• Objednala jsem si zboží, které mi bylo potvrzeno, ze je na skladě ještě den před dodáním e-mailem a další den v dodávce nepřišlo - bylo vystornovano. Když jsem volala a ptala se proč, bylo mi řečeno, ze vše obstarává automat a ten nepozná, ze zboží už není na skladě …. zákazník s tímto opravdu nepočítá, teď již vím a nebudu tedy u automatu objednávat!! Informace měla přijít před odesláním objednavky.

Zboží jsem objednala, ještě nedorazilo komunikace žádná.

• Místo slíbené doby očekávání zboží 5 dní, čekala jsem týden, a chybělo zboží....
    • Nedoporučují

• chtějí recenzi a zboží ještě nepřišlo

Dříve přijde mail s hodnocením obchodu než samotné zboží

• Žádná není

Zboží stále nikde. Objednáno 11.6,mělo dorazit 15.6 a je 18.6 a stále nic? Děláte si jako legraci? Co mám jako hodnotit? To že si člověk něco objedná a nic nedojde? Žádný email o tom že objednávka je na cestě.... Prostě nic. A pak jen dojde email ohodnoťte obchod, tak hodnotím velmi špatné!!!!!

Zboží objednáno 26.5.2023 mělo dorazit 31.5.2023, dnes je 5.6.2023 a nic nepřišlo !!! Jsem zvědavá, kdy zboží konečně dorazí a v jaké kvalitě.
    Tento obchod vícekrát nevyužiji

Reakce obchodu Leontyna.cz

zboží Vám bylo odesláno v řádném termínu a je v rukou zásilkovny. Bohužel dopravu neovlivníme ač nás to mrzí. Zásilkovnu jsme již kontaktovali a balíček by Vám měl být doručen v nejbližším možném termínu.
    Číslo balíčku Vám bylo odesláno spolu s fakturou.

Pěkný den ,
    Leontýna.

• zboží mi ještě nebylo doručeno
  • Na zboží stále čekám. U objednávky byla informace,že zboží bude u mě 3.5.,stále nic nedorazilo. Kontrolovala jsem objednávku a najednou je tam 10.5.,bez jakéhokoliv upozornění na posunutí doby dodání

• Přišel mi dotaz na spokojenost s produktem, ale zboží stále nedorazilo.

Špatná informovanost ohledně doručení, nedodržení slíbeného dne doručení.

Po potvrzení objednávky mi obchod objednávku stornoval, že zboží nemá, když jsem jim napsala že jsem zboží již zaplatila, napsali mi že mi peníze pošlou zpět a pořád je na účtu nemám

• Obchod objednávku odeslal až po urgencich, zboží dorazilo ve dvou kvalitách, dva kusy musely být odeslány zpět, protože neodpovídala velikost. Obchod moc nekomunikuje, jsem zvyklá na jiný přístup u jiných webshopu.

Obchod rozhodně nedoporučuji. Poslali mi troje kalhotky, které neodpovídaly mé velikosti M. Zaúčtovali mi 2x dopravu za 49,-- Kč.
    Vše jsem zaplatila a když jsem je slušně požádala e-mailem o vrácení
    peněz, už nereagují. Obrátím se na policii.

• Zboží mělo přijít 15.2., zatím ani nepřišlo info o tom, že to odeslali. Objednávka zaplacená a nic se neděje.

Zaplacené zboží stále nepřišlo. Přišel mi pouze e-mail, že objednávku vyřizují a předpokládané doručení je 15.2. Od té doby žádné info, že se to třeba z nějakého důvodu odešle později.

• Nevím co mám hodnotit, když jste moji objednávku stornovali, že není na skladě. A ještě máte tu drzost a chcete hodnocení. Objednané zboží jsem si už zakoupila jinde.

• Žádné info o objednávce

• 11.1. objednáno, došel potvrzovací email a od té doby nic. 18.1. jsem musela psát o info, v jakém stavu je má objednávka. Odpověď, že dnes expedovali zásilku. Po 7. dnech, kdy inzerují, že je zboží skladem, je to abnormálně dlouhá doba. Příště objednám jinde.

Miluji obchody, a Leontýnka je evidentně jeden z nich (měl mne varovat ten název...), kde "zboží skladem, doručíme za tři dny" ve skutečnosti znamená: jakmile zaplatíte, zeptáme se u dodavatele, jestli takové zboží vůbec existuje nebo ho nikdo už léta nevyrábí. A pak stornujeme objednávku pomocí emailu, který říká storno, z důvodu níže. A níže je napsáno "Předpokládáme, že zboží bude u Vás dne zítra u Vás Doprodáno."
    Nutno říct, že alespoň peníze byly vráceny součásně se storno emailem, to je asi jediné pozitivum.
    K tomu dodám, že web nic moc, filtry a řazení na houby. No prostě příště jinde.

Do prosince 2022 spokojenost. Dvě poslední objednávky stornovány, nabízené zboží, které není na skladě. Platba předem na účet- sice brzy navrácena, ale komplikace-pro mě i pro obchod. Nechápu, proč je nabízeno zboží, které není k dostání. A to opakovaně-nejedná se o jednorázovou chybu.

Reakce obchodu Leontyna.cz

díky zrychlenému pohybu zboží ke konci roku bohužel v některých případech dochází k doprodání posledních kusů ze skladu dříve, než se tato změna projeví v systému. Jedná se o zboží, které se jeví být skladem u našich dodavatelů, ale při reálné expedici se zjistí, že zboží na skladě fyzicky není. To bohužel nejde z naší strany zcela ovlivnit.
    Omlouváme se za způsobené komplikace.
    Kolektiv Leontyna.cz

• Obchod, ač má v nabidce produkt, neni ho schopen dodat. Po dlohe době vám suše oznámí že, máte storno....

Reakce obchodu Leontyna.cz

Omlouváme se za způsobené komplikace.
    Kolektiv Leontyna.cz