Čistič motoru položený na ležato a půlka vyteklá do krabice.

• zboží nepřišlo

Nemohu hodnotit kladně když zboží nedorazilo.

Nelze se odo obchodu dovolat, bez komunikace

Zboží po 9 dnech nebylo ani předáno do přepravy. Obchod nereaguje na telefon

Žádná odezva na objednávku. Žádna možná komunikace s obchodem.
    U obchodu jsem nenašel žádné kontaktní telefonní číslo. Nevím zda obchod je vůbec činný.Už bych si neobjednával.

Obchod zasílá expirováná lepidla více jak půl roku.

Zboží (i když zaplacené) nedorazilo, obchod nekomunikuje, dovolat se tam nedá.

• Objednávku jsem dosud (10 dní od objednávky) neobdržela, ač dobu dodání píší 2-3dny. Telefon nikdo nebere, nikdo mi email o zpoždění dodání neposlal. Nyní zkouším emailový kontakt, možná je telefonní kontakt nefunkční….Předpokládám, že nemají zboží, ale očekávala bych od obchodu informování zákazníka o stornování nebo delší doby dodání….

NIC

Zboží které jsme si objednali a firma zaslala bylo OK ale......
    Česká pošta nám měla dodat do 2 dnů vše se zdálo že je v pořádku.
    Ale nedodali a když jsme se pídili po zboží bylo ve sledování zásilek napsáno předáno.Nebudu vás zatěžovat jak pošta v Lounech funguje spíš mě zarazilo neboť reklamaci by měla podat fa. která poslala / dle pošty / že na e-maily fa. nereagovala a to jsem jich poslala aspoň 4 telefony firma nebere :( tak že si musíte poradit sami. Když konečně vše vyřešíte tak se vám zázrakem fa. ozve že celou záležitost řeší . Tak nevím co řešila ale.....

obchod mne vůbec neinformoval o stavu objednávky ani po mém telefonickém dotázání

• Zboží jsem objednal a zaplatil před týdnem. Nemám žádnou zprávu. Na emaily obchod nereaguje, mobil je nedostupný, pevnou linku nikdo nezvedá.

Nevím, co si o tom mám myslet, ale zřejmě jsem naletěl podvodníkům.

• na webu uvádí dostupnost do 2-3 dnů, žádné upozornění na delší dodací lhůtu ani na předpokládaný datum doručení

• Poslali nekompletní objednávku ,ale zaplatit si nechali celou a od té doby nereagují na emaily .

Koupil jsem tmel Teroson 28.5.2021 , byl mi zaslán tmel který má datum výroby 7/2020 datum expirace 7/2021 jsem zvědav v jakém bude stavu???? Navíc byla kartuše poškozená, okraj kartuše byl ohnut .

• Zboži.objednane na základě reklamy,doručeni do.dvou dni, objednane 19.10 a dp 30.10 stale nedoručeno.

---

Před dvěma týdny jsem objednala lepidlo a zaplatila převodem, doposud jsem neobdržela žádnou informace o stavu objednavky. Telefonem číslo co je ukázáno není funkční, psala jsem e-mail ale taky žádná odpověď! Jsou to podvodníci! NEDOPORUČUJI!

Zboží s označením "skladem" nebylo dodáno ani po 14 dnech bez jakéhokoliv vyrozumění o průtahu nebo udání důvodu. Objednávku jsem stornoval.