• Objednávkový systém.

Objednáné zboží připravené k vyzvednutí na pobočce obchodu v Galerii Harfa prodavač nenašel. Nabídl mi výrobek v jiné barvě.

• pro mě dostupnost bydlím na Praze 3
    • produkty nebyly označeny
    • konfigurace produktů není
    • cena produktů neuvedena

pro zákazníka který by si chtěl vybrat zboží přímo v obchodě, je to takřka nemožné, produkty značky Lenovo jsou prostě vystavené a to je vše.
    Já jsem použil váš obchod pouze na objednávku a vyzvednutí. V konečné fázi jste mě nebyli schopni ani můj vybraný notebook ukazat fyzicky.
    Obchod jako takový nedoporučuji ale když víte, co chcete,tak jako uloženka funguje skvěle.

Pri vyzvednuti v Galerii Harfa v kamenne prodejne: Naprosto neochotny a doslova zpruzely prodavac, ktery svym chovanim jasne dava najevo, ze ho clovek velice obtezuje, kdyz obchod navstivi nebo si dokonce dovoli se na neco zeptat. Chybou v jejich sytemu nemeli dany notebook skladem, takze 30km cesta zbytecna. Telefon (zkouseno predem) pochopitelne nikdo nezvedal a na mailovou prosbu o oteviraci dobu a kontaktovani mne, kdyz se nemuzu dovolat ja, bylo suse odpovezeno, ze maji az do vecera otevreno, tecka.
    Dalsi slib kontaktovani za dva dny take nesplnen. Za me osobne uz nikdy s nimi nic!

• Nejsou.
    • U zbozi je informace "Skladem (Galerie Harfa)" skutecnost je vsak takova ze zbozi skladem nemaji, objednavaji ho od dodavatela az v momentu objednavky jejich zakaznika. Na strankach tak vyslovene lzou o dostupnosti zbozi.

Vzhledem k vyse uvedenemu nedoporucuji.

Vážený zákazníku,

při přípravě zboží jsme zjistili vadu baterie (byla nafouklá) a rozhodli jsme se ji nejprve nechat vyměnit před tím, než vám ji prodat a oklamat vás jejím stářím a životností.

Velice nás mrzí, že tento náš vstřícný krok považujete za lež. Baterie je v současnou chvíli skutečně skladem a je možné si ji obratem odebrat.

Tým LenovoOnline.cz

• Nelze prodávat telefon za 14.000 a nemít k němu základní příslušenství za 150CZK

úplně špatně

Vážený zákazníku,

nabízíme především originální příslušenství, které Lenovo do ČR bohužel k tomuto typu telefonu dovezlo v omezeném množství, které je již vyprodáno.

• Sortiment Lenovo
    • Nedodržení termínu, po upozornění byl na skladě jen jeden kus a to vrácený

Moje zkušenost s obchodem byla napoprvé špatná. Mohla to být ale jen náhoda.

• ?
    • Nerozumím tomu, největší Showroom v ČR a je tu pouze jsden prodavač.

Na jedné straně bombastická reklama a na druhé straně výše popsaná realita.
    Závěrem chci uvést,že jsem nakonec koupil k plné spokojenosti jinde. Můžu doporučit napište.Ještě bych chtěl říci, že mám k disposici následnou komunikaci s manažerem obchodu.

• slibotechna
    • naprosto žádná komunikace ze strany obchodu. Neúplné informace až když se zeptám.

Moje zkušenosti - zatím jsem zboží objednal, obchod mi slíbil, že bude pravidelně informovat a zkušenost je, že si do obchodu volám sám a na konkrétní dotaz je odpověď nevím a možná se povede. Poslední odpověď ( zboží jsem objednal 8.7.2014) je, že zboží možná bude již 22.7.2014 !!! Takže jsem zatím nenakoupil, jenom čekám.

• zadne, konkurence resi reklamaci okazitou vymennou, nikoliv servisem, zejmena pokud je zbozi vyzvednuto v patek vecer pred velikonocemi a reklamovano v utery po Velikonocich
    • ochota a servis, konkurence resi reklamaci okazitou , nikoliv servisem, zejmena pokud je zbozi vyzvednuto v patek vecer pred velikonocemi a reklamovano v utery po Velikonocich

radsi uz pujdu jinam.

• Obchod nabízí typy výrobků, které nejsou skladem nebo se ani nevyrábějí a přesto je obchod nabízí!

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s nabídkou našich produktů, pokud by jste měl jakékoliv přání, tak nás neváhejte kontaktovat na náš email: [email protected] a pokusíme se Vám zboží sehnat. Mimo jiné neustále pracujeme na vývoji eshopu.

