• osobní odběr bez poplatku
    • téměř nulová komunikace obchodu

Nedoporučuji

Vážený pane Boudo,

vzhledem k tomu, že jste si zboží objednal během svátků, kdy jsme měli zavřeno, jsme Vás mohli zkontaktovat až ve chvíli, kdy jsme prodejnu opět otevřeli.

Nezlobte se a přejeme krásný zbytek dne.

S přátelským pozdravem

tým lenovoonline.cz

Zrusil jsem objednávku z důvodu že zboží obchod neměl skladem i když v eshopu bylo v době objednání 5 kusů

Vážený zákazníku,

to, že Vámi vybrané zboží nebylo v daný moment na skladě nás mrzí, náš e-shop však neumožňuje zobrazování počtu kusů u jednotlivých produktů, takže není možné, že byl počet uveden.

S přáním krásného dne

lenovoonline.cz

nepravdivý popis zboží
    nedostatečná komunikace
    těžký amatérismus

Vážený pane,

velmi nás mrzí nedorozumnění, které zde vzniklo uvedením chybných údajů u produktu.

Za způsobené komplikace se Vám ještě jednou omlouváme.

Přejeme Vám krásný zbytek dne

tým lenovoonline.cz

• viděl jsem tam před časem nějakou akci na Thinkpady pod 10 000,- Kč. Stačilo by přidat SSD a byl by z toho slušnej notebook.
    • Od té doby, co jsem tam viděl ty zlevněné Thinkpady nemají žádné pořádné akce. Lenovo 320 je totální křáp, nekupujte to. Fouká mu větrák neustále, že to přehluší řev sekačky i (tímto zbytečně) vestavěné Harman Karnon repráky. To samé prý dělá ta krásná Yoga. Taky jí řve větrák. Lidi nekupujte tyhle šroty. Možná 110 ale jinak radši nic. To víte - samý šetření, a pak si koupíte šrot za dvacet tisíc. Hlavně že maj akcionáři prachy na svý konkubíny.

Objednávku mi zrušili, protože prý byla chyba v počítači. Žádnou satisfakci mi nenabídli, takže nedoporučuji. Jděte tam, kde Vám alespoň něco nabídnou. Tady Vám nabídnou tak leda kůlo.

Vážený pane,

i když jsme se snažili situaci vyřešit, velmi nás mrzí toto nedorozumění a za způsobené komplikace se Vám omlouváme.

S přátelským pozdravem
    tým Lenovoonline.cz

• Při objednání zboží mělo být hned skladem, ale nikdo mě po potvrzení objednavky nekontaktoval až po pěti dnech co jsem mailem kontaktoval obchod mě bylo obratem telefonicky zdeleno že zboží je připraveno.

• Slušné jednání
    • Opakované odkládání dodávky

Vážený pane,

děkujeme Vám za recenzi a je nám líto komplikací, které vznikly odložením zásilky.

S přáním krásného dne

tým Lenovoonline.cz

První a poslední nákup. Nejsem spokojen se službami, zboží je OK.
    Obchod není schopen vyřídit ani jednoduché dotazy po příslušenství.
    Nevyhovující komunikace i přístup.

děkujeme za recenzi.
    Je nám líto, že s námi nejste spokojený.
    Snažíme se každému zákazníkovi individuálně věnovat, pomáhat s výběrem i odpovídat na dotazy. Pokud náhodou neznáme odpověď na některou otázku, dohledáme si ji.
    Bohužel jste konkrétně nepopsal, co nebylo podle Vašich představ a my nevíme, na čem pro příště zapracovat.
    tým Lenovoonline.cz

• Sortiment co jinde není skladem.
    • Neškodilo by před odesláním zkontrolovat, zdali se posílá správné zboží, nezabere to tolik času a naštvaný zákazník za to nestojí...

Vážený zákazníku,

jsme si svojí chyby vědomy a hned jak to bylo možné, tak jsme Vám zaslali správné zboží a vrátili peníze za poštovné.

Ještě jednou se velice omlouváme za naše pochybění a děkujeme za pochopení.

• Dobrý den,

dostal jsem od Vás informaci, že prodej tohoto tipu byl ukončen. Tak jsem poděkoval za informaci a také jsem odpověděl, že si počítač objednám jinde. Nyní jsem dostal SMS, že zásilka byla předána dopravci. Tak tomu nerozumím. Nicméně opět musím říci děkuji nechci. Počítač jsem si objednal jinde.

