• Nedodáno

spatenka

• vše ostatní: po zakoupení licence na Win7 jsem ji ověřoval u Microsoftu. Licence není vůbec určená k prodeji a dost se zajímali, kdo mi jí prodal.
    • Zakoupená licence je k ničemu, pouze pro dobrý pocit, že vám systém hlásí, že je legální. Jelikož ale porušujete licenční smlouvu, jste na tom stejně, jako kdyby jste měli crack.
    • Odstoupil jsem od smlouvy, ale po 4 měsících i přes urgence jsem dodnes nedostal peníze zpět.

Původní snaha ušetřit se ukázala jako vyhozené peníze. Těmto stránkám se doporučuji obloukem vyhnout, jelikož kdyby nedejbože došlo na kontrolu, je vám zde zakoupená "licence" platná jako mrtvému zimník.

• vše funguje, licence i s certifikátem Microsoftu na jméno

opravdu levné licence

• Nic.
    • Firma vybrala peníze za objednané licence a licence již nedodala. Firmu jsme upomínali a odstoupili od smlouvy a do dnešního dne nemáme peníze ani licence. Tel. číslo uvedené na webu je stále nedostupné. Navíc firma vystupuje pod názvem: TOPIFIN Solutions s.r.o. a faktury vystavuje na společnost: AUQAEL s.r.o.

Již bych v budoucnu žádný obchod neuzavřel !!!

• Dobrá cena, vše funguje.
    • Po zaplacení poslal obchod email s odkazem, který byl asi správný, ale byl jinak označen (objednal jsem Win7 32bit a u odkazu bylo napsáno 64bit). Bylo nutno přes mail vše ověřit a potvrdit.

Obchod dobrý, zakoupený OS Win 7 funguje. V případě nejasností a potřeby upřesnění obchodníci komunikují.
    Obchod dodá návod jak SW správně nainstalovat - průměrný uživatel zvládne bez problémů.
    Mohu doporučit - mají skutečně dobré ceny :-)

• Rychle dodani

Naprosta spokojenost. Nizka cena ,velmi rychle dodani a bezproblemova instalace.

• X
    • X

X

• bezvadná komunikace
    • rychlost dodání

Vše proběhlo bez problémů, v pátek ve 20:00 jsem zaplatil
    a ve 21:45 jsem již instaloval. Můžu jen doporučit.

• elektronická licence = rychlost
    • U produktu Windows 7 Home Premium chybí označení "N" (verze pro evropský trh) - musel jsem u klienta znovu přeinstalovat celý systém

• Velice rychlé a naprosto spolehlivé. Je to můj druhý nákup a mohu jen doporučit.

Levněji bez rizika asi jinde nekoupíte.

• Rychlé jednání, super cena.
    • Vše funkční

Spokojenost s nákupem.

• Perfektní rychla a profesionální spolupráce
    • Výborné ceny
    • zájem o zákaznika

Skvělý prodejce vřele doporučuji

• Obrovské plus, že se jedná o elektronickou licenci. Člověk nemusí čekat než mu přijde domů krabička s diskem, ale po zaplacení si software ihned stáhne a instaluje.

Doporučuji všem, kteří nechtějí utrácet za licence nehorázné sumy. Sama jsem se trošku obávala, aby vše proběhlo v pořádku, ale nemusíte se bát. Vše je naprosto bez problémů a legální.

• legální systém za dobrou cenu
    • dobrá komunikace z prodejcem
    • snad jen neúplné označení verze systému

• dodací lhůta
    • komunikativnost
    • přesné informace
    • produkt odpovídal popisu

Nákup jsem uskutečníl na základně kladného hodnocení prodávajícího a také, že daný software nabízí za nejlepší cenu
    Software jsem zakoupil v pozdních hodinách - okolo 21.00h a do 15 min. mi přišel mailem product key s návodem na instalaci
    ANO doporučuji obchod ostatním uživatelům

Vše v pořádku.

• super cena
    • snadná instalace
    • rychlý nákup i komunikace

• ryclé jednání
    • nízká cena
    • bezproblémová aktivace a ověření pravosti licence

vše bez problémů

• nízká cena
    • rychlost dodávky po platbě
    • výborná emailová komunikace
    • bezproblémové a rychlé stažení programu Office

VŠE SUPER

• + nízká cena
    • + rychlost dodávky po platbě
    • + výborná emailová komunikace
    • + bezproblémové a rychlé stažení programu Office