• Dostal jsem to co jsem chtěl

Skvělý obchod s bleskovou expedicí. Nakupuji zde pravidelně již mnoho let.

• Vše v pořádku

Vše v pořádku

• Rychlé vyřízení i zpracování objednávky, dodání
    • Žádná výtka

Profesionální služby. Doporučuji

S obchodem jsem dlouhodobě velmi spokojená, velký výběr, rychlé vyřízení, milá a kompetentní vedoucí prodeje.

• Vyber zbozi
    • Rychlost odeslani

Prvni nakup, vse rychle vyrizeno a odeslano. Nemam co vytknout, doporucuji.

• Dobrý výběr a ceny
    • Přehledný obchod
    • Dodací doba
    • Pracovnice pobočky Vyškov

Jelikož mám pobočku blízko (Vyškov), rozhodl jsem se nejprve zkusit nákup bez internetové objednávky. Výběr nebyl špatný, ale paní zvládla zaměnit 3 ze 4 liquidů (buďto úplně jiná příchuť, nebo jiná síla nikotinu) - jeden liquid tvrdila že není, i když online k dispozici byl (Way To Vape - Cuban - 18mg) - paní tvrdila že se "doprodává". Za mně by slušný prodejce nabídl dodání z Brna. Zároveň je třeba podotknout, že jsem byl v obchodu sám, tedy opravdu se nedalo říct, že by snad byl nějaký stres. Nicméně po této zkušenosti jsem se rozhodl zkusit online objednávku a doručení na pobočku a pro jistotu jen jeden druh liquidu v jedné síle nikotinu. Po velmi rychlém dodání (večer jsem objednal, ráno bylo zboží nachystáno - proto také nedávám 0 hvězdiček) jsem zašel na pobočku a zjistil jsem, že liquidy jsou sice druhově správně, nicméně jeden je jen 12 mg (objednával jsem 3x 18mg). Paní prohlásila, že liquid nemá a nemá mi co dát. Opět žádná snaha doobjednat z Brna. Nakonec mi naúčtovala 2x 12mg i když jsem odnášel 2x 18mg, což jsem už neřešil, ale nevím, jak toto obchod řeší skladově. Takže za mně dokud bude na pobočce Vyškov stále stejná prodavačka, tak obchod (bohužel) nemohu doporučit a nehodlám využívat. Konkurence je veliká a s takovým přístupem jsem se jinde (zatím jsem zkoušel Vaprio, Vaporism a Vapemania) opravdu ještě nesetkal. Pokud se náhodou rozhodnete pro nákup v tomto obchodě a dodání na pobočku Vyškov tak si raději dodávku řádně zkontrolujte, ať nejste překvapeni. Nemohu hodnotit jiné pobočky, nebo dodání poštou/zásilkovnou, ale chce se mi věřit, že je to lepší než Vyškovská pobočka. Chápu, že sehnat prodavače dnes není lehké, ale paní prodavačka ve Vyškově rozhodně nedělá odchodu vůbec dobré jméno, minimálně by se měla snažit chybějící položky doobjednávat z Brna.

• kvalita,ochota

• .
    • .

Spokojenost

Zboží z tohoto obchodu obdržím vždy rychle a i ceny jsou příznivé

• dobry den jako s nabytkou a cenou jsem s pokojen.problem je s pani na prodejne v brne komarov. neprijemna.zavadejici informace.arogantni.manželka ma stejnou skusenost.nechce prodavacka na nejake info ohledne zboži davat.mame se podivat na vase stranky.jinak zboži a ceny asi nejlepsi v brne. .je to p.prodavacka tmavsi vlasy.neni to p.vedouci. s pozdravem m.mara

• Super výběr, rychlost dodání,dárek

V tomto obchodu nakupuji hodně dlouho a vždy jsem velice spokojená. Ovšem tentokrát byl jeden ze silikonových kroužků na dva kusy. Cigareta vypadala jako by nebyla úplně nová. Krabička roztrhaná a žhavící hlava z ní byla vymontovaná a vhozená do sáčku zvlášť. Jelikož tyto cigarety dost často kupuji v takovým stavu jsem ji nikdy nedostala.

• rychlost - dopoledne objednáno, týž den odpoledne vyzvednuto na výdejním místě

• rychlé vyřízení objednávky,příznivé ceny

Rychlé dodání dobrý výběr cena prijatelna