• Strašně dlouhá dodací lhůta, po více než měsíci zboží stále nemám.

Reakce obchodu LEDvěci.cz

Dobrý den

objednal jste si neskladové zboží na objednávku
    U kterého je napsané:
    Jedná se o zboží na objednávku.
    Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.
    DOBA DODÁNÍ JE POUZE ORIENTAČNÍ, DOPORUČUJEME SE PŘED OBJEDNÁNÍM PŘEDEM ZEPTAT NA PŘESNĚJŠÍ DATUM NASKLADNĚNÍ.

Po objednávce jste byl informován, že dodání bude cca 2-3 týdny a ano, máte pravdu - dlouhá dodací doba, protože zboží nemáme skladem. Objednáváme jej od výrobce na zakázku speciálně do objednávek ze zahraničí nebo od výrobce.

Vaše objednávka by se měla naskladnit koncem tohoto týdne, poté bude hned odeslána.

• TROCHU LEPŠÍ CENA
    • ASI NEDOSTATEČNÝ OBAL, ZBOŽÍ BYLO ASI PÁDEM MÍRNĚ POŠKOZENÉ, ALE FUNKČNÍ...
    • TROCHU DELŠÍ DOBA DODÁNÍ ...

• Dlouha dodaci lhuta
    • Dodane zbozi neodpovida objednavce

4.9. jsem objednal 2x10ks + 3x1 ks žárovek, eshop potvrdil ze zboží bude predano dopravci do druhého dne. 7.9, po mé urgenci, zjišťovali kde se zboží nalézá, 8.9 me informovali že zboží bylo předáno České poště (místo zásilkovny). Slíbili že zboží předají Zásilkovně 11.9., nakonec se tak stalo o den později.
    13.9. jsem zboží vyzvedl a zjistil že na místo 23ks žárovek, jsem obdržel kusů 5 (místo 2x10ks poslali pouze 2x1ks).

Abych byl fer, 14.9. mi přišel reklamační formulář, ale při představě podobného přístupu k možné reklamaci, jako předvedli s objednávkou, peníze/zboží raději oželím a objednám jinde.

Reakce obchodu LEDvěci.cz

Dobrý den

bohužel to pokazil skladník a jak dostal za úkol po sobě opravit zakázku, tak ji místo opravy ještě více domotal. Za chybu skladníka se omlouváme, již byly vyvozeny patřičné důsledky pro předcházení těmto problémům.