• nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 3 měsíci

Rychlý a bezproblémový obchod.

• nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 3 měsíci

• dobré ceny
    • doručení i těžších věcí na dobírku (jinde pouze osobní odběr)
  • nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 4 měsíci

• Skvělá komunikace. Došlo k menšímu zádrhelu, který jsme rychle vyřešili. Stačil jeden telefon a velice ochotná slečna můj problém vyřešila.
  • nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 5 měsíci

• Rychle vyrizeni
  • nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 7 měsíci

v pohodě

• nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 8 měsíci

• nevím, když vyplním dodací adresu, která se liší od fakturační, tak proč zboží přijde na fakturační adresu?Dodací adresa na balíku není.
  • nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 8 měsíci

Částečný problém byl s dodáním zboží do místa bydliště. Obdržel jsem SMS, že dopravce přijede mezi 12 - 14 hodinou. V té době jsem ale obržel další SMS, že si mám vyzvednout zboží ve městě v zásilkovně. Telefonicky jsem kontaktoval řidiče PPL, který se vymlouval, že by nás těžko hledal.
    Bydlíme na okraji města, takže nás najít není problém, vzlášť v dnešní době, kdy se používá GPS. Pak, ale zboží dovezl. Jiné dopravní společnosti k nám jezdí bez problémů, např. GEIS. To byl jedinný zádrhel po mém objednání požadovaného zboží u vás.

objednane- dorucene -plna spokojenost-

• nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 8 měsíci

Jednoduše objednáno i vyřízeno.

• nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 9 měsíci

• Jsem spokojen. Vše bez problemů.
  • nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 10 měsíci

• část zboží byla poškozena, poškození přelepeno,zákazník nebyl upozorněn ,a když si toho všimnul, byl přesvědčován,že o nic nejde,že je to v pořádku.Neodbornost, nedůvěryhodnost.Jednání ,které by u lékárny člověk nečekal.

Reakce obchodu Lékárna BONA

Ve Vámi popisovaném případě došlo k mírnému natržení vnějšího kartonového obalu v rozsahu cca 2-3 cm, přičemž vnitřní obal zůstal hermeticky uzavřen a obsah (sypká směs na perník) naprosto nedotčen. Na danou skutečnost jste byla slečnou farmaceutickou asistentkou upozorněna a byly Vám nabídnuty různé varianty řešení, samozřejmě včetně možnosti zboží nezakoupit. Jakýkoliv nátlak kategoricky odmítám a zároveň bych Vás chtěl upozornit, že hodnocení úrovně farmaceutické odbornosti na základě nespokojenosti při vyzvedávání sypké směsi do perníku a krupicové kaše a drogerie (suchý šampon na vlasy) ja absolutně zcestné a nelogické. Samozřejmě se nebráníme kritice, jestliže je však konstruktivní a pomůže nám tak zlepšit kvalitu našich služeb. Mgr. Jiří Vojtíšek

• nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 10 měsíci

vstřícnost a ochota

rychlé a perfektní vyřízení

• nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 1 rokem

Opět rychlý a bezproblémový nákup.

• nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 1 rokem

Absolutně žádná komunikace, dodnes nebylo odesláno zboží objednné před více než 14 dny, které bylo skladem.

Reakce obchodu Lékárna BONA

Dobrý den, u objednávky jste uvedli formu platby předem na účet. Zboží odesíláme ihned po obdržení platby na náš účet. Platba ovšem bohužel doposud nedorazila.
    Domnívám se, že jsme spolu dnes (29.12.) hovořili telefonicky a dospěli jsme k tomu, že platbu předem jste uvedli omylem. Dohodli jsme se na změně platby na dobírku s tím, že zboží Vám zašleme v úterý 2.1.18, tedy hned první pracovní den nového roku. Přejeme pěkný den!

vše rychle a v pořádku.

• nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 1 rokem

• Rychlý, spolehlivý obchod, velký výběr zboží
  • nakoupil v obchodě Lékárna BONA před 1 rokem

Ochota a mimořádně vstřícný přístup, nízké ceny, široký výběr. Mají i zboží, které jsem jinde nesehnala. Rádi a dobře pomůžou při výběru zboží.

• Spokojen s výběrem produktů
    • žádná