• Vypadalo to na výhodnou cenu zboží.
    • Leč zboží, kvůli kterému jsem tuto lékárnu vybrala, mi nakonec nedoručili. Zavolali, omluvili se, to je pěkné, ale čekala jsem na balík 10 dní (slibovali, že dodají) a zboží nakonec nemám :-(

• Všechno víceméně v pořádku, ale...
    • Od té doby, co jsem si u vás objednal zboží mi chodí několikrát denně nevyžádaná pošta. Takže už asi u vás objednávat nebudu.

Prvni objednavka v tomto eshopu. V pondeli objednano. V patek jsem se musel sam dotazovat zda mi bude zbozi doruceno. V patek odpoledne mi pani zavolala ze nakonec zbozi nebude z duvodu vadne sarze. Pani se omlouvala ze nestihaji atd. Chapu, ale cemu brani toto uvest na vas web? Napsat tam. Nestihame. Objednavky muzou byt zpozdeny az o tyden atd. Pokud bych to vedel tak neobjednam uz v pondeli a objednam jinde kde mi produkt dodaji drive. Priste tady uz neobjednam. Nebo objednam ale je v pripade nejake vyhodne akce a pokud nebudu na objednavku spechat. Cekat na leky na kasel tyden a pak se jeste dotazovat zda to vubec bude mi neprijde normalni.

• Bohužel, špatná zkušenost. Psali, že mají veškeré zboží skladem. I ceny měli dobré, tak jsem učinila objednávku a zboží stále ještě po deseti dnech nemám. Po šesti dnech od objednávky mi napsali, že kapky na kašel, které jsem si objednala 2x, mají na skladě jen jednou. Šla jsem se tedy podívat na jejich www stránky a ejhle! Kapky, o kterých mi sdělili, že mají jen jedenkrát, tak měli skladem a bezproblémově šly dát do košíku. :-( Takže neodpovídá to, co inzerují, že mají skladem a co skutečně u nich na skladě je...:-(

Mizerná komunikace. Zboží mělo být skladem, po 10ti dnech jsem teprve jako odpověď na dotaz zjistila, že objednávku musí stornovat. Chápu storno i problém se zásobami nedostatkového zboží. Kdyby o problému informovali sami, pochopila bych. Snad vrácení peněz proběhne rychle a bez problémů.

Zboží doposud nedorazilo, i když prodejce měl mít v době objednání zboží na skladě

Doted nemam zbozi ani info od lekarny.

Objednávka 15.12., obratem zrušena obchodem. Do dnešního dne nemám peníze zpět. Chápu, že jsou svátky, ale ze strany e-shopu nulová komunikace, na maily nereagují.

• pozdní dodání

Lékárna nabízí zboží, které prý již nemůže dodat.

dlouhá dodací doba

• Objednané zboží do zvolené lékárny nedorazilo,

Již nebudu nakupovat

• U Vás objednána 2x mastička Hypetezin na dobírk v ceně 538.00Czk.Potvrzeno objednávky-přijato.Druhá zpr.-zás.připravena k výdeji dobírkou-ALZA-Ph.10-Přetlucká3422/23 cena538.00CZK.Ihned jsem si proto jel.Není možné na této adrese platit na dobírku penězi.Okamžitě jsem volal zpět.Slíbeno,bude posláno poštou na moji adresu. Nic se nestalo..Nový E-Mail.Platební transakce zamítnuta z důvodu,moji kartou není povoleno dělat trans.-byl překročen limit,na mém ůčtu není dostatek prostředků.Nevím jak takovou pitomost můžete napsat/důvod/Když jsem žádnou kartu u Vás nepoužil a tudíž nemůžete vědět jaké finanční prostředky vlastním . Manželka -objednala u jiné firmy dnes doručeno kurýrem domů k plné spokojenosti . U Vás jsem ztrávil plno času a konečný výsledek je KATASTROFA. S pozdravem Šafrata.

• Objednávka 7 dní od objednání neodeslána
    • Žádná výhoda
    • Objednávka se již 7.den vyřizuje a nebyla ještě ani odeslána,komunikace pouze v den objednávky
    • Dlouhé dodání vlastně ještě nedodání
    • Komunikace žádná

6.6.2022 objednáno….13.6.2022 ještě ani neodesláno ….poslední komunikace lékárny email ze 6.6. že se objednávka vyřizuje….příště již tady neobjednám

Dostal jsem sdělení, že objednané (a zaplacené) zboží je nedostupné a ujištění, že obdržím zpět peníze. 31. 5. jsem na vyžádání zasílal číslo účtu, kam mají být zaplacená částka vrácena. Dosud (3. 6. 2022 jsem peníze neobdržel.

• Dobré ceny.
    • Dlouhá čekací doba. V pondělí jsem objednala zboží, ihned zaplatila a zboží odeslali až ve středu, takže ve čtvrtek jsem si ho šla vyzvednout na zásilkovnu.

• Obchod naláká na ceny a pak je nedodrží.

• Na e-shopu napsáno,že je zboží skladem a po 3 dnech napíší,že zboží není a ani nebude.

Zboží mě stornování? Nevím z jakého důvodu?

• Nevím

Na eshopu tvrdí, že zboží je skladem. Ve skutečnosti tak není.