• nakoupil v obchodě Lee Design před 8 měsíci

• velký výběr
    • krásně zabalené zboží

vřele doporučuji

• nakoupil v obchodě Lee Design před 8 měsíci

Platba sice proběhla přes platební bránu a byla hned potvrzena, ale zboží mělo být odesláno až za dva dny. Nakonec bylo odesláno za 3. A vznikl poněkud zmatek, když se mi hned po odeslání objednávky objevilo zaplacení přes platební bránu a po zaplacení mi ještě přišel e-mail rovnou z obchodu, že mám zaplatit na úplně jiný účet. Poslala jsem dotaz na obchod a i když byla neděle, tak mi asi za 2 hodiny odpověděli. Jinak bylo všechno v pořádku. Šperky jsou moc hezké, byly pěkně zabalené v krabičce. Poštovné je levné.

• nakoupil v obchodě Lee Design před 9 měsíci

Bola som veľmi spokojná, všetko v poriadku.

Dobrý den Aniko,
    děkujeme Vám za recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• nakoupil v obchodě Lee Design před 10 měsíci

Dobrý přístup obchodu

Dobrý den Magdaleno,
    dodatečně Vám děkujeme za recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Krasne zabaleno
    • Rychle dodaní

Určitě objednam znova

Dobrý den Hanko,

• nakoupil v obchodě Lee Design před 1 rokem

Rychlé dodání, vše bez problémů.

• nakoupil v obchodě Lee Design před 1 rokem

Velký výběr šperků za příznivé ceny

• nakoupil v obchodě Lee Design před 1 rokem

Bezproblémová komunikace, zboží v pořádku a včas.

Dobrý den Michale,
    dodatečně Vám děkujeme za recenzi, která nás velice potěšila. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a že jdeme tou správnou cestou. Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• nakoupil v obchodě Lee Design před 2 lety

• velice ochotné a vstřícné jednání

Snaha vyjít vstříc zákazníkovi
    Krásné šperky
    Dobré ceny

Dobrý den Pavlíno,
    dodatečně Vám děkujeme za recenzi, která nás velice potěšila. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a že jdeme tou správnou cestou. Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• nakoupil v obchodě Lee Design před 1 rokem

Obchod reeagoval na objednávku okamžitě a objednávku vyřídil velmi rychle. Šperk byl doručen v dárkové krabičce.

Dobrý den Vlado,

• Dobrá komunikace. Zboží trochu odlišné od prezentace/barva/
    • Zboží trochu odlišné od prezentace/barva/

Reakce obchodu Lee Design

dodatečně Vám děkujeme za recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás v podstatě spokojen. Co se týče barvy, tak velmi záleží na typu a kalibraci monitoru, na což u každého produktu upozorňujeme. Pokud byste se na stejný produkt podíval např. na 5 monitorech, tak barva bude na většině z nich trochu odlišná (na některém více, na některém méně). Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• nakoupil v obchodě Lee Design před 1 rokem

• kvalita za rozumnou cenu, každý si vybere, i ten náročný
    • paní velmi ochotná, vyhověla mé prosbičce o zkrácení řetízku
    • zboží došlo v hezkých krabičkách a pěkně zabalené
    • o žádné nevím

Dobrý den Jitko,

Velice hezké zboží i pro děti. Dcera nadšená.
    I já jsem si vybrala. Paní moc milá a ochotná. Určitě doporučuji.

• nakoupil v obchodě Lee Design před 1 rokem

Kvalitní zboží, perfektní jednání rychlé doručení

Dobrý den Simi,

• přehlednost,
    • velký výběr
    • bezproblémový nákup a dodání

Dobrý den Jano,

• nakoupil v obchodě Lee Design před 2 lety

• kvalita a ochota paní majitelky :-)
    • žádné

perfektní,doporučuji, spokojenost

Dobrý den Jano,
    děkujeme Vám za recenzi, která nás velice potěšila a zahřála u srdíčka. Jsme opravdu rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena (doufáme, že i gravírování dopadlo na jedničku), a že jdeme tou správnou cestou.

Všem doporucuji

Dobrý den Petře,

• nakoupil v obchodě Lee Design před 2 lety

• Tak ochotnou paní jsem opravdu nezažila. Pomůže vybrat s ochotou a odeslání bylo do druhého dne.
    • Slanina není žádná.

Super obchod. Hrozné milá paní, zavolá, pomůže vybrat zboží a pokud to není ono, co jsem potřebovala s velkou ochotou vymění.

Dobrý den Marcelo,
    dodatečně Vám děkujeme za krásnou recenzi, která nás velice potěšila a zahřála u srdíčka. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a že jdeme tou správnou cestou. Kvalita komunikace s našimi zákazníky je pro nás jednou z priorit a pokud je to v našich silách, tak rádi každému pomůžeme, vždyť od toho tu jsme.

• nakoupil v obchodě Lee Design před 2 lety

• Dobrá nabídka a rychlost dodání

Reakce obchodu Lee Design

dodatečně Vám děkujeme za krásnou recenzi, která nás velice potěšila. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a že jdeme tou správnou cestou. Děkujeme i za 4 hvězdičky u přehlednosti obchodu - zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.