Tým LenovoOnline.cz & Lenovo Exclusive Store

• V tomto případě jedinečný výrobek (bude funkční?)
    • Neschopnost dodat zboží včas

Příšerný přístup, "zboží skladem u dodavatele" znamená, že na něj čekáte více než dva měsíce. Co to proboha je v dnešní době? Jestli je i někde v bažině v rýžovém poli v JV Číně, tak soudobými dopravními prostředky je do 3 dnů v ČR!!! U Lenovo už nikdy více!

Reakce obchodu Lenovoonline.cz

děkujeme za Váš názor, příště nám prosím napište na náš email [email protected]. Věřím, že i přes nedostupnost daného modelu, Vám dokážeme nabídnout vhodnou alternativu.

• Neaktuálnost nabízeného zboží

po telefonickém rozhovoru následovalo ověření získaných informací a informace byly klamné

Reakce obchodu Lenovoonline.cz

děkujeme za Váš názor, příště nám prosím napište na náš email [email protected]. Co se týče aktuálnosti a přehlednosti produktů, tak nyní pracujeme na zkvalitnění našeho eshopu.

Tým LenovoOnline.cz & Lenovo Exclusive Store

• Nepodařilo se mi zjistit, jestli se v obchodě vůbec dá platit kartou. Ani na přímý dotaz jsem nedostala jasnou odpověď.
    • Komunikace s obchodem je sice vcelku rychlá, ovšem odpovědi jsou úplně mimo mísu a vlastně se nic nedozvíte, jen se naštvete.

Reakce obchodu Lenovoonline.cz

děkujeme za Vaši reakci. Je nám líto, že jste se špatně zorientoval, u nás na eshopu můžete platit kartou a to více způsoby: online platbou, převodem nebo hotově/kartou na pobočce v Galerii Harfa.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Tým LenovoOnline.cz & Lenovo Exclusive Store

Pravděpodobně si zde můžete objednat i sochu svobody...

Vážený zakázniku,

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s naším obchodem, ikdyž bohužel nevíme proč. Své postřehy a náměty na zlepšení nám můžete zaslat na [email protected]

Děkujeme.

Tým LenovoOnline.cz & Lenovo Exclusive Store

• nabýzí spoustu produkrů,které následně neumí dodat

Reakce obchodu Lenovoonline.cz

je nám líto, že jste nebyl spokojen. Příště nás prosím kontaktujte a věřím, že budete s dalším nákup spokojen. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

• dobrá cena
    • osobní odběr praha
    • showroom
    • PŘIJDU PŘED OBCHOD BĚHEM OTVÍRACÍ DOBY, JE ZATAŽENÁ ROLETA A NA NÍ CEDULE "PŘESTÁVKA" A ČEKÁM 40 MINUT!!!!

dělají si z lidí srandu

Reakce obchodu Lenovoonline.cz

mrzí nás, že jste musel na své zboží čekat. Nicméně jsme na tom zapracovali a nyní máme otevřeno celý den. Velice se omlouváme za způsobené komplikace a věříme, že nám dáte ještě druhou šanci. Pro svůj další nákup můžete využít naší dopravu ppl zdarma k notebookům případně si vybrat doručení do některé z kouzelných almar poblíž Vašeho domova.

Tým LenovoOnline.cz & Lenovo Exclusive Store

• Obchod má pevnou otevřenou dobu. Jel jsem do obchodu v otevírací hodinu, přesto byl obchod zavřený, takže jsem musel jet na Libeň zbytečně dvakrát.

Reakce obchodu Lenovoonline.cz

mrzí nás, že jste musel čekat a vážit k nám cestu 2x, nicméně jsme na tom zapracovali a máme otevřeno celý den. Velice se omlouváme za způsobené komplikace s Vaší objednávkou.

• Chyby v nabídce

Chybně uvedené údaje v e-shopu a následné zrušení mojí objednávky. Nemělo by se stávat, aby údaje v e-shopu nebyly pravdivé!!!

Reakce obchodu Lenovoonline.cz

velice se omlouváme za způsobené komplikace s Vaší objednávkou. Na vývoji a zdokonalení ehopu intenzivně pracujeme. Byli bychom rádi, kdyby jste nám i přesto zachoval svoji přízeň.

Tým LenovoOnline.cz & Lenovo Exclusive Store

• Nabízí zboží, které není schopen zajistit ( např z důvodu ukončení výroby )- webové stránky nejsou aktuální.

Nabídka neodpovídá reálným možnostem zajištění konkrétního výrobku. Působí to značně neseriozně.

Reakce obchodu Lenovoonline.cz

tímto se omlouváme za způsobené komplikace, na vývoji ehopu intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.