• slabiny?? objednal jsem si sit a dosud ji nemam ,neprislo mi ani oznameni ze objednavka se vyrizuje a kdy bude dorucena ,vubec nemam prehled kdy??sit dorazi

Reakce obchodu Latysite.cz

omlouváme se, v tomto případě došlo k výpadku systému. Ale již je vše v pořádku. Vaše objednávky i ostatní, kterých se to týkalo již telefonicky vyřešeno.
    Snažíme našim zákazníkům vyhovět v co nejkratším možném čase.

• Osobní komunikace se zákazníkem.

Vše naprosto bez problémů, narozdíl od sramus.cz.

• Ok
    • neviem

odpoúčam

Pohodový nákup. Pokud si nejste jisti ohledně zboží, velmi příjemná paní na telefonu.
    Byl jsem velmi spokojen.

Reakce obchodu Latysite.cz

Děkujeme :)

• Rychlé služby, dobrá komunikace, nařezání sítí na potřebný rozměr bez zbytečných příplatků.

Velmi doporučuji - velmi vstřícný personál, řešení problémů obratem.

• Přehlednost a dobré ceny
    • zatím jsem na žádné nenarazil.
    • Snad jen při větší objednávce, nebo častějším nakupování bych chtěl lepší ceny.

Perfektní

• spolehlivost

výborný

Nakupovala jsem již před dvěma roky sítě na pískoviště.Letos jsem potřebovala pokrytí pískoviště obnovit a sáhla po firmě,u které jsem již objednávala.Zakázka byla vyřízena do týdne a vše k mojí naprosté spokojenosti.Navíc pracovníci,kteří pracovali na mojí zakázce,mě sami kontaktovali a domlouvali technické detaily,které já jako laik nepředvídám.Takové jednání považuji za velmi profesionální a opravdu zaměřené na zákazníka a jeho požadavky.
    Kam se příště obrátit? JÁ mám jasno :)

• .nemusíme obcházet obchody
    • .viděli jsme u známých
    • .malá čekací doba

.tento obchod doporučujeme
    .zatím jsme velmi spokojeni

• Velmi dobrá cena mnou požadované sítě i v malém množství (na 1 balkon)
    • Nedalo se zjistit, v jaké fázi je objednávka a nečekaně mi zavolal dopravce, že za hodinu mi přiveze zboží, ale vyhověl mému požadavku na dodání odpoledne.
    • Pro malé množství je drahá doprava (za zboží 327,- Kč a za dopravu 157,-Kč to je polovina z ceny zboží!)Jako důchodkyně počítám každou korunu, tak bych uvítala možnost vyzvednout si ho na sběrném místě za nižší cenu dopravy i s tím, že se prodlouží doba dodání.
    • Nemožnost koupit si lanko na 1 balkon.

Hledala jsem nejlevnější kvalitní síť na balkon proti ptákům a našla právě zde. Shora uvedené výhrady jsem musela překonat, lanko řešit jinak. Celkově jsem v podstatě s nákupem spokojená, firmu jsem doporučila stavební firmě, která dělá na našem domě revitalizaci a budu doporučovat dál hlavně jednotlivcům, kteří mají stejný problém s holuby, jako já.

• Operativa a přizpůsobení
    • Je to první nákup, zatím jsem spokojený

Zkuste to a budete spokojeni

Jediná nesrovnalost se objevila při placení zboží, čekala jsem na podklady k fakturaci, protože jsem si zvolila platbu předem a místo toho přišlo nečekaně přímo zboží na dobírku, tudíž jsem neměla připravenou hotovost.

• Podnikl jsem už třetí nákup v tomto obchodě a prozatím mi nedali možnost nalézt jakékoliv negativum.

Rychlost dodání a kvalita materiálu.