• K ničemu to není.

Zasmál jsem se své hlouposti. Opět jsem skočil na špek. Ale jako obchodníci jste fakt dobří.

Dobrý den pane Němečku,

chtěl jste si za pár dnů uzdravit artrózu v kolenou? (Jak jste nám řekl do telefonu.)

Samozřejmě, že jsme Vám ihned volali a zjišťovali příčinu Vaší nespokojenosti.
    Produkt jste chtěl jako dárek. Což jste nám napsal do poznámky a chtěl jste i takové "lepší" balení a kompletní návody a my jsme Vám samozřejmě vyhověli. Jak jste nám řekl, pár dnů jste aplikoval 1x - 2x denně na svá kolena a chtěl jste si uzdravit artrózu??? Promiňte, ale vy jste o něčem takovém slyšel nebo někde četl? Že je to možné za pár dnů?

Jsem rádi, že jste nám nyní po telefonu děkoval, že jsme Vám vysvětlili co a jak funguje a jak máte náš produkt používat. Ale referenci už se Vám upravit nechce. Že v příštím nákupu napíšete do reference, že jste se minule spletl. :D

Přátelé prosím, když si nejste jistí, co a jak používat a nemáte s našimi produkty zkušenosti, zavolejte nám nebo napište svůj dotaz do chatu a my Vám velmi rádi poradíme. Není třeba něco "zkoušet", všechny produkty již používají desetitisíce uživatelů před Vámi a my víme jak je používat, aby Vám správně pomohly. Stačí se jen zeptat.
    Také do každé objednávky přikládáme kompletní návody ke všem produktům, ale je třeba si je pročíst.

rychlost dodání

Dobrý den pani Brtnová,
    jak jsme si řekli po telefonu, na Vaše chronické dýchací potíže nestačí aplikovat párkrát za den Lavyl Nose, který jste si u nás jako jediný produkt zakoupila s tím, že budete za pár dnů zdravá. Je třeba pořešit ten dlouhodobý kašel, např. dlouhodobou aplikací spreje Lavyl 32 na hrudník a zátylek a také pročistit orgány vč. plic alespoň měsíční kůrou produktem Haevyl Impulse. Pokud nemáte zatím s našimi produkty zkušenosti, prosím vždy se na nás obraťte a my Vám velmi rádi poradíme, co a jak úspěšně používat.
    Přejeme klidné sváteční dny
    LAVYcosmetics.com

Nelze získat žádné informace. Majitel píše hrubky, domluvíme se na telefonu, neozval se. Velmi nedůvěryhodne jednání (v rozporu s tím, co hlásí v reklamach atd)

Reakce obchodu LAVYcosmetics.com

ve své objednávce jste neuvedla kompletní telefonní číslo (chyběly dvě číslice...).
    Napsali jsme Vám na email žádost o doplnění, ale tak se nestalo.
    Od 10 do 18 hodin jsme na chatu, ve stejný čas na telefonu a žádný email nám od Vás nepřišel.
    Děkujeme Vám za Vaši referenci.

• HANBA, HNUS !!!! TOVAR NEDORUČENÝ !!!!!!!!

Reakce obchodu LAVYcosmetics.com

Dobrý den, 2x jsem s Vám mluvil a vysvětlil Vám, že jsme v pořádku Vaší zásilku předali přepravci. Mrzí nás to, že se Vaše zásilka toulá někde po Slovensku. Dnes je to u přepravce třetí pracovní den a říkala mi paní na info lince v ČR, že podle jejich záznamů budou doručovat zítra. :-( Omlouváme se, ale od nás odešlo zboží v pořádku.

PS: Přepravce má u Vaší zakázky stav: "Adresa neznámá".
    Tedy systém PPL nezná Vámi udanou adresu, proto se to zdrželo.
    Koukal jsem na Google mapy (podle kterých většina přepravců funguje) a Vaše obec u nich nemá ulice, jen obec a číslo popisné.
    Zkusím se samozřejmě dovolat na PPL u Vás na Slovensku a vykomunikovat to.
    S pozdravem Michal Ustohal, LAVYcosmetics.com