EDIT 10.7.2023:
    Dobrý den, rád bych se podrobněji podělil o svoji zkušenost s obchodem a jednáním pana Žufánka, opravdu mě nadzvedl ze židle.

Dne 27.6.2023 jsem udělal v obchodu Lepší nálada objednávku.
    Dne 28.6.2023 jsem obdržel informační email o zpracování objednávky a začal se těšit na Absinth
    Nic se 2 dny nedělo, tak jsem vznesl dne 30.6.2023 ráno dotaz na stav objednávky, v odpovědi stálo, že budou pravděpodobně expedovat ještě dnes, tedy 30.6.2023.

Další 4 dny se naprosto nic nedělo, tak jsem napsal strohé a objektivně zcela pravdivé hodnocení:

"Zboží bylo objednáno před týdnem, uhrazeno předem, žádné info od obchodu, zboží zatím nebylo odesláno !!! "

Každá ze čtyř částí z toho sdělení je naprosto neoddiskutovatelný a doložitelný fakt (bylo psáno přesně týden po objednání, bylo zaplaceno kartou předem, obchod ze své strany neinicioval žádnou snahu o kontakt, dle sledování DPD nebylo odesláno), a reakce pana Žufánka?
    Že jsem jakýsi lhář, mé chování je smutné a naprosto nic z toho není pravda, prý odeslali 30.6.2023 - však si to sami přečtěte, zde je reakce od obchodu:

"Dobrý den přeji.

Na eshopu sledujeme všechny kroky každé objednávky. Vidíte to i ve vaší administraci. Toto je u té vaší:
    27.6.2023 12:37:52 Objednávka byla vytvořena registrovaným uživatelem
    28.6.2023 08:06:16 Informační e-mail "Vyřizujeme vaši objednávku z Lepší nálady!" odeslán na l*@gmail.com
    30.6.2023 10:58:30 Stav zásilky 1383503053**** byl změněn z "Objednáno" na "Vyzvednuto u odesilatele"

V podstatě vše co píšete ve vašem hodnocení není pravda. A to je smutné. Pokud jste zadal špatný e- mail, udělal v něm překlep, cokoliv, tak to není náš problém. Stačilo nám zavolat a zeptat se. Všechny informační e-maily od nás odchází automaticky a fungují. Když máme od zákazníka správný e-mail.

Ach jo."

Sami si můžete tuto reakci prohlédnout v sekci Negativní komentáře, počítám ale, že v reakci na toto rozšířené hodnocení pan Žufánek svoji reakci upraví.

Snaží se tak vymyšlenými daty jít do protiútoku a udělat z člověka, co si dovolí hodnotit negativně, naprostého blbce co si neumí ani přečíst email a ze sebe jakousi oběť nepravdivého hodnocení.

Realita:
    DPD od nich balík obdrželo 4.7.2023 odpoledne, tedy po dalších pěti dnech, z toho třech dnech pracovních.

sledovací číslo 13835030533448

Oni sami z eshopu mi poslali informaci o odeslání dne 5.7.2023, předtím pouze potvrzení o přijetí objednávky dne 28.6.2023 a reakci na MŮJ dotaz.

7.7.2023 po poledni mi balíček po 10ti dnech slavnostně dorazil

Vše co píši výše, dokládám transparentně sledovacím číslem kurýra, komukoliv můžu ukázat i emailovou komunikaci s obchodem.
    Sami si tedy udělejte obrázek o tom, kdo je manipulátor, lhář a snaží se chránit si před veřejností tvář.

Opravdu mi nepřijde normální v roce 2023 dodací doba 10 dní.
    Opravdu mi nepřijde normální v roce 2023, když obchod, který nezvládá odeslat zboží, sám o zpoždění jinak neinformuje zákazníka.
    Opravdu mi nepřijde normální v roce 2023, když pan Žufánek na recenzi, ve které je každé slovo snadno doložitelné, píše lži a sám se snaží obvinit zákazníka ze lží a manipulovat s míněním ostatních zákazníků, ačkoliv veškerá komunikace a sledovací čísla jsou digitální a archivovaná.

Jeho sebereflexe je opravdu nulová, zřejmě mu sláva z posledních let stoupla trošku do hlavy a vytvořila pocit vlastní neomylnosti.

Lukáš

27.6.2023 12:37:52 Objednávka byla vytvořena registrovaným uživatelem

Ach jo.

Opět nastal problém s DPD. V úterý bylo zboží předáno dopravci a dnes (v pátek) stále nebylo doručeno, bez informací o tom, co se děje. Byla bych moc ráda, kdyby firma Žufánek využívala například Zásilkovnu. S dopravou kurýrem (speciálně DPD) jsou problémy a nevyhovuje mi.

