• výhodná cena objednaného zboží

kromě potvrzení o objednávce a jejím zaplacení nemám po týdnu žádnou další informaci - zboží tedy zatím ani nebylo expedováno, natož předáno dopravci. to mně za pět pracovních dní přijde opravdu slabé

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité.

Lékárna TRIO

Žádná reakce na mé stížnosti.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Vámi zvolené výdejní místo bylo obsazeno, e-maily jsou čteny se zpožděním z důvodu velkého množství objednávek, pokud je ještě něco v nepořádku neváhejte nás kontaktovat na [email protected].

Lékárna TRIO

Zboží bylo objednáno a zaplaceno, ale objednávka nakonec byla stornována.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

omlouváme se Vám za tiskovou chybu, kvůli které musela být Vaše objednávka stornována a platba vrácena.

Lékárna TRIO

• dlouhá doba dodání (8 dní)

Reakce obchodu Lékárna TRIO

omlouváme se Vám za dobu dodání, ale několik dní trvalo, než jste objednávku uhradila, nemůžeme odesílat neuhrazené objednávky.

Přišel mi proexpirovaný produkt :-(

Reakce obchodu Lékárna TRIO

kontaktujte nás na [email protected] a objednávku vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• docela dobré ceny
    • dlouhá doba dodání
    • žádná komunikace, ani omluva ohledně zpoždění objednávky

Nedoporučuji. Na objednávku jsem čekala týden, což je u zboží z lékárny alarmující.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Vaše zboží bylo expedováno třetí den od objednání z důvodu zvýšeného počtu objednávek za což se omlouváme.
    Obvykle odesíláme obratem.

Lékárna TRIO

objednané zboží ve výsledku neměli

Reakce obchodu Lékárna TRIO

na expedici jsme zachytili zboží s krátkou expirační dobou, bylo Vám nabídnuto s 50% slevou, kterou jste odmítli.

Lékárna TRIO

V neděli jsem objednávala a zaplatila. V pondělí potvrzení z obchodu, že objednávku vyřizují. Odesláno prý ve středu, dle telenovela čeho dotahuje dojde ve čtvrtek. Dnes je neděle a zboží stále nemám.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Vaší objednávku jsme obdrželi 20.9.2021, zásilku jsme předali dopravci ve středu 22.9.2021.
    Prosím, příště zvažte volbu dopravce, neboť Zásilkovna negarantuje dobu doručení.

Lékárna TRIO

• více než týden po objednání zboží nedorazilo

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Vaší objednávku jsme obdrželi 12.8. ještě tentýž den jsme ji předali dopravci.
    V případě nedoručení nás kontaktujte na [email protected]

Lékárna TRIO

• Zboží, které v nabídce měli označeno ‘skladem’, jsem objednala, zaplatila a poté mi od obchodu přišlo storno s poznámkou, že zboží nemají skladem... podivné. Už zde objednávat nebudu.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Vámi požadovaný produkt se nachází ve výpadku výroby. Občas se nám podaří sehnat omezené množství, které se velmi rychle vyprodá. Sklady se nám aktualizují každou hodinu, bohužel se někdy stane, že se produkt vyprodá dříve něž proběhne aktualizace. Tato situace nastala i ve Vašem případě.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

• Rychla komunikace

Objednane zbozi na webu skladem, ale ve skutecnosti nedostupne

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

špatná komunikace
    zboží nedorazilo i když platba proběhla už před týdnem

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Zásilku jste si převzal 16.7.2021 v 15:31.
    Prosím, ujistěte se, zda opravdu zásilka která Vám nedorazila, je ta od nás.
    Případně nás kontaktujte na [email protected]

• Dobrá cena zboží
    • Až na vyjímky dražší ceny

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité.

Lékárna TRIO

• Nemožnost vrácení omylem zakoupenéh léku

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Vámi omylem zakoupený lék jste si osobně vyzvedl na pobočce v Jičíně. Pokud není nijak poškozen a ještě jste jej nezačal užívat, zastavte se u nás na pobočce a lék Vám rádi vezmeme zpět.

Lékárna TRIO

U zboží OCUflash nezvykle krátká doba expirace, na toto nebylo upozorněno na stránkách e-shopu.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

prosím, neváhejte nás kontaktovat, zboží prověříme a rádi Vám ho vyměníme.

Děkujeme Vám za nákup.

Lékárna TRIO

• Zboží, které jsem si vybral nabízené obchodem (je skladem) se již nevyrábí.
    • 1.email z lékárny „Objednávka bila přijata”.
    • 2.email „Potvrzení objednávky-vaše objednávka je právě vyřizována”.
    • Až při vyřizování mé objednávky, obchod zjistil, že tento výrobek nemá skladem, protože se již nevyrábí. Zrovna ten den, kdy byla vyřizována moje objednávka byl prý o tento produkt takový zájem, že se na mne nedostalo.
    • Že se tento produkt již nevyrábí jsem já věděl asi půl roku. Tehdy dva jiné eshop obchody měly stejný scénář. Zboží skladem, vaše objednávka přijata , vaše objednávka se právě vyřizuje a po několika dnech email „Produkt se již nevyrábí”. Nabídnuta podobná alternativa produktu a při realizaci objednávky-email produkt se již nevyrábí.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Vaše nespokojenost nás mrzí, pokud Vám nevykrytou objednávkou vznikly nějaké komplikace, omlouváme se.

E-shop provozujeme velmi krátce, kamennou lékárnu však již od roku 2013. Na kamenných lékárnách se běžně stává, že zboží, které se již nevyrábí nebo je dlouhodobě nedostupné z důvodu výrobních výpadků apod. je stále v malém množství skladem, protože běžní klienti ho tak rychle nevykoupí. Totéž platí například pro limitované edice z minulých let.

Ve chvíli, kdy se tyto produkty objevily na e-shopu a došlo k jejich zalistování na Heurece přišlo nám v řádu hodin i několik desítek objednávek od zákazníků, kteří byli nadšení, že takové zboží někde sehnali. Systém odesílá automatické odpovědi (první dva e-maily, které jste obdržel) a není schopen reagovat na rychlé vyprodání. To řeší až obsluha e-shopu, což při objednání v nočních hodinách nebo o víkendu může být i s větším časovým odstupem.

Podobných problémů jsme hned v prvním týdnu provozu řešili několik, s tím, jak se výše popsané položky postupně odprodávají, jich ubývá. Naši zaměstnanci každý vzniklý problém aktivně řeší a nabízejí alternativní řešení.

Lékárna TRIO

Eshop uváděl, že je zboží skladem. Po třech dnech objednávku stornoval, že zboží již nemá a systém nestihl zareagovat, ale mezitím bylo zboží stále v nabídce. Jedno je v nabídce i nyní...

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za potencionální nákup a zpětnou vazbu. Omlouváme se, že jsme zboží nebyli schopni dodat.
    Vámi požadovaný produkt, je v tento čas velmi nedostatkový, přesto se nám podaří nějaké množství získat.

Získané množství je během pár minut vyprodané a pokud objednávku odešlete v aktualizační době skladů (pár minut), tak nejsme schopni zboží dodat, protože je již vyprodané.

Ještě jednou se omlouváme a těšíme se na další možnost spolupráce.