• Komunikace s obchodem nulová kvůli 500korunám za zboží které jsem zaplatil a nedošlo mě do dneška .Svou chybu obchod uznal reklamoval jsem a do dneška mě nikdo nekontaktaktoval a na mé dotazy nikdo neodpovídá.

Třeba vám zboží dojde v pořádku ale já mám prostě tuhle zkušenost.Ignorace zákazníka kvůli 500kč psal jsem mejly každý týden dva a nic ani čárka a to maj psáno jak vyřizují všechno rychle a k plné spokojenosti.Já spokojen rozhodně nebyl a výrobek jsem si musel koupit ještě jednou u jiné firmy abych jím mohl podarovat na vánoce někoho.Za mě tedy hodně velký podvod

po viac ako mesiaci objednavku bez mojej ziadosti obchod zrusil... ziadna komunikacia, na 5 mailov ziadna odpoved - cisty scam...

• Pěkná reklama
    • Ignorují vás a nic neřeší
    • Za 600kc bylo v balicku rouška , damske tílko, nejaky natur cistis ma obleceni 30ml

Nekupujte nic, nikdo se semnou nebavi o vrácení zboží...
    -založili oficiálně přehledně případ=moc pěkné
    -ale po měsíci a po třech emailech a nekolika zpráv, nikdo nereaguje

• žádná

Pozor nsá tento e- shop !!!! Podvod.

Tenhle eshop,po stornování mé předešlé objednávky přestal i přes několik mých výzev komunikovat a nereaguje ani na můj požadavek vrácení peněz.Pokud nemíní vracet peníze zákazníkům,obrátím se s vymáháním na svou banku a ČOI.

V krabici dva usb kabely a dratova sluchatka.

I přesto že bylo zboží psáno stále skladem, tak nebylo 14 dní nic odesláno a to ani po urgencích. Objednávku jsem stornoval a pak zase víc než týden urgoval vrácení platby.

• Objednané zboží bylo zaplaceno,ale nepřišlo vše co bylo objednáno.Obrátila jsem se na reklamaci a od té doby se mnou nikdo nekomunikuje.Napsali že reklamaci založili a dál se nic neděje.

poškodený tovar,nepoužitelný tovar,neodpovedajú na reklamáciu

Zboží špatně funguje a nebylo úplně kompletní

Výhoda - super zabalený balíček, rychlost dodání (méně než 24 hod od objednání.
    Nevýhoda - v boxu se nacházelo zboží daleko pod cenou za box. Je to jako když si koupíte štěstí na pouti. Sice přišly celkem užitečné věci (3x solární světlo,2x led pásky, 2 hračky, zásobník na bity a hřebíky - toto ale ve 3 boxech (2x M, 1 xL Box).

• Je to podvodná stránka, vraj Amazon mystery box, v boxe bolo presne to co maju na stranke a vobec nie v cene boxu.

Ty věci co tam dají je děs už nikdy

• Cena nezodpovedá obsahu

Určitě nikomu nedoporučuji zde nakupovat Elektro odpad

Spolu všetko čo mi prišlo za 25€ by som sama kúpila za 10€

• rýchlosť dodania
    • Veľké sklamanie z obsahu balíka

Absolútna nespokojnosť pretože v mystery balíku mali byť amazon veci. Za 50€ sim dostal predražené rúško, dezinfekciu na rúško, lepiacu pásku vodotesnú a autíčko na diaľkové infra ovládanie. Tento e-shop sa takto zbavuje vlastných skladových zásob, ktoré sú predražené. Zavádza zákazníkov že predáva elektroniku od Amazonu. Je to podvod. Vyhodené peniaze.

• poslali úplně něco jiného
    • zboží reklamuji, ale zatím dělají mrtvého brouka

• Špatný doprace

• Tovar úplne mimo cenovú reláciu

Nekúpiť od nich nič