• Dobrá cena, vše funguje.
    • Po zaplacení poslal obchod email s odkazem, který byl asi správný, ale byl jinak označen (objednal jsem Win7 32bit a u odkazu bylo napsáno 64bit). Bylo nutno přes mail vše ověřit a potvrdit.

Obchod dobrý, zakoupený OS Win 7 funguje. V případě nejasností a potřeby upřesnění obchodníci komunikují.
    Obchod dodá návod jak SW správně nainstalovat - průměrný uživatel zvládne bez problémů.
    Mohu doporučit - mají skutečně dobré ceny :-)

• X
    • X

X

• elektronická licence = rychlost
    • U produktu Windows 7 Home Premium chybí označení "N" (verze pro evropský trh) - musel jsem u klienta znovu přeinstalovat celý systém

• Obrovské plus, že se jedná o elektronickou licenci. Člověk nemusí čekat než mu přijde domů krabička s diskem, ale po zaplacení si software ihned stáhne a instaluje.

Doporučuji všem, kteří nechtějí utrácet za licence nehorázné sumy. Sama jsem se trošku obávala, aby vše proběhlo v pořádku, ale nemusíte se bát. Vše je naprosto bez problémů a legální.

• levnější cena
    • opožděnější komunikace, anonymní - bez podpisu konkrétních osob a snadných kontaktů

Zachovali se obchodně seriozně - výpadek v dodávce nahradili jiným produktem vyšší řady za podobnou cenu. Proto jsem akceptoval zásadní prodlevu v dodávce