• už žádné
    • nelze vrátit

vyvarovat,nenakupovat

• Obchod je zrušený, položil se ze dne na den. Výhody tedy již opravdu nenabízí žádné.
    • Komunikace totálně na bodu mrazu. Nikdo nereaguje na telefon ani na mejl. Zboží není kvalitní, musela jsem ho pokaždé reklamovat. Peníze za reklamaci už zřejmě neuvidím. Pokud by to byla solidní firma, i přes to, že by e-shop zanikl, ještě by někdo vyřizoval reklamace a posílal zpět peníze, které zákazníkům ze zákona náleží. Levné elektro to ale zabalilo se vším všudy a dělají mrtvé brouky.

Celý tenhle obchod je totální průšvih!

• Nyní nefunguje

Zásilka se ztratila na poště, obchod postoupil reklamaci, ale poslední mail zněl:

"Vážení,
    Elektra PV s.r.o., je bohužel nucena oznámit, že z důvodu nepředvídatelných a závažných okolností, jejichž příčiny doposud nezná, prozatím pozastavuje svoji činnost. Vedení společnosti vzniklou situaci analyzuje s tím, že poté, co bude známa její příčina a rozsah, rozhodne o dalším postupu, který bude dále komunikován.

S pozdravem,

Petr Václav
    CEO"

Takže "z důvodu nepředvídatelných a závažných okolností, jejichž příčiny doposud LevneELEKTRO.cz nezná" nemám ani zboží ani peníze!!

Ztráta nebyla samozřejmě chyba obchodu, ale jestliže pošta oficiálně uznala svou chybu, mohli vrátit peníze nebo nové zboží.

• Není možné se na stránky obchodu dostat. Komunikace na bodu mrazu. Příště už žádná objednávka z jejich stránek. Jen doufám, že nebudu muset reklamovat:-(

• Nabízel, bohužel je zlikvidován.
    • Že už není.

zboží bylo nekvalitní, a reklamace nejsou možné

• Nulová komunikace se zákazníkem. Jen zàznamník. Žádné informace o dodání již zaplaceného zboží. Přeprava česká pošta- katastrofa.

Kupte jinde!

• Zboží přišlo s poškozeným obalem a nepřevzal jsem ho tedy. Zda to byla chyba obchodu, nebo dopravce nevím, zboží nemám a peníze také ne. Vyhlídka, že uvidím jedno, nebo druhé, je mizivá.

Najděte si jiný obchod, pokud nechcete přijít o peníze.

• dnes již bohužel žádné
    • současná neserioznost majítelů

bohužel vedení není seriozní

• Výborné ceny.
    • OBCHOD UKONČIL SVOJI ČINNOST!!!

Obchod nemohu doporučit, protože SKONČIL!!!
    ŠKODA - byl jinak SUPER.

• V současné době se na tento obchod nedá spoléhat.

• -
    • -

Obchodu byla pozastavena činnost. Nevím jestli jeho vinou či ne ,ale vadí mi že se to dozvím nejdřív ze zpráv a pak až z obchodu . Spotřebiče jsem potřebovala do určitého termínu, raději jsem objednávku stornovala a koupila jinde :(

• OBCHOD NEKOMUNIKUJE
    • ZAKOUPIL JSEM ZBOŽÍ SE SLEVOU -UŠPINĚNÝ OBAL,ALE OBAL ZAS TAK MOC UŠPINĚNÝ NEBYL,NEBYL ANI POŠKOZENÝ OBAL,ZATO VÝROBEK ANO

obchod nefunguje

• zatím špatná zkušenost,mají problém s finančáky
    • mají zastavenou činnost
    • Nevím co nás to napadlo už to nikdy neuděláme.
    • Při reklamaci se obrací k zákazníkovi zády.

Varovala bych je před nákupem v tomto obchodě.

Objednal jsem si bazén Florida v setu za 10.000 ,- který jsem řádně při dodání zaplatil. Druhého dne jsem ho šel stavět a polovina věcí v krabicích chyběla.Filtrace bez hadic a ventilu, v další krabici měl být bazén. Byla tam jen trubková konstrukce a to hlavní....folie nikde. Navíc přišel uplně jiný set! Podle PPL byla váha balíků 75 kg. Skutečná měla být ale někde okolo +- 110 kg. Na e-mail a telefon nikdo nereaguje a ještě to položí !!! Děkuji vám za vykouzlení slz v očích mých dětí !!!! Doufám že vám ty peníze poslouží !!!

• ani nefunguje

radeji nenakupovat

• Nelze obchod objektivně ohodnotit,protože firma Levne.elektro.cz přestala náhle fungovat, údajně vlivem cizího zavinění a nikdo už ani nekomunikuje.