ tak vam bola upravena faktura ako nakup bez DPH. Preplatok nase uctovne odelenie prehliadlo. Po upozorneni a zaslani bankveho uctu sme vam preplatok 151 Kc vratili na ucet.
    Urcite nasou snahou sa neni obohacovat na 151 Kc :D