• dobré ceny a sortiment
    • Nevím

S nákupem na tomto eshopu jsem byl velmi spokojen, příjemná a vstřícná komunikace, termíny dodání přesně dodrženy dle předchzí dohody. Mohu velmi doporučit.

Tým LedMat.

• Super komunikace, dodání včas, vlastní iniciativa ze strany prodejců, aby bylo zboží doručeno do Vánoc

doporučuji!

Tým LedMat.

• Dobrá komunikace, on-line dotazy rychle zodpovězeny dokonce i v neděli
    • Zboží skladem ve skutečnosti nemusí být skladem

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, světlo, které jste si objednala nebylo skladem, už v době kdy jste si ho objednávala, zato bylo v akci, za nepříjemnost se omlouváme, bohužel akciové věci se rychle vyprodají.

• Perfektní spolupráce

Výborný

Dobrá cena

Tým LedMat.

• Velmi dobrá komunikace, výběr, dodání vše OK.
    • Není nic

Nadstandardní

Tým LedMat.

Zboží bylo uváděno jako dostupné, ale opak byl pravdou. Navíc jsem ani o zpoždění dodávky nebyl informován. Musel jsem volat sám.

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, je nám líto nepříjemnosti, která vznikla, ale v době objednávání bylo zboží skladem bohužel dokud jsme od Vás obdrželi platbu se zboží vyprodalo na skladě a na naskladnění potřebujeme 6 až 10 dní. Skladové informace se aktualizují každých 24 hodin. Ještě jednou nám je líto, že dodání zboží bude déle trvat, bohužel některé věci neovlivníme ani my.

• příznivé ceny
    • přehlednost obchodu
    • vstřícnost obchodu při změně objednaného zboží
    • poněkud delší dodací lhůta

Reakce obchodu LedMat.cz

Děkujeme za Vámi uvedenou reakci. Momentální doba dodání diky předvánoční horečce je o dva dny delší nez běžně. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na další objednávky.