• Super ceny

Doporučuji. Vše jak ma být!

• zakoupeno v Lentiamo před 2 týdny

• dobré ceny, skvělá komunikace a rychlý termín dodání
  • zakoupeno v Lentiamo před 2 týdny

• skvělá domluva rychlost dodaní

• rychlé, levné, kvalitní

Rychlost dodání, spolehlivost

• zakoupeno v Lentiamo před 3 týdny

Kupoval jsem asi 5 let čočky Biofinity a bez problémů. Bohužel mi teď už podruhé přišly čočky, ve kterých vidím rozmazaně. Musel jsem vyhodit celé balení. Koupil jsem stejnou značku i dioptrie v jiném obchodě a problém nebyl. Takže zde už kupovat nebudu.

Reakce obchodu Lentiamo

Dobrý den, pane Samku. Děkujeme za hodnocení, za vadné čočky se velmi omlouváme. Každé vadné zboží je možné reklamovat, od Vás ale žádnou stížnost neevidujeme. Pokud nejste s nějakým zbožím spokojen, prosím kontaktuje nás telefonicka na 800114118 nebo emailem na info@lentiamo.cz a problém s Vámi vyřešíme. Přejeme Vám krásný den.

• zakoupeno v Lentiamo před 3 týdny

Jednoznačně kvalita zboží, skvělá cena a rychlost dodání. Nakupuji už jen zde.

• Luxusní balení
    • Krásné designové brýle
  • zakoupeno v Lentiamo před 3 týdny

• Odměny za věrnost, nová možnost pořízení brýlí

Bezvadně fungující obchod

• Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlost doruceni

• Velmi rychlé dodání

• velký výběr
    • dobré ceny

žádná nevýhoda. Jen je možná škoda, že nelze objednat brýle na krátko+dálku v jednom. Aby, člověk nemusel nosit 2 brýle.

Reakce obchodu Lentiamo

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení. Pokud potřebujete vyrobit bifokální nebo multifokální brýle, rádi to pro Vás uděláme. Webový formulář pro objednávky skutečně dovoluje pouze volbu brýlí s korekcí do dálky nebo s korekcí na blízko. Jsme ale schopni zhotovit jakékoliv v brýle, v tomto případě však žádáme zákazníky, aby se přímo spojili s našimi optiky, kteří s nimi proberou všechny detaily a vytvoří cenovou kalkulaci na základě konkrétní poptávky. V takovém případě také obvykle žádáme zákazníky o zaslání předpisu od očního lékaře nebo záznamu měření zraku od optometristy, abychom měli jistotu, že brýle budou poskytovat správnou korekci. Pokud máte zájem o bifokální nebo multifokální brýle, nebo jinou složitější korekci zraku než dovoluje zvolit webový formulář, můžete naše optiky kontaktovat telefonicky na 608302409, emailem na kremencova@lentiamo.cz a samozřejmě osobně na adrese Křemencova 6, Praha 1, v pracovních dnech od 10 do 18 h. Přejeme Vám krásný den.

• Přehledné

• Zákaznická podpora
  • zakoupeno v Lentiamo před 4 týdny

Vždy spokojenost!

• zakoupeno v Lentiamo před 1 měsícem

• Veľmi milá a príjemná komunikácia
    • Vyšetrenie zraku v cene okuliarov
    • Rýchle dodanie objednávky
    • Šikovné púzdro k okuliarom v cene
  • zakoupeno v Lentiamo před 4 týdny

• Rychlost!! Zboží jsme obdržela hned druhý den po objednání
  • zakoupeno v Lentiamo před 1 měsícem

• Blízko mého bydliště.

Super místo,nachází se blízko mého bydliště.Zboží připraveno,vzorný personál.Jsem velice spokojena.