• Ochotná a příjemná obsluha - prikladný přístup k zákazníkovi

Dobrý den Pavle,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Krásný den Vám přeje Lee Design.

• Koupily jsme u vás kamínky swarovski a byly o něco levnější než jinde.
    • A tajy skoro žádné poštovné.

Určitě můžeme doporučit váš obchod.
    Nebyla dlouhá dodací doba.

Dobrý den Růžo,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Krásný den Vám přeje Lee Design.

• kvalitní sortiment za rozumné ceny, rychlá doprava, výborná komunikace

úžasný obchůdek, který je škoda nenavštívit

Dobrý den Jířo,

• široká nabídka
    • příznivé ceny zboží i dopravy

výborná komunikace
    ochota vyjít vstříc

Reakce obchodu Lee Design

Pokud je to v našich silách a je to jenom trochu možné, tak rádi vyjdeme vstříc.
    Krásný den Vám přeje Lee Design.

Velmi příjemná komunikace s prodávající.... Děkuji.

Krásný den Vám přeje Lee Design.

• Přehlednost - nabídka produktů, ktere se k vybranému zboží hodí.
    • Bohužel jsem o tomto obchodu nikdy neslyšela.
    • Výběr dodání - jediná společnost, která jde zvolit, nevolá předem, že přijede.

Nakupovat přes tento portál byla radost. Jsem velmi spokojena s krátkou dobou mezi objednáním a dodáním. Vše je na skladě.

Dobrý den Vendo,
    Na trhu jsme cca od května 2013, jsme menší firma a uspět v konkurenci s již zavedenými velkými firmami není vůbec lehké. Tento týden jsme přidali další dvě možnosti dopravy, a to Balík do ruky a Balík na poštu. Je to sice dražší, ale součástí dodání zásilky je právě i komunikace přepravce se zákazníkem.

• výborné ceny
    • velký výběr

Objednala jsem náušnice jako dárek, cena byla nesrovnatelně lepší než u konkurence, náušnice opravdu moc krásné a doručili mi je hned druhý den od objednávky.

Dobrý den Katerino,

• flexibilita

hledala jsem bižuterii s krystaly Swarovski a našla dostatečný sortiment zboží. Komunikace je rychlá a bezproblémová.

Dobrý den Gabrielo,
    Krásný den Vám přeje Lee Design.

Velká spokojenost. Rychlé dodání, skvělé jednání. Doporučuji.

Dobrý den Václave,

• Velký výběr zboží
    • Nevím o nich

Doporucuji

Dobrý den paní Dušková,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila. 70% sice není to, o co se snažíme (chceme být 100%), ale uvedla jste, že o žádných záporech nevíte a doporučujete nás, tak věříme a jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojena. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Krásný den Vám přeje Lee Design.

• + výborná komunikace s obchodem
    • + rychlá dodací lhůta
    • + krásné výrobky
    • - žádné

Dobrý den Peťko,
    Krásný den Vám přeje Lee Design.

• přes internet si mohu v klidu zboží prohlédnout, mohu se případně domluvit telefonicky o úpravách (alespoň tak mi to bylo sděleno)

Reakce obchodu Lee Design

děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Vzhledem k tomu, že si veškeré šperky vyrábíme sami (nenakupujeme je od jiných výrobců) je skutečně možné domluvit se na různých úpravách - např. jiná barva krystalu, délka náramku apod. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Krásný den Vám přeje Lee Design.

• široká nabídka kvalitního zboží za příznivé ceny.
    • žádné jsem neobjebila

široká nabídka, popis zboží, příznivé ceny, dobrá komunikace.

Krásný den Vám přeje Lee Design.

• přehledné www stránky, dobrá cena

• Levne, hezky zpracovane detaily

Dobrý den Patricie,

• - přehlednot
    • - široká nabídka
    • - levné oproti jiným obchodům
    • - rychlost dodání (do 24 hodin)
    • - krásné balení
    • - žádné

Reakce obchodu Lee Design

děkujeme Vám za Vaši podrobnou recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna. Co se týče rychlosti dodání, tak se snažíme objednávky vyřizovat co nejrychleji to jde, ale dodání do 24 hodin není až tak časté - objednávky zpravidla odesíláme 2 až 3 den po provedení objednávky.
    Krásný den Vám přeje Lee Design.

• krásně zboží za dobré ceny

• Originální a krásné zboží

Výborně fungující obchod a přehledné stránky. Zboží dodáno přesně podle dohody o osobním předání.

Krásný den Vám přeje Lee Design.

• Siroky sortiment vcetne vlastnich vyrobku

Vyborne webove stranky
    Siroky vyber
    Perfektni komunikace s majiteli
    Obchod doporucuji

• -kvalita za dobrou cenu
    • -rychlost dodání
    • -dobrá komunikace
    • -o žádných nevím

Nákup v obchodě jednoznačně doporučuji.