• Rychlé odeslání.
    • Špatná komunikace, neochota řešit reklamaci.

Objednal jsem si vel. XL/XXL - na krabici bylo toto označení, ale když jsem helmu rozbalil, uvnitř jsem našel helmu M/L. Ihned jsem volal na podporu - paní mi na telefonu řekla, že to zjistí a dá mi vědět, jak tuto situaci vyřešíme, ale poté už se neozvala a to ani dodnes.

Reakce obchodu levnelyze.cz

velmi se omlouvám psala jsem Vám email ohledně adresy, na které můžeme zboží vyzvednout. Bohužel kvůli povánočnímu shonu jsem si nezkontrolovala Vaší odpověď. Nyní jsem Vám psala znovu, ještě jednou se velmi omlouvám a určitě bych tento problém ráda dořešila jelikož byla chyba na naší straně.
    Předem děkuji, Zelenková

• Žádná není.
    • Obchod bez ničeho stornuje objednávku, kde je jen zboží skladem. Nikdo Vas nekontaktuje, nikdo nezavola. Bez komunikace, bez omluvy.

Již nikdy víc, velké zklamání.

Zboží objednané 26.11. Dnes je 16.12. a zboží zatím nedorazilo. Co k tomu dodat.......

• Snaží se prodat drahší zboží ( v mém případě mi byly nabídnuty novější lyžařské boty, mnou vybrané už nebyly na skladě) jaké bylo překvapení když mi přišly mnou vybrané boty s cenou 1500 Kč vyšší

• co mám hodnotit, když zboží dosud nedošlo !!! ?????

• Velmi dlouhá dodací lhůta. Téměř 3 týdny objednané zboží a stále nedoručeno

Zaplatil jsem zboží (lyže a vázání) a i po dvou urgencích, kdy jsem stále ujištován, že vázání přijde na začátku týdne následujícího, stale nic. Peníze nemám a a ni zboží nemám :(

Vybrané kolo nebylo i když byl nabízen ve více barvách i velikostech.
    Nabídnutá náhrada byla o 20% dražší

Objednal jsem si rukavice, které měly být dostupné. Dva týdny nic, tak jsem se zeptal, jak to vypadá a bylo mi sděleno, že nejsou a nebudou.

Nabízejí to co nemají a to mě velmi zklamalo.

nepřesné a neodborné informace ke zboží

Objednala jsem si bežky a vázání s montáží.
    Objednávka přišla za levnější cenu, když jsem volala do obchodu zda je cena vpořádku řekli že ano, zboží jsem nechala převzít a zjistila jsem, že namontované vázání neodpovida vázání které jsem objednala. Objednala jsem vse od Rossignolu, nové vázání Rossignol 2017/2018 a ne staré vázání Fischer. Nechápu jednání obchodu jak si mohou dovolit poslat jinou objednávku aniž by se mě zeptali zda s tímto souhlasím. Kdyby to nebyl dárek teď na Vánoce tak jim vše vrátím.

• Levné ceny
    • V případě problémů s dodávkou se zříkají jakékoliv zodpovědnosti, či možnosti kompenzace vůči zákazníkovi, byť problém vznikl z důvodu jejich opomenutí

• Termín dodání nesedí s

Dne 4.12. jsem objednal běžecké hole ve dvou délkách, u kterých bylo uvedeno dodání 5 dní, ještě ten den mi volali z obchodu, že jsou schopni dodat pouze jedny. Požádal jsem zároveň o dodržení slíbených 5 dní tak, abych hole měl 13.12. doma, jelikož je potřebuji. Prodejce odhadoval, že by do 12.12. mohly být dorazit od dodavatele. Obchod se mnou nekomunikuje tak, jak bych si představoval, na můj dotaz z 11.12. odpověděli jakoby k předchozí komunikaci nedošlo - suše zopakovali, že hole objednali u dodavatele v Německu a že do konce týdne budou odeslány. Dnes je to 11 dní od objednávky, konec dalšího týdne a hole mi dosud nebyly ani odeslány. Byl jsem proto nucen hole zapůjčit v půjčovně, tudíž mi vznikly další zbytečné náklady a výhoda nižší ceny a slevy na dopravu již neplatí.

Ještě uvedu, že ty druhé jsem objednal u konkurenčního obchodu taktéž ještě 4.12. večer a 7.12. byly připraveny k doručení v depu PPL v místě bydliště.

• Katastrofa, po obědnání žádná reakce !!!

• zboží, které nabízí nemůže dodat!!!

zboží od ostatních dodavatelů např. Volaracing nelze dodat, nebotˇ není na skladě (třeba již delší dobu)

• Nevím v jakém stavu je zboží

Velmi nespokojen, při objednávce mi volali, že ty lyže nemají, ať si vyberu jiné, že mi je pošlou do 2 dnů, po 10 dnech nic, píšu mail, odpověď že do konce týdne budou, nebyly, další mail s tím, že už je dnes odeslali a v pondělí je mám, teď mi telefonovali, že lyže jim už dorazily (ráno mě ujišťovali, že už je expedovali), ale že nemají to vázání Tyrolia, co jsem chtěl. Poslal jsem je do p*dele a jdu nakupovat jinam.

Reakce obchodu levnelyze.cz

vyřešeno se zákazníkem. Jednalo se o záměnu vázání s vypínací sílou do 45 kg místo 75 Kg S Pozdravem team levnelyze.cz

• Zboží bylo skladem, rychlost dodání
    • zboží dorazilo nekompletní a doposlání mne stálo spousta času a energie.Šlo vyřešit rychleji kdyby prodejce chtěl

Reakce obchodu levnelyze.cz

moc se omlouváme ale podložka k vázání kterou jsme zapomněli přibalit ,Vám byla doposlána hned druhý den. Kdyby jste si objednal u nás montáž vázání tak by Vám set přišel kompletní a bez starosti. S Pozdravem Team www.levnelyze.cz

• Asi si že mně někdo dělá srandu, protože po řádné objednané a Vámi potvrzené zakazce jste mi zrušili zboží bez jakékoli náhrady a ještě kde mně chcete hodnocení to je opravdu vrchol!!

Nikdy více!!

Dobrý den
    moc se omlouváme ale bohužel Vaše lyže již byly vyprodány.
    Zítra Vás budeme kontaktovat s adekvátní náhradou za Vámi objednané lyže
    S Pozdravem
    Team www.levnelyze.cz