• Nejlepší cena na internetu.

Velmi dobré

• Bleskurychle doruceni-v utery objednano a ve ctvrtek doruceno; zbozi v poradku; se zbozim prislo mnoho darku zdarma; brzkonkurencni cena objednaneho zbozi

ochota
    velmi oceňuji komunikaci obchodu - Lékárny Oáza - vše rychle vyřešit ke spokojenosti zákazníka - mne

Rychle doruceno
    Vše ok.

• Dobré ceny

vše proběhlo v naprostém pořádku. velice rychlé doručení.

Spolehlivý e-shop se standardními službami. Zboží jsem si objednala s ohledem na nižší cenu než v jiných e-shopech nebo lékárnách.

Měli v nabídce zboží, které jsem potřebovala a za nejlepší cenu. Objednala jsem v pátek odpoledne a v pondělí ráno v 8hod bylo odesláno, to jsem po zkušenostech z jiných lékáren opravdu nečekala. Objednávka mi omylem spadla do spamu a na můj dotaz jestli je vše OK - odpověď přišla do několika minut. Navíc jsem dostala několik vzorků krémů což je super. Mohu opravdu doporučit a děkuji

Spokojenost, dobré ceny.

• Špatně označeno výdejní místo. Zboží nebylo diskrétně zabaleno.

velmi dobrá cena, rychlost vyřízení objednávky, možnost osobního odběru

mluvím o internetovém obchodě. po týdnu a zboží nedošlo. Jíchová

Reakce obchodu Lékárna Oáza

Reakci zákazníka nerozumíme. V objednávce si zvolil osobní odběr v naší lékárně, nikoliv doručení na adresu. PROTO ZBOŽÍ NEMOHLO BÝT DORUČENO, neboť zákazník si doručení neobjednal.
    Zboží bylo připraveno následující pracovní den, zákazník byl informován. Doposud si zboží nepřevzal. Mobilní telefon uvedený v objednávce je pro volání nedostupný.

rychle vyřízená objednávka,je to super

rychlost, spolehlivost, vysoká profesionalita

Nakupuji opakovaně. Dobrý výběr zboží, ceny i rychlost dodání.

Jsem velice spokojená

očekávaný standard

• Obchod zrušil objednávku, na tuto skutečnost mi nedošlo žádné upozornění. Až jsem si kontrolovala stav objednávky, tak jsem zjistila, že objednávka byla stornována obchodem. Mohlo dojít upozornění.

Reakce obchodu Lékárna Oáza

Objednávka k nám dorazila přes systém Heureka košík. Objednávku jsme stornovali a do systému jsme vložili zprávu, že "zboží není dostupné". Předpokládali jsme, že systém Heureka košík funguje tak, že tato informace se dostane až k zákazníkovi. Je mi líto, že jsme zboží nemohli dodat a ještě více je mi líto, že Heureka neinformuje zákazníky, ačkoliv si účtuje provize za každý nákup. Doufám, že se provozovatel systému Heureka košík k tomu postaví čelem a přizná, že systém není pro zákazníka příliš komfortní. Při nákupu přímo přes náš e-shop www.lekarna-oaza.cz funguje celý proces jinak, lépe.

• Zboží uvedeno skladem, zaplaceno kartou, po několika dnech zpráva, že vrací peníze, zboží nedodáno.

Velmi špatná zkušenost, zrušení objednávky bez slova omluvy, nebo vysvětlení.

Reakce obchodu Lékárna Oáza

Předmětem objednávky byl produkt Koloidní jod 300 ml. Vzhledem k tomu, že aktualizace nabídky na Heureka košík probíhá méně často než na vlastním e-shopu, došlo k vyčerpání zásob, ale neprojevilo se to v nabídce na Heurece. Je to dáno intervalem, v kterých si Heureka stahuje data z e-shopu. Navíc během víkendu došlo ke zvýšení počtu objednávek na tento produkt asi na dvacetinásobek. Do systému Heureka jsme tuto informaci uvedli. Bohužel není v našich možnostech dohlédnout na to, v jaké podobě se informace dostane k zákazníkovi. Při nákupu přes náš e-shop www.lekarna-oaza.cz funguje celý proces jinak, lépe.