Žádná omluva, žádná komunikace, nic nepřišlo.

Jmenované zboží nemá dodavatel evientně skladem. Podle jeho informace je "zaseklý sklad" firmy Head v Rakousku, dodávka prý bude až v polovině ledna, tj měsdíc po objednání.

Reakce obchodu levnelyze.cz

byť jsme měli Vámi poptávané zboží slíbeno, tak nám výrobce sdělil, že má STOP-STAV z důvodu přeplněných kapacit. Tuto informaci jsme Vám sdělili. Za zdržení se omlouváme.

Věříme, že vzniklou situaci chápete. Pokud však trváte na odstoupení od kupní smlouvy, na což máte nárok, tak nám to prosím sdělte e-mailem či telefonicky. Pochopíme to.

S přáním hezkých svátků,

Tým levnelyze.cz

Objednávku jsem zatím nedostal a z obchodu mi nepřišla žádná informace. Tak to není úplně seriózní jednání.

Reakce obchodu levnelyze.cz

můžeme Vás poprosit o č. objednávky, které se to týká? Za komplikace se omlouváme.

Děkujeme.

Levnelyze.cz

• Ano, obchod uváděl, ze zboží je u dodavatele a ze dodání je 6-8 dnů. Po cca 5-ti dnech napsali, ze už to vypadá nadějně, a že by zboží mohlo dorazit do 3-5 dnů.
    Jenom pro dokreslení, zboží jsem objednával 5.6. Toto píší 16.6. Poslední komunikace ze strany e-shopu 9.6.

• Obchod s nulovou komunikací, přijali mou objednávku, když jsem se dívala na stav objednávky, dověděla jsem se, že objednávka je "problematická". Napsala jsem jim, ať mi k tomu něco řeknou, obchod se neozval ani po této výzvě, takže jsem objednávku zrušila s tím, že už si u nich nikdy žádné zboží neobjednám. Měli navíc tu odvahu mi napsat, že je "mrzí", že jsem objednávku zrušila. Absolutně nedoporučuji.

Reakce obchodu levnelyze.cz

Vaše zkušenost nás mrzí. Nicméně vždy děláme vše proto, abychom problémovou objednávku vyřešili. V systému vidím, že jste objednávku vytvořila 12. 2. 2022, 13.2. jsme se Vám pokoušeli dovolat a informovat Vás o problémovém stavu Vaší objednávky, 14.2. jsme od Vás obdrželi e-mail, 15.2. jsme objednávku stornovali z důvbodu, že zboží se již doprodalo a o tomto stornu jsme Vás informovali e-mailem.

Za nedorozumění se omlouváme.

Hezký den.

Tým levnelyze.cz

• Stále čekám na mnou objednané zboží, které ještě nedorazilo. Ode dne objednání ( 27.11. ) se mi už nikdo neozval. Budu volat, co se děje a zda mi do Vánoc zboží pošlou. Zlobím se, protože před svátky je to stres, když vám nic nepřichází.

• Rychle jednání při objednávce.
    • Velice dlouhá doba zaslání částky zpět na účet při vrácení zboží. Téměř po 4?týdnech peníze nikde.

Reakce obchodu levnelyze.cz

mrzí nás tato situace, nicméně Vás prosím o přečtení našich obchodních podmínek, viz níže:

"V případě odstoupení od smlouvy vrátí dodavatel kupní cenu kupujícímu do deseti (10) pracovních dnů od fyzického vrácení zboží. Nejpozději však do čtrnácti (14) dnů od doručení odstoupení kupní smlouvy a to bezhotovostně na účet určený kupujícím. Dodavatel je taktéž oprávněn vrátit kupní cenu v hotovosti již při vrácení zboží kupujícímu. Dodavatel není povinen vrátit kupní cenu kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží odeslal."

Lhůta 14 dnů je dnes.

Hezký den.