SPP Michal Kříž

Vážený zákazníku,

náš prodejce Vám nabízel jiné řešení s kterým jste nesouhlasil a sám jste v den objednání žádal o storno objednávky. Storno jsme provedli a žádné další informační sms od nás neodešly.
    Obdrželi jsme od Vás zprávu, že jste si zakoupil notebook jinde, tak snad budete spokojen, nicméně nás mrzí Vaše negativní hodnocení.

Příjemný den.

tým lenovoonline.cz

• Linka tel. podpory nezvedá telefony.

Reakce obchodu Lenovoonline.cz

mrzí nás Vaše recenze, nicméně s Lenovo telefonickou podporou nemáme nic společného.
    Nás zastihnete bud na naší tel.lince nebo emailu každý den v době od 9 do 21h.
    Děkujeme za pochopení.

tým lenovoonline.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Cena a mali vec ktoru som potreboval.
    • Dlzka dodavky. Priplatil som si rychle dorucenie (do niekolko hodin v prahe), trvalo im to tyzden dodat. :((

Dlha doba dorucenia.

Vážený zákazníku,

bohužel Vámi vybrané zboží bylo na centrálním skladě a proto tedy nemohlo být doručeno v ten samý den prostřednictví messengera. Po domluvě s obchodníkem jste souhlasil se změnou dopravní společnosti a tedy i s delší dodací dobou.

Děkujeme za pochopení.

• Značkový obchod.
    • Úzký sortiment, dost zboží prodávají jako rozbalené, ačkoliv jeví známky dlouhodobého používání.

Klamou spotřebitele v popisu zboží (např. tablet je s dotykovým perem, ačkoli je bez něj) nebo prodávají jako rozbalené zboží, které někdo předtím řadu měsíců intenzívně používal a nese známky opotřebení.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše podněty. Zlepšíme popis u produktu na našem internetovém obchodu, aby lépe informoval zákazníky, že se jedná o výprodejové zboží. Tento produkt u sebe nesl popis "Rozbalené zboží - Tento produkt je rozbalený. Tablet byl stažen z naší prodejny, kde byl vystaven." Velmi si vážíme Vaší zpětné vazby a tedy přidáme tyto informace již do názvu budoucích vyprodávaných produktů i do jejich zkrácených popisků. Doufáme, že nám dáte šanci i v budoucnu a věříme, že naše služby budou opět o něco kvalitnější a produkty přehlednější.

Krásné vánoční období Vám přeje LenovoOnline.cz

• obchod vypadá dobře, ceny slušné, bohužel nenabízí jinou možnost dodání než idiotským PPL
    • které vozí týden zboží v autě, doporučuji českou poštu - zásilku na poštu a je bez problému. PPL předpokládá, že objednatelé jsou trvale upoutáni na lůžko a jenom čekají na svoji zásilku...
    • není možnost jiného doručení než PPL

obchod dobrý, ceny dobré, komunikativní,
    mají špatného partnera na doručení zboží - minimálně v okr praha západ, takže se ho (toho zboží ani nemusíte dočkat)
    po 10 dnech kdy zboží nebylo doručeno jsem zakázku zrušil - naštěstí nebyla zaplacena.

• Místo objednaného tabletu mě zaslali redukční kabel, který si objednal někdo jiný. Objednávku jsem tedy zrušil a tablet jsem si objednal v eshopu MobilDuo, kde byl stejný tablet levnější a obdržel jsem ho druhý den.
    • neochota, nepredstaveni svych vyrobku, laicky a amatersky pristup.

S vyrobkem jsem spokojena, a diky neprofesionalnimu personalu uz tento obchod nenavstivim.

Zklamalo mne zrušení objednávky. Nevím, jak často se ji toto stává, ale příště budu hodně zvažovat, zda si tady něco objednat.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Přednosti jsem neobjevil.
    • Nedostatky spatřuji tyto:
    • 1. nabízí zboží, které nemají a následně ani nedodají
    • 2. ani vám to nedají vědět
    • 3. nenabídou jiné zboží
    • 4. nechají objednávku "vyhnít"

Praktiky hodné P.R.C.

Vážený zakazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, i díky negativním komentářům se posouváme dále. Omlouváme se za chybu v komunikaci, kterých se v budoucnu budeme snažit vyvarovat.
    Pro Váš případný další nákup jsme přiravili slevu, která Vám byla zaslána na Váš email.
    Věříme, že i přesto zachováte Lenovo produktům svoji přízeň.

Příjemný den.

• rychlost vyřízení objednávky
    • neznalost produktů

Pokud víte co chcete a nepotřebujete rady, pak OK. Pokud potřebujete poradit, jdětě jinam.