• Uváděli skladem 12 ks tak i přes podstatně vyšší cenu než byla u konkurence jsem objednal. Bohužel následně řekli že skladem nemají tak jsem objednal jinde za podstatně nižší cenu. Nemám problém zaplatit více když má obchodník skladem a dodá rychle ale v tomto případě je to matení zákazníka.

Zboží nebylo dodáno v termínu takže pro mne nepoužitelné

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, nemůžu s Vámi souhlasit, uváděli jsme skladem méně kusů jako 12. Následně Vám bylo přislíbené doručení do 4 pracovních dnů. Omlouváme se jestli Vás to až tolik rozzlobilo. Z naší strany proběhlo všechno korektně, měli jsme skladem méně jak 12 kusů, byli jste informován o datu doručení, následně jste objednávku stornovali a my ji obratem stornovali, dneska jste už mohli svítidla dávno mít :). S pozdravem, Tým LedMat.

• velký sortiment, rychlá komunikace
    • u některého zboží není dostatečný popis

Doporučuji všem, kteří mají fantazii, šikovné ruce a peníze.

Reakce obchodu LedMat.cz

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení, na popiscích stále pracujeme :)
    Tým LedMat.

• velmi výhodná cena zboží
    • nevím

byla jsem spokojena, nemám víc co dodat

• Široky sortiment. Serione jednanie, rychla dodacia lehota
    • Nemá

velký výběr

Tým LedMat.

• Rychlý servis za skvělou cenu, která odpovídá i s kvalitou dodaného zboží.
    • Nemám co podotknout.

Profesionalitu a vstřícnost tento obchod nabízí, a toho si velmi cením. Vrele doporučuji. víc takovych obchodu!

Tým LedMat.

• Místo tmavě hnědé lampičky jsem obdržel černou, byly v nabídce nějaké zmatky s objednacími čísly.

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, ano máte pravdu v eshopu jsme měli náhodou posunutou řadu čísel při těchhle lampách o jednu navíc, takže barvy neseděli, na základě Vaší recenze jsme udělali opravu a už je to správně. Jestli chcete lampu vyměnit za správnou prosím napište nám na [email protected] a my Vám ji vyměníme.
    S pozdravem Tým LedMat.

Obchod proběhl v pořádku, určitě nákup doporučuji. Zboží dorazilo rychle, v pořádku a dokonce se mnou i jeden z prodávajících komunikoval a nákup zboží mi doladil podle potřeb.

Tým LedMat.

• Skvělý a vstřícný přístup , rychlé doručení svitidla, kvalitní a přehledný výběr.

Vřele doporučuji k nákupu !
    Nebudu váhat při dalším nákupu si Vás vyberu.
    Díky!

Tým LedMat.

• Solidnost, rychlost dodávky a dobrá cena
    • -

Jeden z mála obchodů, kterým se dá věřit

Tým LedMat.

12.4.2017 jsem si objednala světla, zaplatila a stále čekám, kdy dorazí...takže asi tak.

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, svítidla nebyla skladem když jste je objednávala o čem jste byla informována mailem měli jste možnost objednávku stornovat je nám líto, že jste nespokojena, Vaše svítidla Vám budeme posílat v Pondělí 24.4.2017, za toto zdržení se znova omlouváme.

• Rychlost - spolehlivost

OK

Perfektni

• přehledné
    • zatím žádné

dobrý

Tým LedMat.

• super komunikace, rychlé dodání, skvělé ceny

super komunikace, rychlé dodání, skvělé ceny - dostala jsem i slevový kupón na příští nákup.

Tým LedMat.

• 02.02. jsem objednal z nabídky ("doručení do dvou dnů"). 03.02. jsem dostal mail :" balím Vaši zásilku a neprodleně odesílám". Je 14.02. a "bohužel... nic".

Volil jsem proto, že byť požadovaná svítidla jsou v mnoha konkurenčních nabídkách časová tíseň mě donutila volit tento obchod, který sliboval rychlé (proti konkurenci značně rychlejší) vyřízení a dodání.
    Vlastní zkušenost viz. "Hlavní slabiny"
    Pokud je někdo v časové tísni, tak nedoporučuji (byť nepochybuji, že zakázka bude vyřízena). Termín dodání je "ve hvězdách".

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, omlouváme se za vzniklou situaci, ale při ověřování skladových zásob, jsme zjistili, že jedno svítidlo chybí a není skladem ( bylo to viditelné i při objednáni, že skladem jsou 4 ne 5 svítidel ) naskladněno bude 15.2, jak jsme Vás i telefonicky minulý týden informovali, termín dodání bude za 2 dny od expedice, tzv, začátkem dalšího týdne. Ještě jednou se omlouváme.

• Přehled
    • Sortiment
    • Vzhledem k tomu, ze zboží bylo skladem, čekal bych dřívější doručení než za 12 dní

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení, které vzniklo, ale nastal problém komunikace mezi administrátorem eshopu a skladu a tím pádem vznikla časová mezera.
    Tým LedMat.

Když pominu informaci že v pondělí měli údajně zboží balit a odesílat, jenže ve skutečnosti bylo odesláno až po urgenci ve čtvtrtek či pátek, tak zásadní problém byl ve způsobu dorpravy.
    Balík měl být na poštu, i na faktuře je to uvedeno, jenže z ničeho nic přišel do místa trvalého bydliště jako balík do ruky. Což pro mě byla podstatná komplikace.
    Takže nemohu doporučit.

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, omlouváme se za pochybení. Chyba nastala u nás z důvodu velkého počtu objednávek. Bohužel se stane, že při této situaci se objednávka v procesu expedice někdy opozdí. Omlouvám se ještě jednou.
    Tým LedMat.

• Dobra komunikace, dostal jsem dobry popis zbozi i mimo to, co je uvedeno na internetu.

Nejvetsi problem byl osobni predani. Domluvil jsem se na urcity den a jel si zbozi vyzvednout. Ovsem na miste nikdo nebyl. Dozvedel jsem se ze pan bude moct az za 3 hodiny, coz je nehoraznost. Takze jsem osobnim vyzvednutil ztratil pulku dne.

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou reakci, je nám líto, že jste musel čekat 3 hodiny na své svítidlo, snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc bohužel, ne vždy je to časově možné, protože expedic je mnoho.Tým LedMat.

Obchod v pořádku ,jen komunikace obchodu menší a doba dodání delší