Tým levnelyze.cz

• byla jsem vzdy spokojena, tentokrat velmi nespokojena
    • na jedne strane velka ochota, ale pak se bohuzel nikdo neozyva, nevim, kde ma objednavka je
    • cast objednavky byla stornovana, ale zbyla nikde... a to i prestoze pred 14 dny mi po tel.bylo oznameno, ze me zbozi maji..
    • :(

pokud budu hodnotit mou posledni zkusenost s obchodem, tak jsem nespokojena....
    moc me to mrzi, ale vazne jsem se na obchod spolehala jako na mnou osobne proverenou jistotu...
    zklamani velke :(

Reakce obchodu levnelyze.cz

děkujeme za Vaši reakci k Vaší nespokojenosti. Samozřejmě se omlouváme a pokusíme se chybu napravit.
    Můžete nám prosím napsat na [email protected], abychom zjistili, kde je problém?

Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.

Tým levnelyze.cz

Ozvali se po pár dnech, že zboží expedují z externího skladu do jejich skladu a poté už několik dní zůstávají bez odezvy.

Nechápu proč chcete hodnocení ve chvíli kdy mně nebylo zatím zboží dodáno a ani nevím kdy bude.....

Inzerce zboží, které neexistovalo...

• Dlouhá dodávka. Nereagují na e-maily a kde je zboží.Dlouhá dodávka. Nereagují na e-maily a kde je zboží.Dlouhá dodávka. Nereagují na e-maily a kde je zboží.

Objednané zboží nedorazilo
    Přišel dotazník spokojenosti - to je snad sranda

• nedodržení dodací lhůty

1.10.2019 objednány boty na běžky Fisher speedmax skate jr, s uváděným dodání do 5-8 dní, zboží bylo zaplaceno, 2.10.2019 dorazilo potvrzení objednávky s uvedením, že zboží dorazí během 15-20 PRACOVNÍCH DNÍ z externího skladu a že pak bude zboží distribuováno. A to vše bez jakékokoli omluvy, že nedodrží dodací dobu uváděnou v internetovém obchodě.
    30.10.2019 oběhlo oněh 20 pracovních dní, doposud žádná zpráva z onoho obchodu.
    Velice nekorektní jednání, v současné době zcela nepochopitelné.

Dobrý den, paní Radko,

mrzí nás tato špatná zkušenost, za kterou se Vám velmi omlouváme a věříme, že se již nebude opakovat.
    Zároveň si dovolujeme vysvětlit tento problém. Na našem internetovém obchodě nabízíme více než 12000 produktů. Věřte, že bychom byli šťastní, kdyby se nám podařilo u každého z těchto 12000 produktů určit přesný den doručení. Neustále pracujeme na vylepšení tohoto problému a věříme, že se brzy dočkáme zdárného výsledku, aby byli všichni zákazníci spokojeni.
    Ještě jednou se Vám omlouváme za způsobené problémy. Děkujeme za pochopení.

S úctou

Team levnelyze.cz

Není dodržena doba doručení zboží. Výrobek musí nejprve objednat. A pak čekáte jestli přijde nebo ne. Objednal jsem u konkurence stejné a 2 den doma.

Dobrý den
    dodací lhuty jsou ubvedeny u výrobku. Zde bylo 5 pracovních dní
    S Pozdravem
    Levnelyze cz

• Nízké ceny
    • Velký výběr
    • Prehledné stránky
    • Zboží nebylo doručeno ani dva týdny po objednání, přičemž dodací lhůta byla "5-8 dní"

Problém s vrácením zboží, které mi nesedělo. Odmítnutno.

zboží zatím nedorazilo, obchod ani neinformoval o stavu objednávky...

• přesto, že uvádějí skladem, tak skladem nemají

• Nedostatecna komunikace smerem k zakazniku

Obchod jsem zvolil, protoze informoval o dodaci dobe. Zbozi kupuji v predstihu na delsi akci. Zbozi dosud nedodano. Pred cvema dny na muj telefonat ujisteni, ze do zitrka prijde. Zatim vsak zadna informace (ani reakce na urgujici mail), pritom by stacilo uprimne napsat. Zbozi nehodnotim.