Zboží objednano zaplaceno a nic se neděje kromě tohoto nesmyslneho dotazníku jak jste spokojen se zakoupenym zbožím které nemáte žádná zpráva z obchodu kdy zboží dorazí.

Na žádnou výhodu si nevzpomínám.

Reakce obchodu Lenovo-Store.cz

Dobrý den, pane Kellnere,
    velmi nás mrzí, že si z Vašeho nákupu produktu Lenovo za jednu z nejnižších cen na českém internetu neodnášíte žádnou výhodu.
    Více nás, jakožto exkluzivní obchod Lenovo mrzí Vaše negativní zkušenost s "málo vstřícným a ochotným obsluhujícím" i přesto, že Vám mj. produkt na pobočce rozbalil a názorně Vám ukázal jednotlivé náležitost Vámi nově zakoupeného tabletu, včetně vysvětlení vkládaní mobilní datové simkarty do produktu.

Pevně věříme, že Vás budeme mít v budoucnu ještě možnost přesvědčit o tom, že svou práci děláme s láskou.
    Pěkný den a mnoho spokojených let s produktem Lenovo.
    Lenovo-Store.cz

• Po týdnu se až byl někdo schopny ozvat ze switch vůbec nemají i když byl na e shopů skladem.

Reakce obchodu Lenovo-Store.cz

Dobrý den, pane Rychecký,
    velmi nás mrzí chyba, ke které došlo u uvedení skladové informace u Vámi poptávaného switche.
    Bohužel jsme byli nuceni danou objednávku stornovat, k čemuž došlo ihned první pracovní den od Vámi odeslané objednávky, kdy jste byl i informován.

Ještě jednou se velmi omlouváme za vzniklý problém.
    Lenovo-Store.cz