• Velký výběr
    • Žádné

Přehledný a rychlá dostupnost zboží

Reakce obchodu Lee Design

děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

Bezva, pani vam na prani vyrobi sperky v jakekoliv barve a tvaru podle prani.

Dobrý den Aljen,
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

našla jsem zde přesně to co jsem potřebovala, určitě se na budu občas dívat na stránky obchodu je zde pěkné zboží

Dobrý den Mileno,
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• přehlednost a bohatá nabídka
    • nemá žádné

jsem velmi spokojena s nabídkou ,s cenami a všem
    vřele doporučuji

Dobrý den Michaelo,

• Žádné

Dobrý den Péťo,
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

krásné náušnice, rychlé dodání, vše super. Děkuji

Dobrý den Renato,

• přehlednost
    • komunikace s obchodem
    • výběr
    • kvalitní zboží
    • krásně zabalené zboží v rozkošných fialových krabičkách s mašlí ve fialovém sáčku
    • velká slabina je hlavně velký výběr zboží,které kdybych se nebrzdila,pokoupím všechno ;)

Určitě doporučuji všem,kteří chtějí opravdu kvalitní a čisté zboží za příznivou cenu v kvalitním balení..neváhejte,já se budu rozhodně vracet..

Dobrý den Dar,
    děkujeme Vám za Vaši krásnou a rozsáhlou recenzi, která nás velice potěšila a zahřála na srdíčku a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Každá taková recenze je pro nás signálem, že jdeme tou správnou cestou a to nás těší, protože to, co děláme, máme moc rádi. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.

• Kvalitní zboží
    • Dodací lhůta

Kvalitní zboží a doporučuji obchod ostatním nakupujícím.

Dobrý den Romane,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byl s kvalitou našeho zboží spokojen.
    Současně se Vám tímto ještě jednou velice omlouváme za delší dodací lhůtu. Bohužel se zcela výjimečně sešlo několik faktorů, které zapříčinily delší dodací lhůtu, která určitě není naším standardem (podle dodacích podmínek mámě dodací lhůtu do 5 pracovních dnů).
    Věříme, že zůstanete naším klientem a budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.

Naprostá spokojenost

Dobrý den Ivano,

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Krásné zboží za velmi příznivé ceny.
    • Zatím o žádných nevím.

Objednávala jsem zde poprvé.Zatím jsem spokojená.Náušnice i prstýnek jsou opravdu nádherné.Určitě si zde opět brzy něco objednám.

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na shledanou - Lee Design

• Nízké ceny, levná doprava, rychlé odeslání zboží.

Určitě doporučuji !

Reakce obchodu Lee Design

děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Přejeme Vám krásný den - Lee Design

• Vše dokonalé ,jednání,dodací lhůty.

Skvělý doporučuji.

Dobrý den Wendy,
    Přejeme Vám krásný den - Lee Design

Komunikace příjemná, obchod velmi rychlý. Levné kousky, krásné. Jsem spokojena na 100%. A jsem ráda, že jsem náhodou při hledání konkrétních naušnic přišla na tento obchod, můj nákup zde zajísté není naposledy. ! :)

Dobrý den Simono,
    Přejeme Vám krásný den - Lee Design

• Perfektní, rychlý, krásné zboží!

• Kvalita

Konecne kvalitni shamballa kde nevypadavaji kamínky

Dobrý den Fabi,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Velice nás potěšilo ocenění kvality shamballa náramků - náramky i náhrdelníky si vyrábíme sami a kvalita provedení je u nás na prvním místě. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Přejeme Vám krásný den - Lee Design

• Rychlost,krasna krabicka ke kazdym nausnicim,moc hezke zbozi

Dobrý den Dari,
    Přejeme Vám krásný den - Lee Design

• - široká nabídka zboží, které nelze zakoupit v kamenných obchodech,
    • - rychlost od nákupu zboží přes komunikaci s obchodem až do osobního odběru objednaného zboží
    • - líbí se mi logo Vašeho obchodu
    • - velmi příznivé cenové relace

- Vybrala jsem Váš obchod, poněvadž nabízí velmi široký sortiment zboží.
    - Zkušenosti s obchodem hodnotím jako velmi dobré. Před objednávkou jsem učinila dotaz k vybranému zboží. Vešla jsem do komunikace s pí Libuší Pixovou a díky její ochotě a vstřícnosti jsem následně zboží objednala. Samotný proces objednávka - osobní odběr byl rychlý, bezchybný a perfektní.
    - Váš obchod určitě doporučuji i ostatním nakupujícím.
    - Široká nabídka zboží, příznivé ceny, poskytnutí precizních služeb zástupcem Vašeho
    obchodu pí Libuší Pixovou.

Dobrý den Apoléno,
    dodatečně Vám děkujeme za Vaši rozsáhlou a krásnou recenzi, která nás velice, velice, velice potěšila a zahřála u srdíčka. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a i nadále budeme dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Přejeme Vám krásný den - Lee Design

• dobré ceny, kvalita zboží, rýchlosť vybavenia objednávky, dobrá komunikácia
    • nevím

Tento obchod ostatných vrele doporučujem, je spoľahlivý a s nákupom som bola veľmi spokojná. Navyše objednané náušnice dorazili v krásnom darčekovom balení.

Dobrý den Maťa,
    Krásný den Vám přeje Lee Design.

doporucuji

Reakce obchodu Lee Design

děkujeme Vám za Vaši recenzi, která nás velice potěšila a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali i do budoucna.
    Krásný den Vám přeje Lee Design.