Vždy jsem byl spokojen s nákupem.

rychlost, vstřícnost a ochota

Spokojenost

• Rychlé a spolehlivě

• Rychlé odeslání

Rychlé vyřízení, velmi dobrá cena.

• musím velice ocenit vstřícnost a profesionalitu pracovníků lékárny

• Nemožnost komunikace s obchodem, telefony tam nikdo nezvedá, nakonec jen manažer obchodu
    • Klamavé informace o stavu objednávky
    • Naprosto otřesné jednání ze strany obchodu (nikoliv manažera e-shopu)

Moje zkušenost s touto lékárnou byla bohužel první a naštěstí poslední. Shrnu fakta:
    - neděle 24. 3. odpoledne přijata objednávka, zaplaceno přes Google Pay, datum dodání mělo být 26. 3.
    - pondělí 25. 3. 17:00 obdržen e-mail, že: "Vaši objednávku jsme přijali a v tuto chvíli ji připravujeme k odeslání." obsahující shrnutí adresy, objednaného zboží a způsobu dodání přes DPD. Holt to trvalo celý den, ale budiž, třeba to do úterý stihnou.
    - úterý 26. 3. nic
    - středa 27. 3. stále nic, první pokus dovolat se do lékárny, co se to děje. Nikdo telefon nezvedá.
    - čtvrtek 28. 3. pořád nic, druhý pokus dovolat se do lékárny, opět to nikdo nezvedá. Na webu byl naštěstí telefon na manažera e-shopu. Ten slíbil se na objednávku podívat. Následuje telefonát z lékárny. Že co prý jako chci, že paní má vzkaz od šéfa, že se má ozvat. Já, že bych chtěl svoji objednávku, co tu měla být v úterý, že se tam nedá dovolat. "Vždyť Vám teď volám." Objednávka prý není zaplacená. "Já ale v pondělí obdržel e-mail, že objednávku už připravujete k odeslání." "No a máte e-mail, že je zaplacená? Nemáte! Tak zaplaťte a my Vám to pak pošleme." Námitka, že jsem platil přes Google Pay a e-shop provedení platby potvrdil (nebyla ale stržena) neobstála. Na otázku, jak to mám tedy zaplatit přišla odpověď: "Jestli jako chcete, tak já Vám tedy pošlu číslo účtu, když jste nezaplatil. Ale počítejte, že nejdřív to pošleme 2. dubna." Když jsem se zeptal, co to má znamenat, tak prý je to moje chyba, že jsem neobdržel potvrzení platby a že takhle ten e-shop prostě funguje a hotovo. Na dotaz že původně jsem měl mít zboží v úterý 26. března a teď mi nabízí, že ho budu mít 4. dubna a že mi to nepřijde v pořádku, paní zavěsila.

Takže abych to shrnul. Zboží nedodáno. Stálo mě to půl hodiny času nahánění jich, kde je zboží a obvolávání několika čísel. Protože paní třískla telefonem a následně mi přišly dvě zprávy o zrušení objednávek, tak jsem měl možnost koupit zboží jinde, levněji a i během Velikonoc ho obdržet do dvou dnů od objednání tak, jak bylo původně přislíbeno v tomto pochybném e-shopu. Pan manažer e-shopu byl oproti tomu příjemný, chtěl problém řešit. No, řešení moc nevyšlo... Pokud můžete, tomuto "e-shopu" se vyhněte obloukem.

Reakce obchodu Lékárna LEMON

Vážený zákazníku,

rádi bychom Vám poděkovali za zpětnou vazbu, kterou jste nám poskytl. Je nám moc líto, že jste měl negativní zkušenost, a chtěli bychom se za případné nedorozumění upřímně omluvit.
    Vaše spokojenost je pro nás vždy prioritou, proto přijímáme Vaši zpětnou vazbu s plným respektem a vážností. Budeme se snažit zlepšit naše služby a zajistit, aby se podobné problémy již neopakovaly.
    Pokud byste měl jakékoli další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat. Vaše názory jsou pro nás velmi cenné a pomáhají nám při neustálém zlepšování našich služeb.
    Ještě jednou děkujeme za Vaši trpělivost a důvěru.

S přátelským pozdravem

rychlost a ochota

• Velký výběr, ceny

Všechno OK

Rychlý a spolehlivý obchod

Maximální spokojenost. Objednávka byla vybavena během dvou dnů.

Rychlost, dodání zdarma do kamenné lékárny při určité výši nákupu, dobrá cena = celková spokojenost :-)

• Díky výdejnám dobře dostupná,příznivé ceny

Výhodou je kousek od domova a spolehlivost a dostatečná lhůta k vyzvednutí.