Výborná komunikace

Vše ok

nízké ceny ,velký výběr zboží

• Dlouhá dodací lhůta

Dobrý den

objednávku jste učinil 1. 3. 2024 15:25:47 v pátek a byla odeslána 5.3. tj za 2 pracovní dny - to je podle nás standardní doba na odeslání zásilky a takto to také deklarujeme v košíku. Zde je track and trace Vašeho balíčku:

• Přehledný e-shop
    • Podrobné informace o produktech
    • Na stránce produktu není kombinovatelné příslušenství

• Bezproblémové doručení

Obchod neinformuje o stavu objednávky. Zboží, které měli skladem, tak po objednání a zaplacení zboží okamžitou úhradou mi 4 dny nepřišlo žádné info o zaplacení atd. Po mé urgenci mi přišlo pouze, že se zboží předává přepravci. Tomu přepravci se to předávalo další 3 dny, než mi od zásilkovny přišel Email, že zboží převzali do přepravy.

Dobrý den

objednávku jste učinil 24. 2. 2024 19:28:49, přijali jsme ji k vyřízení 25.2. a byla odeslána 28.2 tj. za 3 pracovní dny, pak putovala zásilkovnou a byla k vyzvednutí od 4.3.

Ve zkratce jsme ji odeslali za 3 pracovní dny, jak deklarujeme v košíku a pak putovala zásilkovnou 3 prac dny. tj celkem 5 pracovních dnů, o víkendu nikdo nepracuje a bohužel ani zásilkovna (zde je výhoda jiného přepravce, který zásilky chystá i o víkendu)

Přikládám track and trace, kde je pohyb Vaši objednávky patrný:

Děkujeme za Váš nákup, věříme, že zakoupené zboží bylo dodáno v pořádku a v odpovídající kvalitě :-)

Rychlý obchod

Zboží bylo doručeno s jinými montážními rozměry.

Dobrý den

nikde neevidujeme reklamaci ani žádost o výměnu zboží - pokud máte se zbožím problém, tak jej můžete jednoduše vrátit do 14 dnů nebo si založit reklamaci na www.ledveci.cz/reklamace, mrkneme na to :-)

• V danou chvíli nejlepší cena.
    • NIC

nákup rychle vyřešen, vše bez problémů

Objednával jsem díly na FVE, které byly skladem. Rozhodla mírně lepší cena než u konkurence. Po týdnu nedorazila ani informace o termínu dodání, natož objednané a zaplacené zboží. Firma se chová a komunikuje jako vedlejšák jednoho člověka, pravděpodobně sklad vůbec nemá a teprve shání u dodavatelů.

• Rychlé dodání, komunikace ok. No problem :-)

• Obchod zboží doposud nedodal, přesto že uváděl, že je skladem.

Dobrý den

objednávku jste učinil ve čtvrtek 20. 2. 2024 22:31:03, objednávku jsme přijali v pátek a v pondělí ji odeslali - dnes je na výdejním místě. Objednávku jsme odeslali druhý pracovní den od přijetí objednávky. Negativní recenze není oprávněná, jelikož jsme objednávku vyřídili ve stanoveném termínu uvedený v košíku tj. do 3 prac. dnů. zde je track and trace k objednávce:

• Dobrá cena a pěkný výběr.

• Podávají lživé informace o stavu objednávek

Bohužel zboží, které bylo na e-shopu skladem, dokázali připravit pro dopravce až za 5 dní od objednání. Po 3. dni od objednání bez jakékoli informace o stavu objednávky, jsem se sám této informace musel domáhat. Uspokojivě mi bylo jednoduše řečeno, co jsem chtěl slyšet: “Dnes zboží obdržel dopravce, zítra je u vás.” Druhy den žádné informace od spolehlivého dopravce. Musel jsem se informovat znovu a úplně stejná odpověď: “Dnes zboží obdržel dopravce, zítra je u vás.” Po mém odporu mi bylo mile řečeno, abych si nestěžoval. Bohužel až další den bylo předáno dopravci, který okamžitě předal informaci o převzetí zásilky od dodavatele. Určitě se nevrátím.

Dobrý den

objednávku jste učinil 19. 2. 2024 17:01:59, přijali jsme ji 20.2. k vyřízení - po 17:00 máme zavřeno. Objednávka byla expedována 23. 02. 2024 07:41:21 tj. za 2 pracovní dny od přijetí a je na cestě k Vám. Viz track and trace - o víkendu nepracuje nikdo, ani zásilkovna, proto se doručení překlopilo přes víkend:

V košíku máme napsáno, že balíčky expedujeme do 3 prac. dnů a to jsme splnili. Nebyl důvod Vás kontaktovat a ani naopak volat k nám opakovaně jak to vypadá, jelikož jsou objednávky do fronty a vyřizujeme je postupně a kdo dříve objedná, toho dříve odešleme. Pokud máme větší množství objednávek, tak to trvá až 3 prac. dny, proto to máme takto uvedeno v košíku.

Objednávku jsme vyřídili ve slíbené lhůtě, za nás vše v pořádku, pokud chcete nějaké zboží hned tak možná zkuste zauvažovat, do eshopu prvně zavolat a zkusit se domluvit na rychlejší expedici, než pak dávat celkem neopodstatněné negativní recenze.

Běžně přes zásilkovnu

Cena, rychlost, nemám co vytknout.

vše bylo supr

spokojenost