• drahé poštovné

• Výhodná cena
    • Vstřícný přístup k zákazníkovi
    • Otevřená komunikativnost prodejce
    • Profesionalita prodejce

Velmi oceňuji vstřícný přístup prodejce, jelikož vyhověl požadavku na vyzvednutí objednávky i mimo běžnou otevírací dobu obchodu. Všechny dotazy mi ochotně zodpověděl. Klobouk dolů, takový přístup se dnes běžně nevidí. Byla to pro mě velmi příjemná zkušenost.
    Obchod s klidným svědomím vřele doporučuji.

• ++++++

• Přehlený e-shop
    • Dobrá cena

• Profi přístup
    • Osobní odběr Plzeň

vše proběhlo v pořádku

Obchod doporucuji i kdyz mi zbozi poprve dorazilo nefunkcni. Rychla reakce o napravu je obdivuhodna a do dvou dnu bylo vse napraveno. Dekuji.

• výdej zdarma v Plzeni :-D

+++

• přesný popis výrobku - konkurence neuvádí potřebné technické detaily

• Velmi podrobný popis a specifikace nabízené elektroniky, velké usnadnění výběru při nákupu

Zboží objednano zaplaceno a nic se neděje kromě tohoto nesmyslneho dotazníku jak jste spokojen se zakoupenym zbožím které nemáte žádná zpráva z obchodu kdy zboží dorazí.

• skvělá komunikace - když jsem měla jakýkoliv dotaz nebo potřebovala upravit objednávku, takřka obratem jsem dostala odpověď a vše bylo vyřešeno
    • zboží bez vady

Na svůj ntb jsem se těšila a doručen mi byl rychle :), obchod mi vyšel vstříc co se týče úpravy objednávky a neměla jsem žádné potíže. Rozhodně doporučuji.

Na žádnou výhodu si nevzpomínám.

Reakce obchodu Lenovo-Store.cz

Dobrý den, pane Kellnere,
    velmi nás mrzí, že si z Vašeho nákupu produktu Lenovo za jednu z nejnižších cen na českém internetu neodnášíte žádnou výhodu.
    Více nás, jakožto exkluzivní obchod Lenovo mrzí Vaše negativní zkušenost s "málo vstřícným a ochotným obsluhujícím" i přesto, že Vám mj. produkt na pobočce rozbalil a názorně Vám ukázal jednotlivé náležitost Vámi nově zakoupeného tabletu, včetně vysvětlení vkládaní mobilní datové simkarty do produktu.

Pevně věříme, že Vás budeme mít v budoucnu ještě možnost přesvědčit o tom, že svou práci děláme s láskou.
    Pěkný den a mnoho spokojených let s produktem Lenovo.
    Lenovo-Store.cz

• bezvadné zboží

super rychlé dodání, netbook je bez chyby, výborná cena