• široká nabídka kvalitního zboží za příznivé ceny.

Dobrý den Ljubo,
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• hezký přístup k zákazníkovi
    • možnost výběru zboží doma

zboží jsem si mohla vybrat v klidu doma na internetu
    setkala jsem se s velkou ochotou a pomocí při objednání zboží
    doporučuji ráda tento obchod, určitě někdy v budoucnu znovu nějaké zboží objednám (třeba jako dárek pro členy rodiny)

Dobrý den Jano,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás opravdu velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena.
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás jednou z hlavních priorit a pokud je to v našich silách, tak vždy rádi pomůžeme nebo poradíme.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Rychlé, spolehlivé vyřízení a hlavně jako jedna z mála firem zasílá zboží krásně zabalené v krabičkách. Velká spokojenost!!!

Vřele doporučuji všem!!!

Reakce obchodu Lee Design

děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byl/a s nákupem u nás spokojen/a.
    Balení šperků do krabiček je pro nás samozřejmostí a nedovedeme si ani představit, že bychom šperky zasílali nějak jinak. O to více nás překvapuje, že je v recenzích balení šperků do krabiček velmi často zmiňováno jako velké plus.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Oslovila mě nabídka dětské bižuterie, prostě jsem si vybral..
    • Koupil jsem dětský prstýnek, je pěkný, pěkná krabička, ale pro 3,5 letou holčičku veliký, zmátla mě informace, že má nastavitelnou velikost, ale nejmenší průměr má limit, pod který se nemá smysl pokoušet dostat

Obchod se mi líbí, co si člověk objedná má za pár dnů doma :) možná by jsem vylepšil popis produktů, aspoň některých...

Reakce obchodu Lee Design

děkujeme Vám za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás více méně spokojen.
    Mrzí nás, že je prstýnek malé slečně velký a určitě to budeme s Vámi řešit. Doporučený věk pro prstýnek je 3+, ale vždy ještě záleží také na tom, jak je malá slečna velká a jak velké má prstíky - mezi dětmi jsou mnohdy velké rozdíly.
    Děkujeme za podnět k vylepšení popisu některých produktů a určitě se nad tím zamyslíme. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

Krásné a kvalitní náušničky za velmi příznivou cenu!

Dobrý den Jano,

• Rychlost, spolehlivost

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• šperky jsou kvalitní a moc pěkný,stoprocentně hezký dárek :)

vhodný dárek pro maminku, babičku, dceru, kamarádku či kolegyni :)

Dobrý den Martino,
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Velký výběr šperků, i pro děti

Rychlé dodání, jsem spokojená

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Krásné šperky pro každou příležitost
    • Žádné

Mohu jen doporučit

Dobrý den Martino,
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• velký výběr, příznivé ceny

Hezké zboží, příznivé ceny a rychlé dodání

Dobrý den Věro,
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Rýchlosť dodania objednaného tovaru.
    • Vkusne zabalený tovar.
    • Žiadne zápory a nevýhody.

Odporúčam.

Dobrý den Moniko,
    zdravíme na Slovensko a děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Přehledný e-shop, velký výběr zboží, dobrá a příjemná komunikace

Dobrý den Hano,
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Cena a výběr i rychlost,ale to by mohlo být rchlejší....

Jo je to fajn obchod....

Dobrý den Iveto,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás upřímně řečeno velmi nepotěšila (30% je opravdu málo), ale podle textového hodnocení to vypadá, že jste byla s nákupem u nás přeci jen snad spokojena.
    U zboží, které jste si objednávala, je potřeba vždy raději počítat s maximální lhůtou pro vyřízení objednávky uvedenou v Dodacích podmínkách (10 pracovních dnů). Předmětné zboží většinou objednáváme u dodavatele (Rakousko), a proto ta delší dodací lhůta. Pokud máme zboží na našem vlastním skladu, což je ale spíše výjimkou, než pravidlem (velké množství barev a velikostí), tak objednávky vyřizujeme rychleji. U objednávky, která byla předmětem Vaší recenze, byla objednávka vyřízena 7 pracovní den po obdržení objednávky (objednávka přijata 14.12. večer a odeslána 23.12.), ale svoji roli bohužel sehrály také vánoční svátky.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Rozjodně můžu jen doporučit. Náušnočky jsou krásné a dokonce jsem ji je mohla vyzvednout na poslesní chvíli v neděli. Mooooc děkuji :-)

Skvělý obchod

Dobrý den Zuzano,
    nemáte zač, rádo se stalo - pokud je to jenom trochu možné, tak rádi uděláme i nemožné. My Vám děkujeme za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.

• přehlednost
    • výborná komunikace
    • krásné zboží
    • přijatelné ceny

má všechny výhody,jež jsem už zmínila
    mám zatím tu nejlepší zkušenost
    obchod určitě doporučuji
    byla jsem maximálně spokojena i překvapena balením

Dobrý den Lubico,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Opravdu velké díky za vše, co jste napsala - je to přesně to, o co se snažíme, co je naší prioritou a jsme rádi, že se nám to snad daří (i když ta rychlost někdy bývá naším nepřítelem). Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.

• Nemá chybu. Děkuji

Dobrý den Martine,
    nemáte zač, děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Komunikace se zákazníkem,nabídka změny designu šperků atd.

Perfektní komunikace,služby a jednání se zákazníkem.

Dobrý den Vladimíro,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Ještě jednou velké díky za Váš telefonát - moc nás to potěšilo. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.

• ok ok ok

Dobrý den Antoníne,
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Krásné zboží, rychlost dodání, skvělá komunikace, nádherné balení šperků.

Všem mohu doporučit. Opravdu nádherné věci za výborné ceny, balené v nádherných krabičkách a ještě krásnějším papírovém obalu. Moc děkuji a už jsem stihla nakoupit znovu, protože je opravdu zboží moc nádherné. Pevně doufám, že vydrží a kamínky nevypadnou.

Dobrý den Evo,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Těší nás pochvala balení šperků, protože to bereme jako samozřejmost, ale asi ne vždy tomu tak je. A nebojte, pokud nebudete "házet šperky na dlažbu" (nadsázka), tak krystaly nevypadnou. Jinak jsme přímými výrobci, takže kdyby cokoli, tak nás neváhejte kontaktovat. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.

• Velká nabídka zboží
    • Dobré ceny