Dobrý den přeji.

Mrzí mě vaše problémy s DPD. To je to, co nedokážeme vůbec ovlivnit a přesto nám to ubližuje v hodnocení. Máte možnost ještě využít Messenger, který je spolehlivější. Při zasílání alkoholu máme velice omezené možnosti co se přepravy týče. Zásilkovna přepravu alkoholu zakazuje ve svých Obchodních podmínkách.

Martin

• Z neznámého důvodu mi byla objednávka zrušena a v zápětí i muj účet.

Reakce obchodu Lepší nálada

Dobrý den, pane Linharte.

Váš účet byl zrušen kvůli porušení našich Obchodních podmínek. Nákupem limitovaných edicí jste souhlasil s tím, že je obratem nepřeprodáte. A při registraci jste souhlasil, že si nevytváříte duplicitní účet jen kvůli nákupu limitovaných edicí. A přesto vytvořil. Upozorňujeme, že při porušení OP může dojít ke zrušení účtu a to se stalo právě vám.

Martin

• Zboží jsem zaplatila on-line při objednání. Po dvou týdnech nemám ani zboží ani informaci obchodu, co je příčinou.

Dobrý den přeji.

Je mi líto, že musím reagovat tady na Heurece. Stačilo nám zavolat a nebo napsat e-mail. Stačilo by i kliknout na číslo zásilky a ve sledování zjistit, že:

Zásilku jsme doručili. (Vrácení): 2020-12-18 14:14:50
    Zásilku jsme předali kurýrovi. (Vrácení): 2020-12-18 07:37:09
    Zásilku jsme přijali na depo. (Vrácení): 2020-12-18 06:00:02
    Zásilka prochází překladištěm. (Vrácení): 2020-12-17 23:34:13
    Zásilka byla přesměrována. (Vrácení): 2020-12-17 10:02:12
    Zásilku jsme přijali na depo.: 2020-12-17 05:11:17
    Zásilka je na cestě na depo, ze kterého ji budeme doručovat.: 2020-12-16 19:22:04
    Zásilku jsme vyzvedli u odesílatele.: 2020-12-16 17:37:17

Vaše objednávka nám byla 18.12. vrácena a my vám uvolnili peníze zpět na kartu. Ale opravdu stačilo zavolat a nebo napsat e-mail a nemstít se nám hodnocením, když za to vůbec nemůžeme. Mrzí mě to.

Martin

Strasna komunikace ze strany obchodu, fakt nejhorsi co jsem v poslednich letech zazil

Reakce obchodu Lepší nálada

Dobrý den přeji, pane Havlíku. Pokud je následující odpověď na vaši poznámku to nejhorší, co jste v posledních letech zažil, tak nevím v jaké bublině žijete. Z vaší poznámky, naší reakce a vaší odpovědi jsem nesmazal ani čárku.

Vaše poznámka z objednávky: doprava - přes den jsem v práci, at mi spedicní firma den dva predem zavolá a domluví se na termínu a místu předání.

Naše odpověď: Dobrý den přeji.
    Ano, já vím že jsou lidé v práci, ale tak to funguje u všech přepravních služeb. Nikdo nikdy neví přesnou hodinu, kdy k vám přijede a my, jako eshop, to nemůžeme nijak ovlivnit. Od DPD vám přijde sms s předpokládaným dnem doručení a předpokládanou hodinou. Ale niko vám nezaručí, kdy ten konkrétní řidič přijede. Variant je strašně moc, zasekne se, je v zácpě, cokoliv. Už bude pouze na dopravci, jak vám to doručí. My to nemůžeme u DPD ani požadovat, mají v podmínkách pouze "doručíme do 24 hodin".
    Budou se to snažit doručovat na 3 pokusy, pak uloží balík na depo a pak ho vrátí jako nedoručený.
    A my to nijak neovlivníme. Pošleme vám zboží ve 100% kvalitě, ale dopravce ovlivnit nemůžeme.

Vaše odpověď: Pak jsem asi naročný, kdybych věděl předem, že je dodání takhle složité, nic bych si neobjednával - u žádného eshopu. Situace je asi ještětypická pro dnešní Českou republiku , doufám, že už dlouho nebude a že i tady se poměry služeb dostanou no normálu. Přece nechci nic moc, jen aby se mnou distibutor komunikoval, respektoval, že pracuji a chtěl se domluvit. Nechápu že to někdo nemůže pochopit :-) . Asi jsem zvykly na jiné služby, ale pak se nemůžu divit že je tady prezidentem Zeman, že komunisté=nacisté jsou v parlamentu, že předsedou vláduy je stíhaný oligarcha.

Martin Žufánek