• zboží nedodáno, obchod objednávku zrušil

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nabízené zboží není dostupné a dozvíte se to až po potvrzení objednávky

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, omlouváme se, že jsme nevyhověli Vaším požadavkům, ale proto jsou některé produkty "Na Dotaz" neboť se může stát, že zboží už není v Europě skladem.
    S pozdravem,
    Tým LedMat.

Zboží bylo telefonicky přislíbeno a po zaslání objednávky byl dán nový nesmyslný termín dodání s tím, že zboží není skladem. Po upozornění na nový termín jsem objednávku zrušila.

Reakce obchodu LedMat.cz

Děkujeme za zpětnou Vazbu na zlepšení stále pracujeme.
    Tým LedMat.

• Uváděli skladem 12 ks tak i přes podstatně vyšší cenu než byla u konkurence jsem objednal. Bohužel následně řekli že skladem nemají tak jsem objednal jinde za podstatně nižší cenu. Nemám problém zaplatit více když má obchodník skladem a dodá rychle ale v tomto případě je to matení zákazníka.

Zboží nebylo dodáno v termínu takže pro mne nepoužitelné

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, nemůžu s Vámi souhlasit, uváděli jsme skladem méně kusů jako 12. Následně Vám bylo přislíbené doručení do 4 pracovních dnů. Omlouváme se jestli Vás to až tolik rozzlobilo. Z naší strany proběhlo všechno korektně, měli jsme skladem méně jak 12 kusů, byli jste informován o datu doručení, následně jste objednávku stornovali a my ji obratem stornovali, dneska jste už mohli svítidla dávno mít :). S pozdravem, Tým LedMat.

12.4.2017 jsem si objednala světla, zaplatila a stále čekám, kdy dorazí...takže asi tak.

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, svítidla nebyla skladem když jste je objednávala o čem jste byla informována mailem měli jste možnost objednávku stornovat je nám líto, že jste nespokojena, Vaše svítidla Vám budeme posílat v Pondělí 24.4.2017, za toto zdržení se znova omlouváme.
    Tým LedMat.

• 02.02. jsem objednal z nabídky ("doručení do dvou dnů"). 03.02. jsem dostal mail :" balím Vaši zásilku a neprodleně odesílám". Je 14.02. a "bohužel... nic".

Volil jsem proto, že byť požadovaná svítidla jsou v mnoha konkurenčních nabídkách časová tíseň mě donutila volit tento obchod, který sliboval rychlé (proti konkurenci značně rychlejší) vyřízení a dodání.
    Vlastní zkušenost viz. "Hlavní slabiny"
    Pokud je někdo v časové tísni, tak nedoporučuji (byť nepochybuji, že zakázka bude vyřízena). Termín dodání je "ve hvězdách".

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, omlouváme se za vzniklou situaci, ale při ověřování skladových zásob, jsme zjistili, že jedno svítidlo chybí a není skladem ( bylo to viditelné i při objednáni, že skladem jsou 4 ne 5 svítidel ) naskladněno bude 15.2, jak jsme Vás i telefonicky minulý týden informovali, termín dodání bude za 2 dny od expedice, tzv, začátkem dalšího týdne. Ještě jednou se omlouváme.
    Tým LedMat.

Když pominu informaci že v pondělí měli údajně zboží balit a odesílat, jenže ve skutečnosti bylo odesláno až po urgenci ve čtvtrtek či pátek, tak zásadní problém byl ve způsobu dorpravy.
    Balík měl být na poštu, i na faktuře je to uvedeno, jenže z ničeho nic přišel do místa trvalého bydliště jako balík do ruky. Což pro mě byla podstatná komplikace.
    Takže nemohu doporučit.

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, omlouváme se za pochybení. Chyba nastala u nás z důvodu velkého počtu objednávek. Bohužel se stane, že při této situaci se objednávka v procesu expedice někdy opozdí. Omlouvám se ještě jednou.
    Tým LedMat.

• Dobrá komunikace, on-line dotazy rychle zodpovězeny dokonce i v neděli
    • Zboží skladem ve skutečnosti nemusí být skladem

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, světlo, které jste si objednala nebylo skladem, už v době kdy jste si ho objednávala, zato bylo v akci, za nepříjemnost se omlouváme, bohužel akciové věci se rychle vyprodají.
    Tým LedMat.

Zboží bylo uváděno jako dostupné, ale opak byl pravdou. Navíc jsem ani o zpoždění dodávky nebyl informován. Musel jsem volat sám.

Reakce obchodu LedMat.cz

Dobrý den, je nám líto nepříjemnosti, která vznikla, ale v době objednávání bylo zboží skladem bohužel dokud jsme od Vás obdrželi platbu se zboží vyprodalo na skladě a na naskladnění potřebujeme 6 až 10 dní. Skladové informace se aktualizují každých 24 hodin. Ještě jednou nám je líto, že dodání zboží bude déle trvat, bohužel některé věci neovlivníme ani my.