5.3. jsem si objednal mast a ihned ji zaplatil. 8.3. mi bylo sděleno, že kvůli expiraci mast stáhli z prodeje a nová bude o cca o 150,- Kč draží. Týž den jsem objednávku zrušil, protože si ji za stejnou cenu mohu koupit v místě bydliště a nemusím pak platit dopravu. Dnes je 12.3. a stále nemám částku zpět na účtu :-(

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Po telefonické domluvě vše v pořádku vysvětleno.

Lékárna TRIO

• vše v pořádku dorazilo
    • opravdu dlouhá doba dodání
    • dlouho trvalo, než se lékárna vůbec ozvala, že o objednávce ví
    • nesmyslně mnoho obalového materiálu

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Velmi se omlouváme, bohužel Vaše objednávka byla přijata v pátek a Cutosan jsme museli stáhnout ze záložního skladu. Hned v pondělí byla objednávka odeslána. Přes víkend máme zavřeno. Obal byl nutný kvůli teploměru. Děkujeme za pochopení.

Lékárna TRIO

Objednané zboží po týdnu od objednávky ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Velmi se omlouváme, bohužel někdy věci neplynou jak bychom si představovali.

• Rozhodně nedoporučuji
    • Výrobek nedorazil a obchod mě nijak nekontaktoval.

Cena byla super, lékárna ve městě, tak jsem si výrobek(skladem)objednal na pobočku a čekal že si ho druhý den vyzvednu. Je to 10-14dnů a zatím mě nikdo nekontaktoval.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Velmi se omlouváme Vaše objednávka byla přijata 22.2. 2024 a 22.2. 2024 byla expedována. Bohužel se jednalo o technickou chybu. Děkujeme za pochopení.

Lékárna TRIO

Nabízí zboží které nemá skladem

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Bohužel i když máme poslední kus, tak nám systém ukazuje, že máme skladem. A když ve stejný čas ten výrobek objedná víc zákazníků, tak na všechny nedá. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Prošly zboží

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Vaše objednávka byla přijata 1.2.2024
    Expedována byla 2.2.2024 . Krátká expirace byla uvedena na stránkách e-shopu.

Lékárna TRIO

Bohužel lékárna udává nepravdivé informace o zakoupeném zboží. Zakoupené nano roušky udává s potiskem, byly bez potisku. Reakce lékárny byla, že balení nerozbalují a že se mám zeptat výrobce. To mi přišlo neprofesionální. Nicméně výrobce mi potvrdil, že roušky s potiskem nevyrábí od léta 2023. Takže lékarna neví, co prodává?

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Velmi se omlouváme, ale jestli jsou nano roušky s potiskem, nebo bez potisku nevylepší kvalitu výrobku. Nicméně po Vašem upozornění řešíme s výrobcem, který nás na to neupozornil .

Lékárna TRIO

Objednáno v neděli. U zboží uvedeno skladem. V úterý stále neodesláno. Objednávku jsem zrušil.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Velmi se Vám omlouváme někdy to neplyne jak bychom si představovali. V úterý jsme chtěli odeslat, ale objednávku jste zrušil než jsme stihli odeslat.

Lékárna TRIO

• Neupozornily při prodeji na důvod slevy zboží. Kdybych u balení na 60dní věděl, že za 70dní zboží expiruje, asi bych si jej nekoupil. Naštěstí jsem měl předchozí balení úplně dobrané. Termín expirace by měl být, obzvlášť u léků, probiotik... uveden.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Normální cena BIOPRONU FORTE je 573,-kč. Na e-shopu byl nabídnut za 260,-kč. Nyní už nezjistíme jestli jsme uvedli důvod zlevnění, ale mohl jste zavolat a domluvili by jsme se ke spokojenosti nás všech.

• Dlouha doba doruceni

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Děkujeme Vám za nákup a zpětnou vazbu, je to pro nás moc důležité. Vaše zboží bylo objednáno 10.8.2023 14:37 a posláno bylo 11.8.2023 9:10hod. Moc se omlouváme, ale rychleji to neumíme.

• Asi žádná
    • Nekomunikuje, neodesílá objednané zboží

Zaplacená objednávka nedorazila, obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Nastaly komplikace, vše po telefonu vysvětleno. Ještě jednou děkujeme za pochopení.

Lékárna TRIO

• Dlouhé dodání a prý vše skladem??

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Moc nás daná situace mrzí. A omlouváme se. Snažíme se ke spokojenosti všech zákazníků, jak je to jen možné.

Nekomunikují

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Na stránkách bylo uvedeno zboží skladem ale ve skutečnosti to tak bohužel nebylo a zboží už je nedostupné. Ze 3 obj. kusů, dodán alespoň 1 poslední. Což je škoda a od dalšího nákupu mě to rozhodně odradilo.

Lékárna TRIO

• ochota magistry v lékárně
    • Žádná výzva k vyzvednutí objednávky. Ta čekala 4 dny, než jsem se přišla zeptat na pobočku.

Chyby se stávají, ale příští objednávku si rozmyslím.

Obchod zrusil objednavku kvoli expiracnej dobe, avsak tento produkt predaval nadalej na svojej stranke ovsem tentokrat uz za normalnu dost vyssiu cenu. Typicke zavadzanie zakaznika. Je zrejme, ze produkt maju a expiracna doba bola len vyhovorka.

• Prosle zbozi
    • Na reklamaci neodpovidaji

Jeden ze dvou vyrobku mel propadlou dobu spotreby. Ihned jsem zaslala email s reklamaci a fotografii vyrobku. Na email nereaguji.

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Moc nás daný problém mrzí. Nedorozumění bylo vyřešeno po telefonním rozhovoru.

• Dodáno zboží těsně před expirací (v eshopu nebyla žádná informace o tom, že bude dodáno zboží před koncem expirace).

Reakce obchodu Lékárna TRIO

Moc nás daný problém mrzí. Nedorozumění bylo vyřešeno po telefonním rozhovoru.

5.1. potvrzení objednávky, zboží skladem
    6.1. objednávka je právě vyřizována
    9.1. poledne voláno, co je s objednávkou - bylo mi řečeno, že zboží vezou z jakéhosi interního skladu
    10.1. konečně po 4 dnech zboží bylo odesláno
    Vzhledem k tomu, že se jedná o lékárnu, tudíž je předpoklad, že zákazník zboží potřebuje rychle, je doba dodání tristní. K vyzvednutí 12.1.

• Vypadalo to na výhodnou cenu zboží.
    • Leč zboží, kvůli kterému jsem tuto lékárnu vybrala, mi nakonec nedoručili. Zavolali, omluvili se, to je pěkné, ale čekala jsem na balík 10 dní (slibovali, že dodají) a zboží nakonec nemám :-(